Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 104
Datum: 04.01.2020
Čas: 14:00
Gledalcev: /

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ROJKO Jerneja
Časomerilec: ROJKO Rok

HK SŽ Olimpija (HKO)

3 : 1
( 0:0, 2:1, 1:0 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
01:59
Izključitev
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:59 - 03:59 ]
04:28
Izključitev
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:28 - 06:28 ]
11:30
Izključitev
KAC
2 min
#8 KLASSEK Thomas, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:30 - 13:30 ]
15:04
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:04 - 17:04 ]
19:05
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:05 - 21:05 ]

2 / 3

26:17
Gol
HKO
1 : 0
#13 JAN Lan Matija
32:08
Gol (GWG)
HKO
2 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #22 ŠUBIC Gašper
36:09
Izključitev
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:09 - 36:25 ]
36:25
Gol
KAC
2 : 1
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #16 PIUK Tobias, #8 KLASSEK Thomas (+1)

3 / 3

47:06
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 47:06 - 49:06 ]
49:49
Gol
HKO
3 : 1
#17 PETELINKAR Jan, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #2 KURET Bruno
50:31
Izključitev
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:31 - 52:31 ]
57:23
Izključitev
KAC
2 min
#63 CASATI Lukas, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 57:23 - 59:23 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
1
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOSHURNIKOV EGOR
P
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
1
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
-
#17
PETELINKAR Jan
F
1
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
-
1
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (A)
P
-
1
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
-
#98
DOBNIG Jonas
P
-
-
#24
HILLER Egon
P
-
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
-
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
1
#29
LAMEREINER Leon
P
-
-
#70
LIPPITSCH Jakob (A)
P
1
-
#46
NOLL Paul
P
-
-
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
1
#94
ŠIFTAR Anže
F
-
-
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik (A)
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-

1 / 3

2 / 3

26:17
HKO
1 : 0
#13 JAN Lan Matija
32:08
HKO
2 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #22 ŠUBIC Gašper
36:25
KAC
2 : 1
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #16 PIUK Tobias, #8 KLASSEK Thomas (+1)

3 / 3

49:49
HKO
3 : 1
#17 PETELINKAR Jan, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #2 KURET Bruno

1 / 3

01:59
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:59 - 03:59 ]
04:28
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:28 - 06:28 ]
11:30
KAC
2 min
#8 KLASSEK Thomas, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:30 - 13:30 ]
15:04
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:04 - 17:04 ]
19:05
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:05 - 21:05 ]

2 / 3

36:09
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:09 - 36:25 ]

3 / 3

47:06
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 47:06 - 49:06 ]
50:31
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:31 - 52:31 ]
57:23
KAC
2 min
#63 CASATI Lukas, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 57:23 - 59:23 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled