Razpored tekem - Končnica

Zadnji izidi

#149, 10.03.2020, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC KAC
#148, 10.03.2020, 18:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#141, 03.03.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#142, 01.03.2020, 18:00, Villacher Stadthalle

EC VILLACH

EC KAC
#140, 29.02.2020, 12:15, Velesajam

Team Zagreb

HK Slavija Junior
#143, 28.02.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#139, 25.02.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK SŽ Olimpija
#137, 25.02.2020, 18:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#136, 25.02.2020, 18:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

Team Zagreb
#138, 25.02.2020, 17:45, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

EC VILLACH

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#113, 22.02.2020, 14:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#134, 19.02.2020, 18:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HKMK Bled
#131, 15.02.2020, 17:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

EC VSV
#132, 15.02.2020, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#135, 15.02.2020, 13:00, Dom sportova

Team Zagreb

HDK Maribor
#133, 13.02.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK True Celje
#129, 12.02.2020, 17:45, Dvorana Celje

HK True Celje

HD Hidria Jesenice
#90, 10.02.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#130, 01.02.2020, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#128, 01.02.2020, 14:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#127, 01.02.2020, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

EC KAC
#126, 01.02.2020, 12:40, Villacher Stadthalle

EC VSV

Team Zagreb
#107, 30.01.2020, 17:55, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HD Hidria Jesenice
#61, 28.01.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#77, 28.01.2020, 16:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#122, 25.01.2020, 17:45, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK True Celje
#124, 25.01.2020, 14:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDK Maribor
#125, 25.01.2020, 13:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

Team Zagreb
#123, 25.01.2020, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#121, 25.01.2020, 10:20, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

EC VSV
#58, 21.01.2020, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC KAC
#116, 19.01.2020, 20:00, Villacher Stadthalle

EC VSV

EC KAC
#117, 18.01.2020, 17:30, Velesajam

Team Zagreb

HK Triglav
#119, 18.01.2020, 13:40, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#120, 18.01.2020, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HK Slavija Junior
#118, 18.01.2020, 11:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#100, 16.01.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#114, 14.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Team Zagreb
#111, 14.01.2020, 18:30, Dvorana Celje

HK True Celje

EC VSV
#112, 14.01.2020, 18:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#115, 14.01.2020, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

EC KAC
#110, 11.01.2020, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK True Celje
#106, 11.01.2020, 17:00, Villacher Stadthalle

EC VSV

HK Triglav
#108, 11.01.2020, 13:00, Dom sportova

Team Zagreb

HK SŽ Olimpija
#109, 11.01.2020, 11:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#82, 08.01.2020, 17:30, Villacher Stadthalle

EC VSV

HD Hidria Jesenice
#95, 07.01.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#94, 07.01.2020, 17:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK Triglav
#103, 04.01.2020, 18:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

Team Zagreb
#104, 04.01.2020, 14:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

EC KAC
#101, 04.01.2020, 13:40, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC VSV
#105, 04.01.2020, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#102, 04.01.2020, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HDK Maribor
#96, 28.12.2019, 14:55, Villacher Stadthalle

EC VSV

HD Hidria Jesenice
#97, 28.12.2019, 14:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#98, 28.12.2019, 13:40, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK Slavija Junior
#99, 28.12.2019, 12:30, Velesajam

Team Zagreb

HK True Celje
#92, 23.12.2019, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

Team Zagreb
#93, 23.12.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK True Celje

EC KAC
#91, 23.12.2019, 17:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

EC VSV
#86, 21.12.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Team Zagreb
#88, 21.12.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HK SŽ Olimpija
#89, 21.12.2019, 11:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

EC VSV
#87, 21.12.2019, 10:45, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK Slavija Junior
#69, 10.12.2019, 18:00, Dom sportova

Team Zagreb

HK Triglav
#81, 07.12.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#83, 07.12.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#84, 07.12.2019, 16:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK True Celje
#85, 07.12.2019, 12:00, Velesajam

Team Zagreb

EC KAC
#79, 30.11.2019, 17:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

EC KAC
#76, 30.11.2019, 16:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#80, 30.11.2019, 16:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

Team Zagreb
#78, 30.11.2019, 14:25, Villacher Stadthalle

EC VSV

HK True Celje
#71, 26.11.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

EC KAC
#72, 26.11.2019, 18:30, Dvorana Celje

HK True Celje

Team Zagreb
#75, 26.11.2019, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC VSV
#74, 26.11.2019, 17:45, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK SŽ Olimpija
#73, 26.11.2019, 16:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK Slavija Junior
#68, 23.11.2019, 18:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#67, 23.11.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HKMK Bled
#66, 23.11.2019, 17:10, Villacher Stadthalle

EC VSV

HDK Maribor
#70, 23.11.2019, 15:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK True Celje
#62, 16.11.2019, 15:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

EC VSV
#64, 16.11.2019, 15:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HD Hidria Jesenice
#63, 16.11.2019, 14:00, Velesajam

Team Zagreb

HKMK Bled
#65, 16.11.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HK Triglav
#35, 12.11.2019, 17:40, Villacher Stadthalle

EC VSV

HKMK Bled
#43, 12.11.2019, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#60, 02.11.2019, 17:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Slavija Junior
#59, 02.11.2019, 15:55, Villacher Stadthalle

EC VSV

Team Zagreb
#56, 02.11.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Triglav
#57, 02.11.2019, 12:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK True Celje
#51, 29.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK True Celje
#54, 29.10.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Slavija Junior
#55, 29.10.2019, 17:40, Villacher Stadthalle

EC VSV

HK SŽ Olimpija
#53, 29.10.2019, 17:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Team Zagreb
#52, 29.10.2019, 16:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

EC KAC
#46, 26.10.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#50, 26.10.2019, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#14, 26.10.2019, 14:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK True Celje
#47, 26.10.2019, 14:15, Dom sportova

Team Zagreb

HK SŽ Olimpija
#48, 26.10.2019, 12:40, Sepp Puschnig-Halle

EC KAC

EC VSV
#34, 22.10.2019, 19:15, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#31, 22.10.2019, 17:55, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HDK Maribor
#45, 19.10.2019, 13:00, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

Team Zagreb
#41, 19.10.2019, 12:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#42, 19.10.2019, 12:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

EC VSV
#44, 19.10.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HK Slavija Junior
#40, 15.10.2019, 18:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#38, 15.10.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK True Celje
#36, 15.10.2019, 17:45, Velesajam

Team Zagreb

HDK Maribor
#39, 15.10.2019, 17:40, Villacher Stadthalle

EC VSV

HK Triglav
#37, 15.10.2019, 17:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

EC KAC
#33, 12.10.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK Triglav
#32, 11.10.2019, 17:30, Velesajam

Team Zagreb

HK True Celje
#26, 05.10.2019, 13:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

EC VSV
#28, 05.10.2019, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#30, 05.10.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

EC KAC
#29, 05.10.2019, 10:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

Team Zagreb
#27, 03.10.2019, 18:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#21, 01.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#24, 01.10.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

EC KAC
#23, 01.10.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled

Team Zagreb
#22, 01.10.2019, 17:40, Villacher Stadthalle

EC VSV

HK Slavija Junior
#25, 01.10.2019, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK True Celje
#16, 28.09.2019, 17:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDK Maribor
#20, 28.09.2019, 16:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#17, 28.09.2019, 15:15, Dvorana Celje

HK True Celje

HD Hidria Jesenice
#18, 28.09.2019, 13:30, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HKMK Bled
#19, 28.09.2019, 13:30, Dom sportova

Team Zagreb

EC VSV
#12, 21.09.2019, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

Team Zagreb
#15, 21.09.2019, 14:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#13, 21.09.2019, 12:45, Villacher Stadthalle

EC VSV

EC KAC
#49, 21.09.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HKMK Bled
#6, 17.09.2019, 20:20, Dvorana Celje

HK True Celje

HDK Maribor
#8, 17.09.2019, 18:00, Velesajam

Team Zagreb

HD Hidria Jesenice
#10, 17.09.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

EC VSV
#7, 17.09.2019, 17:45, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK Triglav
#9, 17.09.2019, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#4, 14.09.2019, 18:45, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK SŽ Olimpija
#5, 14.09.2019, 13:30, Dom sportova

Team Zagreb

HK Slavija Junior
#2, 14.09.2019, 12:45, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled
#1, 14.09.2019, 12:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#3, 14.09.2019, 10:15, Dvorana Celje

HK True Celje

EC VSV
#11, 11.09.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled