Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 53
Datum: 29.10.2019
Čas: 17:00
Gledalcev: 37

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

10 : 0
( 4:0, 3:0, 3:0 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 AVSENEK Grega
00:00
Vstop vratarja
TZG
#51 JANJATOVIĆ LONČAR Teo
02:15
Gol (GWG)
HDJ
1 : 0
#12 GASAR Drejc, podaja #23 BALOH David
12:37
Izključitev
TZG
2 min
#62 RADONIĆ Mislav, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 12:37 - 12:48 ]
12:48
Gol
HDJ
2 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #15 SERŠEN Matevž, #16 BERGELJ Nik (+1)
17:25
Gol
HDJ
3 : 0
#21 KOROŠEC Urban
17:45
Gol
HDJ
4 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #11 DOBRAVEC Juš

2 / 3

26:24
Izključitev
TZG
2 min
#66 PEJAKOVIĆ Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:24 - 28:24 ]
28:21
Izključitev
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:21 - 30:20 ]
30:20
Gol
HDJ
5 : 0
#24 OBLAK Miha, podaja #19 REP Ožbej, #7 RIJAVEC Aleksander (+1)
38:05
Gol
HDJ
6 : 0
#23 BALOH David, podaja #11 DOBRAVEC Juš, #16 BERGELJ Nik
38:15
Gol
HDJ
7 : 0
#16 BERGELJ Nik, podaja #11 DOBRAVEC Juš, #23 BALOH David
40:00
Vstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar
40:00
Izstop vratarja
TZG
#51 JANJATOVIĆ LONČAR Teo

3 / 3

45:26
Gol
HDJ
8 : 0
#12 GASAR Drejc, podaja #23 BALOH David, #11 DOBRAVEC Juš
49:00
Gol
HDJ
9 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik
54:56
Gol
HDJ
10 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #11 DOBRAVEC Juš
57:09
Izključitev
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:09 - 59:09 ]
59:16
Izključitev
TZG
2 min
#73 ZOVKO Hrvoje, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:16 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 AVSENEK Grega
60:00
Izstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
3
4
#16
BERGELJ Nik
F
1
5
#8
CRNKIČ Mai
P
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
F
2
5
#12
GASAR Drejc
D
2
-
#5
GAVLJAK Val
D
-
-
#18
KALTAK Kian
F
-
-
#21
KOROŠEC Urban
F
1
-
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha
D
1
-
#19
REP Ožbej
D
-
1
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
1
#15
SERŠEN Matevž
D
-
1
#9
ŠMID Gašper
D
-
-

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#52
ČAVIĆ Petar
GK
-
-
#51
JANJATOVIĆ LONČAR Teo
GK
-
-

#55
ALIĆ Tin
D
-
-
#72
BOKŠIĆ Ivan
F
-
-
#58
ČAVIĆ Patrik
F
-
-
#74
DIGULA Maksim
P
-
-
#53
FILIPOVIĆ Borna
F
-
-
#68
GRGURIĆ Luka
P
-
-
#67
LJUBIČIĆ Niko
F
-
-
#60
MATIJEVIĆ Filip
P
-
-
#70
MATUŠKO Borna
P
-
-
#66
PEJAKOVIĆ Filip
F
-
-
#62
RADONIĆ Mislav
P
-
-
#54
SLOVINAC Lovro
D
-
-
#59
VUKOJOVAC Dugan Josip
P
-
-
#57
ZAVRŠKI Fran
F
-
-
#73
ZOVKO Hrvoje
F
-
-

1 / 3

02:15
HDJ
1 : 0
#12 GASAR Drejc, podaja #23 BALOH David
12:48
HDJ
2 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #15 SERŠEN Matevž, #16 BERGELJ Nik (+1)
17:25
HDJ
3 : 0
#21 KOROŠEC Urban
17:45
HDJ
4 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #11 DOBRAVEC Juš

2 / 3

30:20
HDJ
5 : 0
#24 OBLAK Miha, podaja #19 REP Ožbej, #7 RIJAVEC Aleksander (+1)
38:05
HDJ
6 : 0
#23 BALOH David, podaja #11 DOBRAVEC Juš, #16 BERGELJ Nik
38:15
HDJ
7 : 0
#16 BERGELJ Nik, podaja #11 DOBRAVEC Juš, #23 BALOH David

3 / 3

45:26
HDJ
8 : 0
#12 GASAR Drejc, podaja #23 BALOH David, #11 DOBRAVEC Juš
49:00
HDJ
9 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik
54:56
HDJ
10 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #11 DOBRAVEC Juš

1 / 3

12:37
TZG
2 min
#62 RADONIĆ Mislav, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 12:37 - 12:48 ]

2 / 3

26:24
TZG
2 min
#66 PEJAKOVIĆ Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:24 - 28:24 ]
28:21
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:21 - 30:20 ]

3 / 3

57:09
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:09 - 59:09 ]
59:16
TZG
2 min
#73 ZOVKO Hrvoje, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:16 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled