Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Villacher Stadthalle
Št. tekme: 116
Datum: 19.01.2020
Čas: 20:00
Gledalcev: 185

Sodnik: SPORER Manfred
Linjski sodnik: PIBER Manuel
Linjski sodnik: TELESKLAV Fabio
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROTES KREUZ
Zapisnikar: MOSER Gerd
Časomerilec: PRODINGER Mario

EC VSV (VSV)

3 : 4
( 1:1, 1:2, 1:1 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
VSV
#31 LADINIG Jannik
00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
07:20
Izključitev
KAC
2 min
#8 KLASSEK Thomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:20 - 08:39 ]
08:39
Gol
VSV
1 : 0
#13 SCHMIDT Alexander, podaja #26 LANZINGER Florian, #18 WIDMANN Elias (+1)
10:24
Gol
KAC
1 : 1
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #16 PIUK Tobias
14:32
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:32 - 16:32 ]
18:05
Izključitev
VSV
2 min
#5 RUPNIK Alexander, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 18:05 - 20:05 ]

2 / 3

20:32
Gol
VSV
2 : 1
#26 LANZINGER Florian, podaja #11 POTOCNIK Luka, #22 WALDNER Elias
22:08
Izključitev
KAC
2 min
#61 WADEL Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:08 - 24:08 ]
23:49
Gol
KAC
2 : 2
#98 DOBNIG Jonas, podaja #8 KLASSEK Thomas (-1)
31:09
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:09 - 33:09 ]
36:24
Izključitev
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 36:24 - 38:24 ]
36:35
Izključitev
VSV
2 min
#8 VALENTAN Rafael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:35 - 38:35 ]
37:09
Gol
KAC
2 : 3
#98 DOBNIG Jonas, podaja #94 ŠIFTAR Anže, #27 RAAB Leo

3 / 3

45:39
Gol
VSV
3 : 3
#14 TSCHURNIG Johannes, podaja #27 PEHARZ Joschua, #7 PRODINGER Dominik
47:19
Gol (GWG)
KAC
3 : 4
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #16 PIUK Tobias, #63 CASATI Lukas
57:29
Izstop vratarja
VSV
#31 LADINIG Jannik
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#31
LADINIG Jannik
GK
-
-
#35
STEFAN Dominik
GK
-
-

#25
AUERNIG Daniel
P
-
-
#17
HOBITSCH Samuel (A)
P
-
-
#26
LANZINGER Florian
P
1
1
#6
PAZLAR Grega
F
-
-
#27
PEHARZ Joschua
P
-
1
#11
POTOCNIK Luka
P
-
1
#7
PRODINGER Dominik
P
-
1
#10
RASPOTNIG Julian
P
-
-
#5
RUPNIK Alexander
P
-
-
#3
SCHERZER Ian
P
-
-
#13
SCHMIDT Alexander
P
1
-
#14
TSCHURNIG Johannes
P
1
-
#8
VALENTAN Rafael
P
-
-
#22
WALDNER Elias
P
-
1
#18
WIDMANN Elias (C)
P
-
1

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#1
LENHARDT Julian
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
1
#98
DOBNIG Jonas
P
2
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
2
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
1
#70
LIPPITSCH Jakob
P
-
1
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
2
#27
RAAB Leo (A)
P
-
1
#94
ŠIFTAR Anže
F
-
1
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik (A)
P
-
-

1 / 3

08:39
VSV
1 : 0
#13 SCHMIDT Alexander, podaja #26 LANZINGER Florian, #18 WIDMANN Elias (+1)
10:24
KAC
1 : 1
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #16 PIUK Tobias

2 / 3

20:32
VSV
2 : 1
#26 LANZINGER Florian, podaja #11 POTOCNIK Luka, #22 WALDNER Elias
23:49
KAC
2 : 2
#98 DOBNIG Jonas, podaja #8 KLASSEK Thomas (-1)
37:09
KAC
2 : 3
#98 DOBNIG Jonas, podaja #94 ŠIFTAR Anže, #27 RAAB Leo

3 / 3

45:39
VSV
3 : 3
#14 TSCHURNIG Johannes, podaja #27 PEHARZ Joschua, #7 PRODINGER Dominik
47:19
KAC
3 : 4
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #16 PIUK Tobias, #63 CASATI Lukas

1 / 3

07:20
KAC
2 min
#8 KLASSEK Thomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:20 - 08:39 ]
14:32
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:32 - 16:32 ]
18:05
VSV
2 min
#5 RUPNIK Alexander, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 18:05 - 20:05 ]

2 / 3

22:08
KAC
2 min
#61 WADEL Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:08 - 24:08 ]
31:09
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:09 - 33:09 ]
36:24
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 36:24 - 38:24 ]
36:35
VSV
2 min
#8 VALENTAN Rafael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:35 - 38:35 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled