Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 148
Datum: 10.03.2020
Čas: 18:15
Gledalcev: /

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: LONČAR Nina
Časomerilec: HALER Uroš

HK Slavija Junior (SLJ)

5 : 4 *
( 1:0, 3:2, 0:2, 1:0 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
00:32
Gol
SLJ
1 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan
10:05
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 10:05 - 12:05 ]
12:39
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:39 - 14:39 ]

2 / 3

24:24
Izključitev
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 24:24 - 26:24 ]
26:02
Gol
HDJ
1 : 1
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #11 DOBRAVEC Juš (-1)
29:55
Gol
HDJ
1 : 2
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai
32:56
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:56 - 34:30 ]
34:14
Izključitev
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:14 - 34:53 ]
34:30
Gol
SLJ
2 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #20 MANDIĆ Roko (+2)
34:53
Gol
SLJ
3 : 2
#96 BERIČIČ Miha, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante (+1)
38:40
Izključitev
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:40 - 40:40 ]
38:56
Gol
SLJ
4 : 2
#96 BERIČIČ Miha

3 / 3

42:04
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 42:04 - 44:04 ]
47:32
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 47:32 - 49:32 ]
53:40
Gol
HDJ
4 : 3
#24 OBLAK Miha, podaja #14 LESNIČAR Tjaš
57:35
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
58:00
Gol
HDJ
4 : 4
#9 ŠMID Gašper
58:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc

Podaljšek

60:17
Gol (GWG)
SLJ
5 : 4
#86 IDŽAN Vito
60:17
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
60:17
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
1
#96
BERIČIČ Miha
D
2
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
2
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
-
#91
IDŽAN Bruno
F
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
2
-
#34
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
1
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#77
POGAČAR Luka
P
-
-
#7
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
1
-
#16
BERGELJ Nik
F
-
-
#8
CRNKIČ Mai
P
-
1
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
1
#12
GASAR Drejc
D
-
-
#5
GAVLJAK Val
D
-
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#18
KALTAK Kian
D
-
-
#21
KOROŠEC Urban
D
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
1
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
1
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha
F
1
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#9
ŠMID Gašper
F
1
-
#4
VIDIC Anže
F
-
-

1 / 3

00:32
SLJ
1 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan

2 / 3

26:02
HDJ
1 : 1
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #11 DOBRAVEC Juš (-1)
29:55
HDJ
1 : 2
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai
34:30
SLJ
2 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #20 MANDIĆ Roko (+2)
34:53
SLJ
3 : 2
#96 BERIČIČ Miha, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante (+1)
38:56
SLJ
4 : 2
#96 BERIČIČ Miha

3 / 3

53:40
HDJ
4 : 3
#24 OBLAK Miha, podaja #14 LESNIČAR Tjaš
58:00
HDJ
4 : 4
#9 ŠMID Gašper

Podaljšek

60:17
SLJ
5 : 4
#86 IDŽAN Vito

1 / 3

10:05
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 10:05 - 12:05 ]
12:39
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:39 - 14:39 ]

2 / 3

24:24
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 24:24 - 26:24 ]
32:56
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:56 - 34:30 ]
34:14
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:14 - 34:53 ]
38:40
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:40 - 40:40 ]

3 / 3

42:04
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 42:04 - 44:04 ]
47:32
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 47:32 - 49:32 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled