Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 33
Datum: 12.10.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 55

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: MRAK Katja
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

10 : 1
( 4:0, 4:0, 2:1 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
07:18
Gol
SLJ
1 : 0
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #87 TOMAŽIČ Tomi
07:35
Gol (GWG)
SLJ
2 : 0
#18 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #39 KOCJANČIČ Jaka
08:09
Gol
SLJ
3 : 0
#20 MANDIĆ Roko, podaja #86 IDŽAN Vito
08:09
Vstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
08:09
Izstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
08:28
Gol
SLJ
4 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito
11:44
Izključitev
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 11:44 - 13:44 ]

2 / 3

21:24
Gol
SLJ
5 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha, #19 BEBEK Ante
23:56
Gol
SLJ
6 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #19 BEBEK Ante
26:14
Vstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun
26:14
Izstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
30:46
Vstop vratarja
SLJ
#2 BABNIK Mark
30:46
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
31:28
Gol
SLJ
7 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko
32:39
Izključitev
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:39 - 34:39 ]
37:59
Gol
SLJ
8 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #4 ĆOSIĆ Jan
38:32
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 38:32 - 40:32 ]

3 / 3

44:10
Gol
SLJ
9 : 0
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #87 TOMAŽIČ Tomi
50:01
Gol
TRI
9 : 1
#30 BRAJLIH NOVOSEL Gaber, podaja #15 ŠLIBAR Ožbe
54:04
Izključitev
TRI
2 min
#12 KOŠIR Matic, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 54:04 - 56:04 ]
58:41
Gol
SLJ
10 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #19 BEBEK Ante, #4 ĆOSIĆ Jan
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 BABNIK Mark
60:00
Izstop vratarja
TRI
#20 MARENIĆ Dominik Antun

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
2
3
#96
BERIČIČ Miha (A)
D
1
1
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
-
3
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
-
#86
IDŽAN Vito (A)
F
3
3
#7
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
1
#20
MANDIĆ Roko
D
1
-
#23
MARC Aljaž
P
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
2
-
#18
ŠPARI LEBEN Žan
P
1
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
2
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#33
HAFNER Urban
GK
-
-
#20
MARENIĆ Dominik Antun
GK
-
-

#24
ARH Žiga
P
-
-
#87
BITEŽNIK Jan
F
-
-
#30
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
1
-
#23
HAFNER Bine
P
-
-
#11
JAZBEC Martin
F
-
-
#12
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KUHAR Luka
P
-
-
#16
LAH Jakob
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
D
-
1
#4
VOGRINC Žiga
P
-
-
#10
VREČAR Beno
P
-
-
#13
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

07:18
SLJ
1 : 0
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #87 TOMAŽIČ Tomi
07:35
SLJ
2 : 0
#18 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #39 KOCJANČIČ Jaka
08:09
SLJ
3 : 0
#20 MANDIĆ Roko, podaja #86 IDŽAN Vito
08:28
SLJ
4 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito

2 / 3

21:24
SLJ
5 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha, #19 BEBEK Ante
23:56
SLJ
6 : 0
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #19 BEBEK Ante
31:28
SLJ
7 : 0
#86 IDŽAN Vito, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko
37:59
SLJ
8 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #4 ĆOSIĆ Jan

3 / 3

44:10
SLJ
9 : 0
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #87 TOMAŽIČ Tomi
50:01
TRI
9 : 1
#30 BRAJLIH NOVOSEL Gaber, podaja #15 ŠLIBAR Ožbe
58:41
SLJ
10 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #19 BEBEK Ante, #4 ĆOSIĆ Jan

1 / 3

11:44
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 11:44 - 13:44 ]

2 / 3

32:39
TRI
2 min
#24 ARH Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:39 - 34:39 ]
38:32
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 38:32 - 40:32 ]

3 / 3

54:04
TRI
2 min
#12 KOŠIR Matic, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 54:04 - 56:04 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled