Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 54
Datum: 29.10.2019
Čas: 18:30
Gledalcev: 45--

Sodnik: ZRNIČ Milan
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Kontrolor: ROZMAN ZORAN
Zdravstvena oskrba: PANČUR MATEJA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HKMK Bled (HKB)

1 : 4
( 0:1, 1:3, 0:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
11:34
Gol
SLJ
0 : 1
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #5 PEČNIK Jakob, #34 JANEŽIČ Miran

2 / 3

23:53
Gol (GWG)
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante
25:11
Gol
HKB
1 : 2
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #9 KLANČAR Mark
31:40
Gol
SLJ
1 : 3
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito
32:46
Izključitev
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:46 - 34:28 ]
34:28
Gol
SLJ
1 : 4
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #20 MANDIĆ Roko, #86 IDŽAN Vito (+1)
37:46
Izključitev
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 37:46 - 39:46 ]
37:46
Izključitev
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 37:46 - 39:46 ]

3 / 3

46:14
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:14 - 48:14 ]
54:46
Izključitev
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 54:46 - 56:46 ]
57:20
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 57:20 - 59:20 ]
60:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark (A)
D
-
1
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
-
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
1
-
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#26
STAN Jakob
F
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
1
#96
BERIČIČ Miha (A)
D
-
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
1
-
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
1
1
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
-
#86
IDŽAN Vito (A)
F
1
2
#34
JANEŽIČ Miran
P
-
1
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
1
#5
PEČNIK Jakob
F
-
1
#7
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

1 / 3

11:34
SLJ
0 : 1
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #5 PEČNIK Jakob, #34 JANEŽIČ Miran

2 / 3

23:53
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante
25:11
HKB
1 : 2
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #9 KLANČAR Mark
31:40
SLJ
1 : 3
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito
34:28
SLJ
1 : 4
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #20 MANDIĆ Roko, #86 IDŽAN Vito (+1)

3 / 3

1 / 3

2 / 3

32:46
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:46 - 34:28 ]
37:46
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 37:46 - 39:46 ]
37:46
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 37:46 - 39:46 ]

3 / 3

46:14
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:14 - 48:14 ]
54:46
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 54:46 - 56:46 ]
57:20
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 57:20 - 59:20 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled