Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 109
Datum: 11.01.2020
Čas: 11:30
Gledalcev: 65

Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: VIDOVIČ Jan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

4 : 7
( 3:3, 1:1, 0:3 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:33
Gol
MAR
1 : 0
#26 PERČIČ Matic, podaja #11 FINGUŠT Ian
05:58
Gol
SLJ
1 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #56 TURŠIČ SEČKAR Maj
10:34
Gol
SLJ
1 : 2
#20 MANDIĆ Roko, podaja #26 ŠIMUNKOVIĆ Martin
15:06
Gol
MAR
2 : 2
#10 BODIROGA Luka, podaja #7 ILIČ Nik, #8 LJUBIČ URLEP Žan
15:44
Gol
MAR
3 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #13 POLONIJO Filip
17:16
Gol
SLJ
3 : 3
#19 BEBEK Ante
17:42
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:42 - 19:42 ]

2 / 3

21:20
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 21:20 - 23:20 ]
27:39
Izključitev
SLJ
2 min
#7 PREDALIČ Tobi, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 27:39 - 29:39 ]
33:26
Gol
SLJ
3 : 4
#20 MANDIĆ Roko, podaja #86 IDŽAN Vito
37:04
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:04 - 37:15 ]
37:15
Gol
MAR
4 : 4
#26 PERČIČ Matic, podaja #21 BIZJAK Nejc, #11 FINGUŠT Ian (+1)

3 / 3

40:31
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:31 - 42:31 ]
44:41
Gol (GWG)
SLJ
4 : 5
#7 PREDALIČ Tobi, podaja #5 PEČNIK Jakob
47:01
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 47:01 - 49:01 ]
52:53
Gol
SLJ
4 : 6
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #91 IDŽAN Bruno
53:47
Gol
SLJ
4 : 7
#5 PEČNIK Jakob, podaja #19 BEBEK Ante
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#1
ANDRIĆ Mika
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc (A)
D
-
1
#10
BODIROGA Luka
F
1
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#6
BULJETA Lea
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
2
#7
ILIČ Nik
D
-
1
#19
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
1
#26
PERČIČ Matic
C
3
-
#13
POLONIJO Filip (A)
F
-
1
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
1
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
-
-
#91
IDŽAN Bruno
F
-
1
#86
IDŽAN Vito
F
1
1
#34
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko (A)
D
2
-
#5
PEČNIK Jakob
F
1
1
#7
PREDALIČ Tobi
P
1
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
1
1
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
1
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

1 / 3

00:33
MAR
1 : 0
#26 PERČIČ Matic, podaja #11 FINGUŠT Ian
05:58
SLJ
1 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #56 TURŠIČ SEČKAR Maj
10:34
SLJ
1 : 2
#20 MANDIĆ Roko, podaja #26 ŠIMUNKOVIĆ Martin
15:06
MAR
2 : 2
#10 BODIROGA Luka, podaja #7 ILIČ Nik, #8 LJUBIČ URLEP Žan
15:44
MAR
3 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #13 POLONIJO Filip
17:16
SLJ
3 : 3
#19 BEBEK Ante

2 / 3

33:26
SLJ
3 : 4
#20 MANDIĆ Roko, podaja #86 IDŽAN Vito
37:15
MAR
4 : 4
#26 PERČIČ Matic, podaja #21 BIZJAK Nejc, #11 FINGUŠT Ian (+1)

3 / 3

44:41
SLJ
4 : 5
#7 PREDALIČ Tobi, podaja #5 PEČNIK Jakob
52:53
SLJ
4 : 6
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin, podaja #91 IDŽAN Bruno
53:47
SLJ
4 : 7
#5 PEČNIK Jakob, podaja #19 BEBEK Ante

1 / 3

17:42
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:42 - 19:42 ]

2 / 3

21:20
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 21:20 - 23:20 ]
27:39
SLJ
2 min
#7 PREDALIČ Tobi, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 27:39 - 29:39 ]
37:04
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:04 - 37:15 ]

3 / 3

40:31
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:31 - 42:31 ]
47:01
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 47:01 - 49:01 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled