Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 57
Datum: 02.11.2019
Čas: 12:30
Gledalcev: 37

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

10 : 2
( 4:0, 5:0, 1:2 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 AVSENEK Grega
00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka
05:15
Gol
HDJ
1 : 0
#21 KOROŠEC Urban
07:14
Gol
HDJ
2 : 0
#21 KOROŠEC Urban, podaja #8 CRNKIČ Mai
17:21
Gol (GWG)
HDJ
3 : 0
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #21 KOROŠEC Urban
18:48
Gol
HDJ
4 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik

2 / 3

20:52
Gol
HDJ
5 : 0
#23 BALOH David, podaja #15 SERŠEN Matevž
26:27
Gol
HDJ
6 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #12 GASAR Drejc
31:49
Izključitev
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 31:49 - 33:49 ]
36:54
Gol
HDJ
7 : 0
#22 MIKLIČ Tanej, podaja #15 SERŠEN Matevž
37:06
Gol
HDJ
8 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik
38:46
Gol
HDJ
9 : 0
#21 KOROŠEC Urban, podaja #8 CRNKIČ Mai

3 / 3

40:47
Izključitev
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 40:47 - 42:47 ]
46:21
Gol
HKC
9 : 1
#8 PODERGAJS Gal, podaja #50 ČREPINŠEK Martin, #49 MANDUŠIĆ Matej
46:53
Gol
HKC
9 : 2
#49 MANDUŠIĆ Matej
51:51
Izključitev
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:51 - 52:54 ]
52:54
Gol
HDJ
10 : 2
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik (+1)
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 AVSENEK Grega
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
3
2
#16
BERGELJ Nik
F
-
4
#8
CRNKIČ Mai
P
-
2
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
F
2
-
#12
GASAR Drejc
D
-
1
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#18
KALTAK Kian
F
-
-
#21
KOROŠEC Urban
F
3
1
#22
MIKLIČ Tanej
F
1
-
#24
OBLAK Miha
D
-
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
F
1
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
2
#9
ŠMID Gašper
D
-
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#29
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#65
SKALE Nejc
GK
-
-

#22
BAUER Josip
F
-
-
#60
CEKUTA Maks Jure
D
-
-
#50
ČREPINŠEK Martin
F
-
1
#81
DOLENC Jakob
F
-
-
#87
FURMAN Leon
P
-
-
#49
MANDUŠIĆ Matej
F
1
1
#84
MARINŠEK Matevž
F
-
-
#82
PIKL LIPAR Matic
F
-
-
#8
PODERGAJS Gal
F
1
-
#86
RAMŠAK Luka
F
-
-
#17
REBOLJ Nik
F
-
-
#88
STEBLOVNIK Martin
D
-
-

1 / 3

05:15
HDJ
1 : 0
#21 KOROŠEC Urban
07:14
HDJ
2 : 0
#21 KOROŠEC Urban, podaja #8 CRNKIČ Mai
17:21
HDJ
3 : 0
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #21 KOROŠEC Urban
18:48
HDJ
4 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik

2 / 3

20:52
HDJ
5 : 0
#23 BALOH David, podaja #15 SERŠEN Matevž
26:27
HDJ
6 : 0
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik, #12 GASAR Drejc
36:54
HDJ
7 : 0
#22 MIKLIČ Tanej, podaja #15 SERŠEN Matevž
37:06
HDJ
8 : 0
#11 DOBRAVEC Juš, podaja #23 BALOH David, #16 BERGELJ Nik
38:46
HDJ
9 : 0
#21 KOROŠEC Urban, podaja #8 CRNKIČ Mai

3 / 3

46:21
HKC
9 : 1
#8 PODERGAJS Gal, podaja #50 ČREPINŠEK Martin, #49 MANDUŠIĆ Matej
46:53
HKC
9 : 2
#49 MANDUŠIĆ Matej
52:54
HDJ
10 : 2
#23 BALOH David, podaja #16 BERGELJ Nik (+1)

1 / 3

2 / 3

31:49
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 31:49 - 33:49 ]

3 / 3

40:47
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 40:47 - 42:47 ]
51:51
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:51 - 52:54 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled