Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 24
Datum: 01.10.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 37

Sodnik: BULOVEC Miha
Linjski sodnik: MRAK Katja
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

5 : 2
( 1:2, 2:0, 2:0 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
00:00
Vstop vratarja
KAC
#30 SICHER Michael
04:14
Gol
KAC
0 : 1
#29 LAMEREINER Leon, podaja #94 ŠIFTAR Anže, #93 SCHINTLER Nikolas
05:23
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:23 - 06:58 ]
06:58
Gol
HDJ
1 : 1
#14 LESNIČAR Tjaš, podaja #19 REP Ožbej, #11 DOBRAVEC Juš (+1)
16:43
Gol
KAC
1 : 2
#5 MALLE Michael, podaja #94 ŠIFTAR Anže
19:33
Izključitev
HDJ
2 min
#16 BERGELJ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

26:41
Izključitev
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:41 - 28:41 ]
28:22
Izključitev
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:22 - 30:22 ]
30:42
Gol
HDJ
2 : 2
#24 OBLAK Miha, podaja #23 BALOH David
39:46
Gol (GWG)
HDJ
3 : 2
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #14 LESNIČAR Tjaš, #11 DOBRAVEC Juš

3 / 3

54:59
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #61 WADEL Marcel [ 54:59 - 56:59 ]
54:59
Izključitev
KAC
10 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:59 - 60:00 ]
57:01
Gol
HDJ
4 : 2
#13 LANGUS Nace
57:58
Izstop vratarja
KAC
#30 SICHER Michael
58:41
Gol
HDJ
5 : 2
#7 RIJAVEC Aleksander (EN)
58:41
Vstop vratarja
KAC
#30 SICHER Michael
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
60:00
Izstop vratarja
KAC
#30 SICHER Michael

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
-
1
#16
BERGELJ Nik
F
-
-
#8
CRNKIČ Maj
F
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
F
-
2
#12
GASAR Drejc
D
-
-
#21
KOROŠEC Urban
F
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#13
LANGUS Nace
F
1
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
1
1
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha
D
1
-
#19
REP Ožbej
D
-
1
#7
RIJAVEC Aleksander
F
2
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#9
ŠMID Gašper
D
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#30
SICHER Michael
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
-
#18
KROPIUNIG Arno
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
1
-
#70
LIPPITSCH Jakob
P
-
-
#5
MALLE Michael
P
1
-
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
-
#16
PIUK Tobias
P
-
-
#27
RAAB Leo
P
-
-
#14
SABLATTNIG Tobias
P
-
-
#93
SCHINTLER Nikolas
P
-
1
#94
ŠIFTAR Anže
F
-
2
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-

1 / 3

04:14
KAC
0 : 1
#29 LAMEREINER Leon, podaja #94 ŠIFTAR Anže, #93 SCHINTLER Nikolas
06:58
HDJ
1 : 1
#14 LESNIČAR Tjaš, podaja #19 REP Ožbej, #11 DOBRAVEC Juš (+1)
16:43
KAC
1 : 2
#5 MALLE Michael, podaja #94 ŠIFTAR Anže

2 / 3

30:42
HDJ
2 : 2
#24 OBLAK Miha, podaja #23 BALOH David
39:46
HDJ
3 : 2
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #14 LESNIČAR Tjaš, #11 DOBRAVEC Juš

3 / 3

57:01
HDJ
4 : 2
#13 LANGUS Nace
58:41
HDJ
5 : 2
#7 RIJAVEC Aleksander (EN)

1 / 3

05:23
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:23 - 06:58 ]
19:33
HDJ
2 min
#16 BERGELJ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

26:41
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:41 - 28:41 ]
28:22
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:22 - 30:22 ]

3 / 3

54:59
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #61 WADEL Marcel [ 54:59 - 56:59 ]
54:59
KAC
10 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:59 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled