Najbolj kaznovani igralci - Končnica

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1PETEK GalHDK Maribor204:0000:0010:0000:0000:0014:00
2FINGUŠT IanHDK Maribor202:0000:0010:0000:0000:0012:00
3BALOH DavidHD Hidria Jesenice302:0000:0010:0000:0000:0012:00
4SABLATTNIG TobiasEC KAC206:0000:0000:0000:0000:0006:00
5JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija206:0000:0000:0000:0000:0006:00
6KEPIC AlexHK SŽ Olimpija206:0000:0000:0000:0000:0006:00
7MANDIĆ RokoHK Slavija Junior306:0000:0000:0000:0000:0006:00
8ŠMID GašperHD Hidria Jesenice306:0000:0000:0000:0000:0006:00
9OBLAK MihaHD Hidria Jesenice306:0000:0000:0000:0000:0006:00
10ČAVIĆ PatrikTeam Zagreb104:0000:0000:0000:0000:0004:00
11DIMITRIJEVIĆ AlexTeam Zagreb204:0000:0000:0000:0000:0004:00
12ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija204:0000:0000:0000:0000:0004:00
13DIGULA MaksimTeam Zagreb204:0000:0000:0000:0000:0004:00
14WALDER PatrikEC KAC304:0000:0000:0000:0000:0004:00
15BEBEK AnteHK Slavija Junior304:0000:0000:0000:0000:0004:00
16ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior304:0000:0000:0000:0000:0004:00
17SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice304:0000:0000:0000:0000:0004:00
18FLORIANTSCHITZ LukasEC VILLACH102:0000:0000:0000:0000:0002:00
19MATUŠKO BornaTeam Zagreb102:0000:0000:0000:0000:0002:00
20BORSE JakaHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
21SLIVNIK LucHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
22KROPIUNIG ArnoEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
23TCHALIOV NikolaHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
24BOJOVIČ MarkoHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
25ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
26BIZJAK NejcHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
27LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
28WIDMANN EliasEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
29TSCHURNIG JohannesEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
30HOBITSCH SamuelEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
31BRUCKNER PatrickEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
32RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
33ALIĆ TinTeam Zagreb202:0000:0000:0000:0000:0002:00
34BABENKO FedorHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
35SCHERZER IanEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
36SCHINTLER NikolasEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
37KAHLHAMMER LeonardoEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
38WADEL MarcelEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
39LAMEREINER LeonEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
40ŠIFTAR AnžeEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
41ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior302:0000:0000:0000:0000:0002:00
42TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior302:0000:0000:0000:0000:0002:00
43REP OžbejHD Hidria Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
44BERGELJ NikHD Hidria Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
45CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
46PODREKAR UrbanHKMK Bled302:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1ČAVIĆ PatrikTeam Zagreb2436:0005:0010:0020:0000:0071:00
2OGERTSCHNIG JoshuaEC KAC1538:0000:0030:0000:0000:0068:00
3KEPIC AlexHK SŽ Olimpija2522:0005:0010:0020:0000:0057:00
4ARH ŽigaHK Triglav2532:0000:0020:0000:0000:0052:00
5WIELTSCHNIG PaoloEC VSV1416:0005:0010:0020:0000:0051:00
6DIMITRIJEVIĆ AlexTeam Zagreb1516:0005:0010:0020:0000:0051:00
7SABLATTNIG TobiasEC KAC1714:0005:0010:0020:0000:0049:00
8BIZJAK NejcHDK Maribor2722:0005:0000:0020:0000:0047:00
9STEBLOVNIK MartinHK True Celje2734:0000:0010:0000:0000:0044:00
10SLIVNIK LucHKMK Bled2208:0005:0010:0020:0000:0043:00
11FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1008:0005:0000:0000:0025:0038:00
12OBLAK MihaHD Hidria Jesenice2716:0000:0020:0000:0000:0036:00
13POTOCNIK LukaEC VSV1710:0005:0000:0020:0000:0035:00
14POLONIJO FilipHDK Maribor2524:0000:0010:0000:0000:0034:00
15HILLER EgonEC KAC1708:0005:0000:0020:0000:0033:00
16ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior2330:0000:0000:0000:0000:0030:00
17KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1708:0000:0020:0000:0000:0028:00
18TSCHURNIG JohannesEC VSV2328:0000:0000:0000:0000:0028:00
19MANDIĆ RokoHK Slavija Junior2418:0000:0010:0000:0000:0028:00
20KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled2002:0005:0000:0020:0000:0027:00
21BERTONCELJ MajHK Triglav2516:0000:0010:0000:0000:0026:00
22FINGUŠT IanHDK Maribor2726:0000:0000:0000:0000:0026:00
23BRUCKNER PatrickEC VSV714:0000:0010:0000:0000:0024:00
24BRUCKNER PatrickEC KAC714:0000:0010:0000:0000:0024:00
25ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija2124:0000:0000:0000:0000:0024:00
26STAN JakobHKMK Bled2324:0000:0000:0000:0000:0024:00
27HOBITSCH SamuelEC VSV2324:0000:0000:0000:0000:0024:00
28ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor2424:0000:0000:0000:0000:0024:00
29SMOLEJ GalHKMK Bled2414:0000:0010:0000:0000:0024:00
30PEJAKOVIĆ FilipTeam Zagreb2514:0000:0010:0000:0000:0024:00
31ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija2514:0000:0010:0000:0000:0024:00
32SCHMIDT AlexanderEC VSV2524:0000:0000:0000:0000:0024:00
33VILMAN JanHKMK Bled2514:0000:0000:0000:0000:0024:00
34KOROŠEC UrbanHD Hidria Jesenice2614:0000:0010:0000:0000:0024:00
35REBOLJ NikHK True Celje2714:0000:0010:0000:0000:0024:00
36BEBEK AnteHK Slavija Junior2212:0000:0010:0000:0000:0022:00
37KOŠIR MaticHK Triglav2422:0000:0000:0000:0000:0022:00
38PODERGAJS GalHK True Celje2512:0000:0010:0000:0000:0022:00
39SCHINTLER NikolasEC KAC920:0000:0000:0000:0000:0020:00
40ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1210:0000:0010:0000:0000:0020:00
41KAHLHAMMER LeonardoEC KAC1910:0000:0010:0000:0000:0020:00
42PETEK GalHDK Maribor2020:0000:0000:0000:0000:0020:00
43ŠUBIC GašperHK SŽ Olimpija2020:0000:0000:0000:0000:0020:00
44LIPPITSCH JakobEC KAC2320:0000:0000:0000:0000:0020:00
45JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija2520:0000:0000:0000:0000:0020:00
46TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior2520:0000:0000:0000:0000:0020:00
47ČREPINŠEK MartinHK True Celje2720:0000:0000:0000:0000:0020:00
48BOHINC RožleHKMK Bled2218:0000:0000:0000:0000:0018:00
49PERČIČ MaksHDK Maribor2418:0000:0000:0000:0000:0018:00
50RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice2618:0000:0000:0000:0000:0018:00
51MATUŠKO BornaTeam Zagreb2718:0000:0000:0000:0000:0018:00
52GRGURIĆ LukaTeam Zagreb2718:0000:0000:0000:0000:0018:00
53HAFNER BineHK Triglav1516:0000:0000:0000:0000:0016:00
54MALLE MichaelEC KAC1806:0000:0010:0000:0000:0016:00
55KALTAK KianHD Hidria Jesenice2116:0000:0000:0000:0000:0016:00
56VAHEN MartinHK SŽ Olimpija2316:0000:0000:0000:0000:0016:00
57CEKUTA Maks JureHK True Celje2316:0000:0000:0000:0000:0016:00
58JELOČNIK EmilHKMK Bled2516:0000:0000:0000:0000:0016:00
59PODREKAR UrbanHKMK Bled2516:0000:0000:0000:0000:0016:00
60DOBNIG JonasEC KAC704:0000:0000:0000:0000:0014:00
61RASPOTNIG JulianEC VSV1514:0000:0000:0000:0000:0014:00
62KLASSEK ThomasEC KAC1914:0000:0000:0000:0000:0014:00
63VUKADIN MarkoHDK Maribor2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
64HEBAR TianHK SŽ Olimpija2214:0000:0000:0000:0000:0014:00
65LANZINGER FlorianEC VSV2214:0000:0000:0000:0000:0014:00
66JAZBEC MartinHK Triglav2214:0000:0000:0000:0000:0014:00
67DOLENC JakobHK True Celje2314:0000:0000:0000:0000:0014:00
68PEČNIK JakobHK Slavija Junior2414:0000:0000:0000:0000:0014:00
69KLANČAR MarkHKMK Bled2514:0000:0000:0000:0000:0014:00
70ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice2614:0000:0000:0000:0000:0014:00
71VILMAN BorHKMK Bled2614:0000:0000:0000:0000:0014:00
72PRODINGER DominikEC VSV2614:0000:0000:0000:0000:0014:00
73TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior2112:0000:0000:0000:0000:0012:00
74LAMEREINER LeonEC KAC2212:0000:0000:0000:0000:0012:00
75BERGELJ NikHD Hidria Jesenice2312:0000:0000:0000:0000:0012:00
76REP OžbejHD Hidria Jesenice2412:0000:0000:0000:0000:0012:00
77WALDER PatrikEC KAC2412:0000:0000:0000:0000:0012:00
78BERIČIČ MihaHK Slavija Junior2512:0000:0000:0000:0000:0012:00
79PERČIČ MaticHDK Maribor2612:0000:0000:0000:0000:0012:00
80CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice2612:0000:0000:0000:0000:0012:00
81PIKL LIPAR MaticHK True Celje2612:0000:0000:0000:0000:0012:00
82LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor2712:0000:0000:0000:0000:0012:00
83BAUER JosipTeam Zagreb210:0000:0000:0000:0000:0010:00
84SCHERZER IanEC KAC210:0000:0000:0000:0000:0010:00
85MAJCE BAŠKARAD MavricijHK Triglav410:0000:0000:0000:0000:0010:00
86NINDLER EliasEC VSV1010:0000:0000:0000:0000:0010:00
87KROPIUNIG ArnoEC KAC1110:0000:0000:0000:0000:0010:00
88BUCONJIĆ RobertTeam Zagreb1310:0000:0000:0000:0000:0010:00
89BABENKO FedorHKMK Bled1410:0000:0000:0000:0000:0010:00
90BORSE JakaHKMK Bled1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
91VREČAR BenoHK Triglav2010:0000:0000:0000:0000:0010:00
92PIUK TobiasEC KAC2010:0000:0000:0000:0000:0010:00
93SCHERZER IanEC VSV2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
94BALOH DavidHD Hidria Jesenice2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
95BAUER JosipHK True Celje2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
96MANDUŠIĆ MatejHK True Celje2210:0000:0000:0000:0000:0010:00
97MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija2410:0000:0000:0000:0000:0010:00
98TURŠIČ AleksejHK SŽ Olimpija2410:0000:0000:0000:0000:0010:00
99ŠLIBAR OžbeHK Triglav2410:0000:0000:0000:0000:0010:00
100ALIĆ TinTeam Zagreb2510:0000:0000:0000:0000:0010:00
101ŠMID GašperHD Hidria Jesenice2610:0000:0000:0000:0000:0010:00
102PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija2610:0000:0000:0000:0000:0010:00
103KOSHURNIKOV EGORHK SŽ Olimpija708:0000:0000:0000:0000:0008:00
104BERVAR GašperHK True Celje1508:0000:0000:0000:0000:0008:00
105PAZLAR GregaEC VSV2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
106BODIROGA LukaHDK Maribor2108:0000:0000:0000:0000:0008:00
107KUHAR LukaHK Triglav2208:0000:0000:0000:0000:0008:00
108DIGULA MaksimTeam Zagreb2208:0000:0000:0000:0000:0008:00
109AUERNIG DanielEC VSV2408:0000:0000:0000:0000:0008:00
110ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior2408:0000:0000:0000:0000:0008:00
111TCHALIOV NikolaHDK Maribor2608:0000:0000:0000:0000:0008:00
112RADONIĆ MislavTeam Zagreb2608:0000:0000:0000:0000:0008:00
113JANČIČ MatjažHDK Maribor2708:0000:0000:0000:0000:0008:00
114HANSER DAVIDEC KAC306:0000:0000:0000:0000:0006:00
115WIBMER FlavioEC VSV706:0000:0000:0000:0000:0006:00
116PEHARZ JoschuaEC VSV1306:0000:0000:0000:0000:0006:00
117AUMEIER MaximilianEC VSV1506:0000:0000:0000:0000:0006:00
118ZORN LukaHK Triglav1806:0000:0000:0000:0000:0006:00
119PREDALIČ TobiHK Slavija Junior1806:0000:0000:0000:0000:0006:00
120DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1906:0000:0000:0000:0000:0006:00
121ZUPANIČ MauroHK SŽ Olimpija1906:0000:0000:0000:0000:0006:00
122SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice2406:0000:0000:0000:0000:0006:00
123LJUBIČIĆ NikoTeam Zagreb2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
124ŠIFTAR AnžeEC KAC2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
125SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
126WADEL MarcelEC KAC2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
127MARINŠEK MatevžHK True Celje2606:0000:0000:0000:0000:0006:00
128WALDNER EliasEC VSV2706:0000:0000:0000:0000:0006:00
129FURMAN LeonHK True Celje2706:0000:0000:0000:0000:0006:00
130GOMBOC LukaEC KAC104:0000:0000:0000:0000:0004:00
131FRIMMEL WinstonEC KAC404:0000:0000:0000:0000:0004:00
132EBNER FelixEC KAC804:0000:0000:0000:0000:0004:00
133ŠKOF LukaHK SŽ Olimpija804:0000:0000:0000:0000:0004:00
134WIELTSCHNIG FelixEC KAC1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
135LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
136GOLIČIČ JanHKMK Bled1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
137VALENTAN RafaelEC VSV1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
138WASCHNIG LukasEC KAC1804:0000:0000:0000:0000:0004:00
139ČEAK BrunoTeam Zagreb1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
140KRAMAR MaksHK SŽ Olimpija1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
141RUPNIK AlexanderEC VSV2004:0000:0000:0000:0000:0004:00
142ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior2004:0000:0000:0000:0000:0004:00
143PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija2104:0000:0000:0000:0000:0004:00
144CASATI LukasEC KAC2104:0000:0000:0000:0000:0004:00
145ZUPAN AndražHKMK Bled2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
146MAHKOVEC MarcelHKMK Bled2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
147BITEŽNIK JanHK Triglav2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
148VOGRINC ŽigaHK Triglav2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
149IDŽAN VitoHK Slavija Junior2404:0000:0000:0000:0000:0004:00
150ADROVIĆ DejanHKMK Bled2404:0000:0000:0000:0000:0004:00
151POLOVIĆ JankoTeam Zagreb2404:0000:0000:0000:0000:0004:00
152ZUPAN ŠKRLJ LovroHK Triglav2504:0000:0000:0000:0000:0004:00
153SEČEN NikHK SŽ Olimpija2704:0000:0000:0000:0000:0004:00
154KRAMER NicoEC KAC102:0000:0000:0000:0000:0002:00
155BANEK LukaTeam Zagreb102:0000:0000:0000:0000:0002:00
156JURITSCH NiklasEC KAC302:0000:0000:0000:0000:0002:00
157MARC AljažHK Slavija Junior402:0000:0000:0000:0000:0002:00
158MACK MaximilianEC KAC502:0000:0000:0000:0000:0002:00
159ZUGWITZ NikHKMK Bled702:0000:0000:0000:0000:0002:00
160KURALT OskarHKMK Bled802:0000:0000:0000:0000:0002:00
161MAROJEVIĆ MarkoTeam Zagreb902:0000:0000:0000:0000:0002:00
162LAZIĆ FilipHDK Maribor902:0000:0000:0000:0000:0002:00
163KUHAR MatejHK Triglav902:0000:0000:0000:0000:0002:00
164NOLL PaulEC KAC902:0000:0000:0000:0000:0002:00
165IDŽAN BrunoHK Slavija Junior1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
166POGAČAR LukaHK Slavija Junior1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
167GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
168PIVEC Luka MajHDK Maribor1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
169MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
170ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
171SLOVINAC LovroTeam Zagreb1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
172VETERNIK TimHK Triglav1502:0000:0000:0000:0000:0002:00
173BOJOVIČ MarkoHDK Maribor1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
174ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
175RAAB LeoEC KAC1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
176FLORIANTSCHITZ LukasEC VSV1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
177LOOSER KarloTeam Zagreb1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
178LAH JakobHK Triglav2002:0000:0000:0000:0000:0002:00
179GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior2002:0000:0000:0000:0000:0002:00
180KOCJANČIČ JakaHK Slavija Junior2202:0000:0000:0000:0000:0002:00
181GASAR DrejcHD Hidria Jesenice2202:0000:0000:0000:0000:0002:00
182WIDMANN EliasEC VSV2302:0000:0000:0000:0000:0002:00
183BRAJLIH NOVOSEL GaberHK Triglav2402:0000:0000:0000:0000:0002:00
184ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior2702:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled