Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 2
Datum: 14.09.2019
Čas: 12:45
Gledalcev: 40

Sodnik: TRILAR Viki
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: MILOVANOVIČ JAKOB
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Megloba Ivan
Zapisnikar: Burgar Mateja
Časomerilec: Burgar Simon

HK Triglav (TRI)

3 : 5
( 1:0, 2:2, 0:3 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 TOMAŽIN Janik
00:35
Izključitev
TRI
2 min
#23 HAFNER Bine, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:35 - 02:35 ]
01:16
Izključitev
TRI
2 min
#12 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:16 - 03:16 ]
15:47
Gol
TRI
1 : 0
#71 BURGAR Nejc
15:47
Izključitev
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:47 - 17:47 ]

2 / 3

20:29
Gol
HKB
1 : 1
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo, #19 JELOČNIK Emil
21:55
Izključitev
TRI
2 min
#87 BITEŽNIK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 21:55 - 23:55 ]
22:29
Gol
TRI
2 : 1
#71 BURGAR Nejc (-1)
26:03
Gol
TRI
3 : 1
#24 ARH Žiga
26:59
Izključitev
HKB
2 min
#19 JELOČNIK Emil, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:59 - 28:59 ]
29:36
Izključitev
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:36 - 31:36 ]
32:25
Vstop vratarja
HKB
#35 JUSTIN Mark
32:25
Izstop vratarja
HKB
#1 TOMAŽIN Janik
32:29
Gol
HKB
3 : 2
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #11 ZUPAN Andraž
38:51
Izključitev
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

42:59
Gol
HKB
3 : 3
#17 VILMAN Bor, podaja #21 BORSE Jaka, #6 SMOLEJ Gal
44:36
Gol (GWG)
HKB
3 : 4
#32 SLIVNIK Luc, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #9 KLANČAR Mark
46:19
Gol
HKB
3 : 5
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo, #9 KLANČAR Mark
51:53
Izključitev
HKB
2 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:53 - 53:53 ]
60:00
Izstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
60:00
Izstop vratarja
HKB
#35 JUSTIN Mark

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#33
HAFNER Urban
GK
-
-
#20
MARENIĆ Dominik Antun
GK
-
-

#24
ARH Žiga
P
1
-
#30
BERTONCELJ Maj
P
-
-
#87
BITEŽNIK Jan
F
-
-
#17
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
-
-
#71
BURGAR Nejc
F
2
-
#23
HAFNER Bine
P
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
-
#12
KOŠIR Matic
P
-
-
#56
KUHAR Luka
P
-
-
#16
LAH Jakob
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
D
-
-
#4
VOGRINC Žiga
P
-
-
#7
VREČAR Beno
P
-
-
#81
ZORN Luka
P
-
-
#13
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#10
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#13
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#21
BORSE Jaka
F
-
1
#7
GOLIČIČ Jan
LD
-
-
#19
JELOČNIK Emil
D
-
1
#9
KLANČAR Mark (A)
D
-
2
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
2
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
2
1
#20
PODREKAR Urban
D
1
-
#32
SLIVNIK Luc
F
1
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
1
#17
VILMAN Bor
F
1
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
-
1

1 / 3

15:47
TRI
1 : 0
#71 BURGAR Nejc

2 / 3

20:29
HKB
1 : 1
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo, #19 JELOČNIK Emil
22:29
TRI
2 : 1
#71 BURGAR Nejc (-1)
26:03
TRI
3 : 1
#24 ARH Žiga
32:29
HKB
3 : 2
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #11 ZUPAN Andraž

3 / 3

42:59
HKB
3 : 3
#17 VILMAN Bor, podaja #21 BORSE Jaka, #6 SMOLEJ Gal
44:36
HKB
3 : 4
#32 SLIVNIK Luc, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #9 KLANČAR Mark
46:19
HKB
3 : 5
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo, #9 KLANČAR Mark

1 / 3

00:35
TRI
2 min
#23 HAFNER Bine, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:35 - 02:35 ]
01:16
TRI
2 min
#12 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:16 - 03:16 ]
15:47
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:47 - 17:47 ]

2 / 3

21:55
TRI
2 min
#87 BITEŽNIK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 21:55 - 23:55 ]
26:59
HKB
2 min
#19 JELOČNIK Emil, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:59 - 28:59 ]
29:36
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:36 - 31:36 ]
38:51
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

51:53
HKB
2 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:53 - 53:53 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled