Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior32111310
2IDŽAN VitoHK Slavija Junior3791600
3BEBEK AnteHK Slavija Junior3591410
4KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled3381101
5MANDIĆ RokoHK Slavija Junior326800
6OBLAK MihaHD Hidria Jesenice314500
7BERIČIČ MihaHK Slavija Junior3831120
8MAHKOVEC MarcelHKMK Bled3731010
9ŠIFTAR AnžeEC KAC323500
10ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior313400
11SMOLEJ GalHKMK Bled313400
12LIPPITSCH JakobEC KAC322410
13STAN JakobHKMK Bled322400
14ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior312300
15CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice312300
16MALLE MichaelEC KAC312300
17GRGURIĆ LukaTeam Zagreb202200
18FRIŠ LORBER TianHDK Maribor202200
19FINGUŠT IanHDK Maribor202200
20WADEL MarcelEC KAC302200
21GOLIČIČ JanHKMK Bled302200
22KLANČAR MarkHKMK Bled302200
23IDŽAN BrunoHK Slavija Junior331410
24SLIVNIK LucHKMK Bled221310
25VILMAN JanHKMK Bled221301
26KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice321301
27SCHERZER IanEC KAC321300
28SCHINTLER NikolasEC KAC321310
29BALOH DavidHD Hidria Jesenice321300
30ZUPAN AndražHKMK Bled321301
31MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija211200
32KEPIC AlexHK SŽ Olimpija211200
33DOBNIG JonasEC KAC211210
34BODIROGA LukaHDK Maribor211200
35TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior311200
36DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice311200
37PIUK TobiasEC KAC311210
38PODREKAR UrbanHKMK Bled311200
39HANSER DAVIDEC KAC101100
40PERČIČ MaticHDK Maribor101100
41ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija201100
42ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija201100
43ALIĆ TinTeam Zagreb201100
44BORSE JakaHKMK Bled201100
45PREDALIČ TobiHK Slavija Junior301100
46ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice301100
47WALDER PatrikEC KAC301100
48LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice301100
49DIMITRIJEVIĆ AlexTeam Zagreb250501
50ŠMID GašperHD Hidria Jesenice330300
51PERČIČ MaksHDK Maribor110100
52JELOČNIK EmilHKMK Bled110100
53LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor210100
54PAZLAR GregaEC VILLACH210101
55SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija210110
56RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice210100
57SABLATTNIG TobiasEC KAC210100
58POLONIJO FilipHDK Maribor210100
59ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor210100
60PETEK GalHDK Maribor210100
61TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior310100



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1MAHKOVEC MarcelHKMK Bled23383674142
2ŠIFTAR AnžeEC KAC2514314520
3IDŽAN VitoHK Slavija Junior2440307073
4SLIVNIK LucHKMK Bled2232296131
5BEBEK AnteHK Slavija Junior2220284820
6ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior237283501
7BERIČIČ MihaHK Slavija Junior2523275051
8PERČIČ MaksHDK Maribor2421274850
9MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija2419274630
10FINGUŠT IanHDK Maribor2727265321
11KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled2026265211
12PODREKAR UrbanHKMK Bled257243120
13PAZLAR GregaEC VSV2024234730
14PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija2614233710
15VAHEN MartinHK SŽ Olimpija2318203850
16KLANČAR MarkHKMK Bled258202820
17CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice267202700
18SCHERZER IanEC VSV2119193800
19BERGELJ NikHD Hidria Jesenice2311193020
20PIUK TobiasEC KAC209192811
21POTOCNIK LukaEC VSV176192500
22GRGURIĆ LukaTeam Zagreb2717183522
23PERČIČ MaticHDK Maribor2614183240
24DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1910182811
25LIPPITSCH JakobEC KAC2312172920
26STAN JakobHKMK Bled2323163921
27ZUPAN AndražHKMK Bled2315163131
28POLONIJO FilipHDK Maribor2514163031
29BALOH DavidHD Hidria Jesenice2125154050
30DIMITRIJEVIĆ AlexTeam Zagreb1522143631
31PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija219142320
32VILMAN JanHKMK Bled256142000
33BODIROGA LukaHDK Maribor219132210
34ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior249132240
35SEČEN NikHK SŽ Olimpija279132231
36MALLE MichaelEC KAC187132000
37OGERTSCHNIG JoshuaEC KAC155131810
38LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor2710122200
39KEPIC AlexHK SŽ Olimpija255121710
40LANZINGER FlorianEC VSV2221113220
41TSCHURNIG JohannesEC VSV2313112410
42SCHMIDT AlexanderEC VSV2510112120
43LAMEREINER LeonEC KAC228111910
44JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija258111930
45FLORIANTSCHITZ LukasEC VSV197111810
46HOBITSCH SamuelEC VSV234111511
47KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1716102611
48ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor2414102420
49PODERGAJS GalHK True Celje2514102400
50ČREPINŠEK MartinHK True Celje279101901
51PETEK GalHDK Maribor205101502
52LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice124101430
53LAH JakobHK Triglav203101310
54REP OžbejHD Hidria Jesenice242101200
55ŠUBIC GašperHK SŽ Olimpija201792611
56RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice261792600
57JAZBEC MartinHK Triglav221292111
58MANDIĆ RokoHK Slavija Junior241292120
59PIKL LIPAR MaticHK True Celje26991820
60PEČNIK JakobHK Slavija Junior24891700
61BIZJAK NejcHDK Maribor27891720
62ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija16791600
63VUKADIN MarkoHDK Maribor21691550
64HEBAR TianHK SŽ Olimpija22391210
65ADROVIĆ DejanHKMK Bled24291100
66JELOČNIK EmilHKMK Bled25291110
67DOLENC JakobHK True Celje23191000
68PEHARZ JoschuaEC VSV1309900
69ARH ŽigaHK Triglav251482210
70KOROŠEC UrbanHD Hidria Jesenice26981710
71ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija21881600
72SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice24681420
73ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior27681400
74SMOLEJ GalHKMK Bled24481200
75PRODINGER DominikEC VSV26481220
76WIELTSCHNIG PaoloEC VSV14381110
77STEBLOVNIK MartinHK True Celje27281010
78SABLATTNIG TobiasEC KAC1718910
79KAHLHAMMER LeonardoEC KAC191171830
80PEJAKOVIĆ FilipTeam Zagreb25971610
81BITEŽNIK JanHK Triglav23871510
82BORSE JakaHKMK Bled19771400
83VILMAN BorHKMK Bled26671320
84LANGUS NaceHD Hidria Jesenice5571210
85ŠLIBAR OžbeHK Triglav24371000
86OBLAK MihaHD Hidria Jesenice2727910
87WIDMANN EliasEC VSV2317810
88WADEL MarcelEC KAC2517800
89WALDNER EliasEC VSV2717800
90ČAVIĆ PatrikTeam Zagreb2407700
91SCHINTLER NikolasEC KAC9861431
92WASCHNIG LukasEC KAC18861400
93LJUBIČIĆ NikoTeam Zagreb25861400
94FRIŠ LORBER TianHDK Maribor10661220
95ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija25561110
96BRUCKNER PatrickEC VSV726820
97NINDLER EliasEC VSV1026810
98KURET BrunoHK SŽ Olimpija1816700
99RASPOTNIG JulianEC VSV1506600
100BOHINC RožleHKMK Bled2206600
101BERTONCELJ MajHK Triglav25651110
102VALENTAN RafaelEC VSV14551000
103MANDUŠIĆ MatejHK True Celje22551010
104KLASSEK ThomasEC KAC1945910
105GASAR DrejcHD Hidria Jesenice2245910
106WALDER PatrikEC KAC2445901
107ČEAK BrunoTeam Zagreb1935800
108KOŠIR MaticHK Triglav2435820
109TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior2535810
110BOKŠIĆ IvanTeam Zagreb2535800
111WIELTSCHNIG FelixEC KAC1125700
112BABENKO FedorHKMK Bled1425700
113RAAB LeoEC KAC1625710
114CASATI LukasEC KAC2115600
115RUPNIK AlexanderEC VSV201141512
116AUMEIER MaximilianEC VSV15641000
117ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior20641010
118ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1244810
119ZUPANIČ MauroHK SŽ Olimpija1924610
120SCHERZER IanEC KAC214500
121POLOVIĆ JankoTeam Zagreb2414510
122BRAJLIH NOVOSEL GaberHK Triglav2414500
123ŠMID GašperHD Hidria Jesenice2614500
124GOLIČIČ JanHKMK Bled1204400
125SLOVINAC LovroTeam Zagreb1404400
126TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior2104400
127TCHALIOV NikolaHDK Maribor2663900
128MARINŠEK MatevžHK True Celje2653800
129TURŠIČ AleksejHK SŽ Olimpija2433600
130DAVID AdamEC KAC723510
131RAMŠAK LukaHK True Celje2523500
132GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior2013400
133KUHAR LukaHK Triglav2213400
134AUERNIG DanielEC VSV2413400
135ZUPAN ŠKRLJ LovroHK Triglav2513410
136BAUER JosipHK True Celje2152700
137MATUŠKO BornaTeam Zagreb2742600
138JANČIČ MatjažHDK Maribor2742600
139WIBMER FlavioEC VSV732500
140ZUGWITZ NikHKMK Bled732500
141NOLL PaulEC KAC932500
142PREDALIČ TobiHK Slavija Junior1832510
143GOMBOC LukaEC KAC122400
144HILLER EgonEC KAC1722400
145ALIĆ TinTeam Zagreb2522400
146BRUCKNER PatrickEC KAC712300
147ILIČ NikHDK Maribor812310
148KURALT OskarHKMK Bled812310
149SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled912300
150KROPIUNIG ArnoEC KAC1112300
151HAFNER BineHK Triglav1512300
152OREMUŠ GabrielHK True Celje402200
153LOOSER KarloTeam Zagreb1902200
154KRAMAR MaksHK SŽ Olimpija1902200
155KOCJANČIČ JakaHK Slavija Junior2202200
156VOGRINC ŽigaHK Triglav2302200
157JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior2302200
158REBOLJ NikHK True Celje2702200
159HANSER DAVIDEC KAC341510
160IDŽAN BrunoHK Slavija Junior1041510
161DOBNIG JonasEC KAC731401
162SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija2531420
163POGAČAR LukaHK Slavija Junior1021300
164VALENTIČ TevžHK Slavija Junior2421300
165ŠKOF LukaHK SŽ Olimpija811200
166LINDNER NikolasEC KAC811200
167EBNER FelixEC KAC811200
168MAROJEVIĆ MarkoTeam Zagreb911210
169PIVEC Luka MajHDK Maribor1211200
170MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb1411200
171ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1411200
172VREČAR BenoHK Triglav2011200
173MIKLIČ TanejHD Hidria Jesenice2611200
174NEUMANN JohannesEC VSV101100
175ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija101100
176TSCHERNITZ MathiasEC KAC101100
177ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija301100
178MARC AljažHK Slavija Junior401100
179NUSSBAUMER PatrickEC VSV501100
180KOSHURNIKOV EGORHK SŽ Olimpija701100
181KUHAR MatejHK Triglav901100
182SLOVINAC JakovTeam Zagreb1101100
183GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1101100
184BUCONJIĆ RobertTeam Zagreb1301100
185VETERNIK TimHK Triglav1501100
186BERVAR GašperHK True Celje1501100
187BOJOVIČ MarkoHDK Maribor1601100
188ZORN LukaHK Triglav1801100
189VUKOJOVAC Dugan JosipTeam Zagreb2001100
190DIGULA MaksimTeam Zagreb2201100
191ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice2601100
192FURMAN LeonHK True Celje2701100
193KRAMER NicoEC KAC120200
194BURGAR NejcHK Triglav220201
195ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija720200
196KALTAK KianHD Hidria Jesenice2120200
197JAN MaticHD Hidria Jesenice110100
198SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled310100
199POR ErazemHD Hidria Jesenice310100
200MAJCE BAŠKARAD MavricijHK Triglav410110
201ZUPAN JakobHKMK Bled410100
202DEBELJAK FranHK True Celje410100
203MACK MaximilianEC KAC510110
204FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb810110
205LAZIĆ FilipHDK Maribor910100
206PEZDIR GajaHK Slavija Junior1010100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled