Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 52
Datum: 29.10.2019
Čas: 16:00
Gledalcev: 45

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: ZUPAN Mišo

HK Triglav (TRI)

3 : 5
( 0:1, 2:2, 1:2 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
11:27
Gol
KAC
0 : 1
#29 LAMEREINER Leon, podaja #61 WADEL Marcel
12:04
Izključitev
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:04 - 14:04 ]
16:19
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:19 - 18:19 ]
18:16
Izključitev
TRI
2 min
#76 MAJCE BAŠKARAD Mavricij, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:16 - 20:16 ]

2 / 3

30:43
Izključitev
KAC
2 min
#24 HILLER Egon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:43 - 32:05 ]
31:10
Izključitev
TRI
2 min
#13 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:10 - 33:10 ]
31:10
Izključitev
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:10 - 33:10 ]
32:05
Gol
TRI
1 : 1
#24 ARH Žiga, podaja #87 BITEŽNIK Jan (+1)
34:58
Gol
KAC
1 : 2
#9 WASCHNIG Lukas, podaja #24 HILLER Egon
37:03
Gol
KAC
1 : 3
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #82 ŠIFTAR Anže, #29 LAMEREINER Leon
39:21
Gol
TRI
2 : 3
#87 BITEŽNIK Jan, podaja #10 VREČAR Beno

3 / 3

42:12
Gol (GWG)
KAC
2 : 4
#8 KLASSEK Thomas, podaja #82 ŠIFTAR Anže
51:27
Izključitev
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
51:27
Izključitev
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
57:18
Gol
TRI
3 : 4
#18 BERTONCELJ Maj, podaja #13 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, #16 LAH Jakob
58:50
Izstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
59:44
Gol
KAC
3 : 5
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #16 PIUK Tobias (EN)
59:44
Vstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
60:00
Izstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#33
HAFNER Urban
GK
-
-
#20
MARENIĆ Dominik Antun
GK
-
-

#24
ARH Žiga
P
1
-
#18
BERTONCELJ Maj
P
1
-
#87
BITEŽNIK Jan
F
1
1
#30
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
-
-
#12
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KUHAR Luka
P
-
-
#16
LAH Jakob
F
-
1
#76
MAJCE BAŠKARAD Mavricij
D
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
D
-
-
#27
VETERNIK Tim
P
-
-
#4
VOGRINC Žiga
P
-
-
#10
VREČAR Beno
P
-
1
#13
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
1

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#24
HILLER Egon
P
-
1
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
1
-
#8
KLASSEK Thomas
P
1
-
#18
KROPIUNIG Arno
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
1
1
#70
LIPPITSCH Jakob
P
1
-
#64
MACK Maximilian
P
-
-
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
-
#16
PIUK Tobias
P
-
1
#27
RAAB Leo
P
-
-
#14
SABLATTNIG Tobias
P
-
-
#82
ŠIFTAR Anže
F
-
2
#61
WADEL Marcel
P
-
1
#47
WALDER Patrik
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
1
-

1 / 3

11:27
KAC
0 : 1
#29 LAMEREINER Leon, podaja #61 WADEL Marcel

2 / 3

32:05
TRI
1 : 1
#24 ARH Žiga, podaja #87 BITEŽNIK Jan (+1)
34:58
KAC
1 : 2
#9 WASCHNIG Lukas, podaja #24 HILLER Egon
37:03
KAC
1 : 3
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #82 ŠIFTAR Anže, #29 LAMEREINER Leon
39:21
TRI
2 : 3
#87 BITEŽNIK Jan, podaja #10 VREČAR Beno

3 / 3

42:12
KAC
2 : 4
#8 KLASSEK Thomas, podaja #82 ŠIFTAR Anže
57:18
TRI
3 : 4
#18 BERTONCELJ Maj, podaja #13 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, #16 LAH Jakob
59:44
KAC
3 : 5
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #16 PIUK Tobias (EN)

1 / 3

12:04
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:04 - 14:04 ]
16:19
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:19 - 18:19 ]
18:16
TRI
2 min
#76 MAJCE BAŠKARAD Mavricij, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:16 - 20:16 ]

2 / 3

30:43
KAC
2 min
#24 HILLER Egon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:43 - 32:05 ]
31:10
TRI
2 min
#13 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:10 - 33:10 ]
31:10
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:10 - 33:10 ]

3 / 3

51:27
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
51:27
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled