Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 94
Datum: 07.01.2020
Čas: 17:15
Gledalcev: 40

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: HALER Uroš
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

7 : 0
( 3:0, 3:0, 1:0 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
01:57
Izključitev
TRI
2 min
#27 KUHAR Matej, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 01:57 - 03:20 ]
03:20
Gol (GWG)
SLJ
1 : 0
#20 MANDIĆ Roko, podaja #56 TURŠIČ SEČKAR Maj, #5 PEČNIK Jakob (+1)
07:24
Izključitev
TRI
2 min
#10 VREČAR Beno, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:24 - 07:30 ]
07:30
Gol
SLJ
2 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #19 BEBEK Ante (+1)
14:28
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:28 - 16:28 ]
16:00
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:00 - 18:00 ]
16:46
Gol
SLJ
3 : 0
#86 IDŽAN Vito (-1)

2 / 3

25:58
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:58 - 27:58 ]
29:12
Gol
SLJ
4 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #19 BEBEK Ante, #7 PREDALIČ Tobi
29:12
Vstop vratarja
SLJ
#2 BABNIK Mark
29:12
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
29:36
Gol
SLJ
5 : 0
#13 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #5 PEČNIK Jakob, #4 ĆOSIĆ Jan
32:15
Gol
SLJ
6 : 0
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko, #96 BERIČIČ Miha
40:00
Vstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
40:00
Izstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun

3 / 3

43:15
Gol
SLJ
7 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito
47:52
Izključitev
TRI
2 min
#81 KUHAR Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:52 - 49:52 ]
53:43
Izključitev
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:43 - 55:43 ]
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 BABNIK Mark
60:00
Izstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
-
2
#96
BERIČIČ Miha (A)
D
3
1
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
1
1
#86
IDŽAN Vito (A)
F
1
2
#34
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
1
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
2
#9
PEZDIR Gaja
F
-
-
#7
PREDALIČ Tobi
P
-
1
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
1
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
1
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#33
HAFNER Urban
GK
-
-
#20
MARENIĆ Dominik Antun
GK
-
-

#24
ARH Žiga
P
-
-
#18
BERTONCELJ Maj
P
-
-
#87
BITEŽNIK Jan
F
-
-
#30
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
-
-
#12
KOŠIR Matic (A)
P
-
-
#81
KUHAR Luka
P
-
-
#27
KUHAR Matej
F
-
-
#7
MARN Val
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
D
-
-
#71
VETERNIK Tim
P
-
-
#4
VOGRINC Žiga
P
-
-
#10
VREČAR Beno
P
-
-
#13
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

03:20
SLJ
1 : 0
#20 MANDIĆ Roko, podaja #56 TURŠIČ SEČKAR Maj, #5 PEČNIK Jakob (+1)
07:30
SLJ
2 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #19 BEBEK Ante (+1)
16:46
SLJ
3 : 0
#86 IDŽAN Vito (-1)

2 / 3

29:12
SLJ
4 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #19 BEBEK Ante, #7 PREDALIČ Tobi
29:36
SLJ
5 : 0
#13 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #5 PEČNIK Jakob, #4 ĆOSIĆ Jan
32:15
SLJ
6 : 0
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko, #96 BERIČIČ Miha

3 / 3

43:15
SLJ
7 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito

1 / 3

01:57
TRI
2 min
#27 KUHAR Matej, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 01:57 - 03:20 ]
07:24
TRI
2 min
#10 VREČAR Beno, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:24 - 07:30 ]
14:28
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:28 - 16:28 ]
16:00
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:00 - 18:00 ]

2 / 3

25:58
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:58 - 27:58 ]

3 / 3

47:52
TRI
2 min
#81 KUHAR Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:52 - 49:52 ]
53:43
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:43 - 55:43 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled