Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 79
Datum: 30.11.2019
Čas: 17:00
Gledalcev: 54

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ROJKO Rok
Časomerilec: ROJKO Jerneja

HK SŽ Olimpija (HKO)

6 : 2
( 2:0, 1:2, 3:0 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
08:22
Gol
HKO
1 : 0
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #17 PETELINKAR Jan, #19 MARINKOVIĆ Karlo
15:01
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:01 - 17:01 ]
15:49
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 15:49 - 17:49 ]
18:42
Gol
HKO
2 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #16 VAHEN Martin

2 / 3

30:53
Gol (GWG)
HKO
3 : 0
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #2 KURET Bruno, #13 JAN Lan Matija
31:22
Gol
KAC
3 : 1
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob
32:36
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 32:36 - 34:01 ]
34:01
Gol
KAC
3 : 2
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob (+1)
38:51
Izključitev
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

42:20
Gol
HKO
4 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #10 SEČEN Nik, #9 ŽEŽELJ Anže
45:13
Izključitev
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:13 - 47:13 ]
54:20
Gol
HKO
5 : 2
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #16 VAHEN Martin
57:07
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:07 - 59:07 ]
59:36
Gol
HKO
6 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #17 PETELINKAR Jan
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
-
1
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
1
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
2
#17
PETELINKAR Jan
F
-
2
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
-
-
#10
SEČEN Nik
F
1
1
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (A)
P
3
-
#16
VAHEN Martin
F
1
2
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
2
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
-
#45
DAVID Adam
P
-
-
#78
EBNER Felix
P
-
-
#24
HILLER Egon
P
-
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
2
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
-
-
#43
LINDNER Nikolas
P
-
-
#70
LIPPITSCH Jakob
P
-
2
#5
MALLE Michael
P
-
-
#46
NOLL Paul
P
-
-
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
-
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
-
#27
RAAB Leo (A)
P
-
-
#14
SABLATTNIG Tobias
P
-
-
#82
ŠIFTAR Anže
F
-
-
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik (A)
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-
#28
WIELTSCHNIG Felix
P
-
-

1 / 3

08:22
HKO
1 : 0
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #17 PETELINKAR Jan, #19 MARINKOVIĆ Karlo
18:42
HKO
2 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #16 VAHEN Martin

2 / 3

30:53
HKO
3 : 0
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #2 KURET Bruno, #13 JAN Lan Matija
31:22
KAC
3 : 1
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob
34:01
KAC
3 : 2
#6 KAHLHAMMER Leonardo, podaja #70 LIPPITSCH Jakob (+1)

3 / 3

42:20
HKO
4 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #10 SEČEN Nik, #9 ŽEŽELJ Anže
54:20
HKO
5 : 2
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #16 VAHEN Martin
59:36
HKO
6 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #17 PETELINKAR Jan

1 / 3

15:01
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:01 - 17:01 ]
15:49
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 15:49 - 17:49 ]

2 / 3

32:36
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 32:36 - 34:01 ]
38:51
KAC
2 min
#14 SABLATTNIG Tobias, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

45:13
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:13 - 47:13 ]
57:07
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:07 - 59:07 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled