Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 14
Datum: 26.10.2019
Čas: 14:20
Gledalcev: /

Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: TIČAR KLEMEN
Zdravstvena oskrba: PRETNAR ZDENKA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HKMK Bled (HKB)

10 : 4
( 7:2, 2:2, 1:0 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka
00:16
Gol
HKB
1 : 0
#12 BORSE Jaka, podaja #9 KLANČAR Mark, #32 SLIVNIK Luc
02:46
Gol
HKB
2 : 0
#32 SLIVNIK Luc
05:24
Gol
HKB
3 : 0
#11 ZUPAN Andraž, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #16 VILMAN Jan
06:27
Gol
HKB
4 : 0
#17 VILMAN Bor, podaja #7 GOLIČIČ Jan
09:30
Izključitev
HKC
2 min
#81 DOLENC Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:30 - 11:30 ]
12:58
Gol (GWG)
HKB
5 : 0
#28 KORZHYLETSKYI Danylo
14:27
Gol
HKC
5 : 1
#22 BAUER Josip, podaja #81 DOLENC Jakob, #82 PIKL LIPAR Matic
16:39
Gol
HKC
5 : 2
#82 PIKL LIPAR Matic
17:34
Gol
HKB
6 : 2
#12 BORSE Jaka
17:34
Izključitev
HKC
0 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:34 - 17:34 ]
19:30
Gol
HKB
7 : 2
#16 VILMAN Jan

2 / 3

25:14
Gol
HKB
8 : 2
#5 ZUGWITZ Nik
29:00
Gol
HKC
8 : 3
#81 DOLENC Jakob
29:00
Vstop vratarja
HKB
#2 MATKOVIČ Luka
29:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
31:54
Izključitev
HKC
2 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:54 - 33:54 ]
35:13
Izključitev
HKC
2 min
#22 BAUER Josip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:13 - 37:13 ]
39:02
Gol
HKC
8 : 4
#8 PODERGAJS Gal, podaja #84 MARINŠEK Matevž
39:38
Gol
HKB
9 : 4
#30 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #17 VILMAN Bor

3 / 3

40:32
Gol
HKB
10 : 4
#10 SVETE MIČIČ Mark, podaja #16 VILMAN Jan
59:35
Izključitev
HKC
2 min
#81 DOLENC Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:35 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKB
#2 MATKOVIČ Luka
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#2
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
2
-
#7
GOLIČIČ Jan
LD
-
1
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark (A)
D
-
1
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
1
-
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
-
1
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
1
1
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#30
SODJA ZALOKAR Gal
RW
1
-
#26
STAN Jakob
F
-
-
#10
SVETE MIČIČ Mark
F
1
-
#17
VILMAN Bor
F
1
1
#16
VILMAN Jan
D
1
2
#5
ZUGWITZ Nik
D
1
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
1
-
#37
ZUPAN Jakob
F
-
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#29
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#65
SKALE Nejc
GK
-
-

#22
BAUER Josip
F
1
-
#60
CEKUTA Maks Jure
D
-
-
#50
ČREPINŠEK Martin
F
-
-
#81
DOLENC Jakob (A)
F
1
1
#87
FURMAN Leon
P
-
-
#49
MANDUŠIĆ Matej
F
-
-
#84
MARINŠEK Matevž
F
-
1
#82
PIKL LIPAR Matic
F
1
1
#8
PODERGAJS Gal
F
1
-
#86
RAMŠAK Luka
F
-
-
#17
REBOLJ Nik
F
-
-
#88
STEBLOVNIK Martin (C)
D
-
-

1 / 3

00:16
HKB
1 : 0
#12 BORSE Jaka, podaja #9 KLANČAR Mark, #32 SLIVNIK Luc
02:46
HKB
2 : 0
#32 SLIVNIK Luc
05:24
HKB
3 : 0
#11 ZUPAN Andraž, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #16 VILMAN Jan
06:27
HKB
4 : 0
#17 VILMAN Bor, podaja #7 GOLIČIČ Jan
12:58
HKB
5 : 0
#28 KORZHYLETSKYI Danylo
14:27
HKC
5 : 1
#22 BAUER Josip, podaja #81 DOLENC Jakob, #82 PIKL LIPAR Matic
16:39
HKC
5 : 2
#82 PIKL LIPAR Matic
17:34
HKB
6 : 2
#12 BORSE Jaka
19:30
HKB
7 : 2
#16 VILMAN Jan

2 / 3

25:14
HKB
8 : 2
#5 ZUGWITZ Nik
29:00
HKC
8 : 3
#81 DOLENC Jakob
39:02
HKC
8 : 4
#8 PODERGAJS Gal, podaja #84 MARINŠEK Matevž
39:38
HKB
9 : 4
#30 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #17 VILMAN Bor

3 / 3

40:32
HKB
10 : 4
#10 SVETE MIČIČ Mark, podaja #16 VILMAN Jan

1 / 3

09:30
HKC
2 min
#81 DOLENC Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:30 - 11:30 ]
17:34
HKC
0 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:34 - 17:34 ]

2 / 3

31:54
HKC
2 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:54 - 33:54 ]
35:13
HKC
2 min
#22 BAUER Josip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:13 - 37:13 ]

3 / 3

59:35
HKC
2 min
#81 DOLENC Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:35 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled