Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 71
Datum: 26.11.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 55

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

4 : 6
( 2:1, 2:1, 0:4 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
00:33
Izključitev
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 HILLER Egon [ 00:33 - 02:33 ]
00:33
Izključitev
KAC
10 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, MISC (Disciplinska kazen) [ 02:33 - 12:33 ]
02:40
Izključitev
MAR
2 min
#26 PERČIČ Matic, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 02:40 - 04:40 ]
02:40
Izključitev
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 02:40 - 04:40 ]
03:43
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 03:43 - 05:43 ]
07:58
Gol
MAR
1 : 0
#21 BIZJAK Nejc
10:06
Izključitev
KAC
2 min
#16 PIUK Tobias, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 10:06 - 11:52 ]
11:52
Gol
MAR
2 : 0
#10 BODIROGA Luka, podaja #24 PERČIČ Maks, #23 FRIŠ LORBER Tian (+1)
13:04
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 13:04 - 15:04 ]
14:08
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 14:08 - 16:08 ]
14:08
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:08 - 16:08 ]
15:10
Gol
KAC
2 : 1
#47 WALDER Patrik, podaja #8 KLASSEK Thomas
19:06
Izključitev
KAC
2 min
#94 ŠIFTAR Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:06 - 21:06 ]

2 / 3

21:12
Izključitev
KAC
2 min
#94 ŠIFTAR Anže, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 21:12 - 23:12 ]
24:59
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:59 - 26:59 ]
24:59
Izključitev
KAC
2 min
#24 HILLER Egon, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:59 - 26:59 ]
25:07
Izključitev
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 HILLER Egon [ 25:07 - 27:07 ]
25:07
Izključitev
KAC
10 min
#14 SABLATTNIG Tobias, MISC (Disciplinska kazen) [ 27:07 - 37:07 ]
26:11
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:11 - 28:09 ]
28:09
Gol
KAC
2 : 2
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #16 PIUK Tobias (+1)
29:24
Gol
MAR
3 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #26 PERČIČ Matic
32:18
Gol
MAR
4 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #24 PERČIČ Maks, #11 FINGUŠT Ian
37:53
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 37:53 - 39:53 ]
39:47
Izključitev
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:47 - 41:47 ]

3 / 3

42:59
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:59 - 44:28 ]
44:28
Gol
KAC
4 : 3
#94 ŠIFTAR Anže, podaja #5 MALLE Michael (+1)
45:14
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:14 - 47:14 ]
46:35
Izključitev
KAC
2 min
#5 MALLE Michael, HOLD (IIHF #144, Držanje), kazen prestaja #28 WIELTSCHNIG Felix [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
Izključitev
KAC
10 min
#5 MALLE Michael, MISC (Disciplinska kazen) [ 48:35 - 58:35 ]
50:02
Gol
KAC
4 : 4
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #47 WALDER Patrik
54:29
Gol (GWG)
KAC
4 : 5
#28 WIELTSCHNIG Felix, podaja #46 NOLL Paul
56:41
Gol
KAC
4 : 6
#94 ŠIFTAR Anže, podaja #44 OGERTSCHNIG Joshua, #46 NOLL Paul
57:48
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:48 - 59:48 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
1
-
#10
BODIROGA Luka
F
1
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#23
FRIŠ LORBER Tian
F
-
1
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
2
#26
PERČIČ Matic
LW
1
1
#5
PETEK Gal
D
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
1
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
-
#24
HILLER Egon
P
-
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
1
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
1
#70
LIPPITSCH Jakob
P
1
1
#5
MALLE Michael
P
-
1
#46
NOLL Paul
P
-
2
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
1
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
1
#27
RAAB Leo (A)
P
-
-
#14
SABLATTNIG Tobias
P
-
-
#94
ŠIFTAR Anže
F
2
-
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik
P
1
1
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-
#28
WIELTSCHNIG Felix
P
1
-

1 / 3

07:58
MAR
1 : 0
#21 BIZJAK Nejc
11:52
MAR
2 : 0
#10 BODIROGA Luka, podaja #24 PERČIČ Maks, #23 FRIŠ LORBER Tian (+1)
15:10
KAC
2 : 1
#47 WALDER Patrik, podaja #8 KLASSEK Thomas

2 / 3

28:09
KAC
2 : 2
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #16 PIUK Tobias (+1)
29:24
MAR
3 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #26 PERČIČ Matic
32:18
MAR
4 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #24 PERČIČ Maks, #11 FINGUŠT Ian

3 / 3

44:28
KAC
4 : 3
#94 ŠIFTAR Anže, podaja #5 MALLE Michael (+1)
50:02
KAC
4 : 4
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #47 WALDER Patrik
54:29
KAC
4 : 5
#28 WIELTSCHNIG Felix, podaja #46 NOLL Paul
56:41
KAC
4 : 6
#94 ŠIFTAR Anže, podaja #44 OGERTSCHNIG Joshua, #46 NOLL Paul

1 / 3

00:33
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 HILLER Egon [ 00:33 - 02:33 ]
00:33
KAC
10 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, MISC (Disciplinska kazen) [ 02:33 - 12:33 ]
02:40
MAR
2 min
#26 PERČIČ Matic, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 02:40 - 04:40 ]
02:40
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 02:40 - 04:40 ]
03:43
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 03:43 - 05:43 ]
10:06
KAC
2 min
#16 PIUK Tobias, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 10:06 - 11:52 ]
13:04
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 13:04 - 15:04 ]
14:08
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 14:08 - 16:08 ]
14:08
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:08 - 16:08 ]
19:06
KAC
2 min
#94 ŠIFTAR Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:06 - 21:06 ]

2 / 3

21:12
KAC
2 min
#94 ŠIFTAR Anže, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 21:12 - 23:12 ]
24:59
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:59 - 26:59 ]
24:59
KAC
2 min
#24 HILLER Egon, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:59 - 26:59 ]
25:07
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 HILLER Egon [ 25:07 - 27:07 ]
25:07
KAC
10 min
#14 SABLATTNIG Tobias, MISC (Disciplinska kazen) [ 27:07 - 37:07 ]
26:11
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:11 - 28:09 ]
37:53
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 37:53 - 39:53 ]
39:47
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:47 - 41:47 ]

3 / 3

42:59
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:59 - 44:28 ]
45:14
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:14 - 47:14 ]
46:35
KAC
2 min
#5 MALLE Michael, HOLD (IIHF #144, Držanje), kazen prestaja #28 WIELTSCHNIG Felix [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
KAC
10 min
#5 MALLE Michael, MISC (Disciplinska kazen) [ 48:35 - 58:35 ]
57:48
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:48 - 59:48 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled