Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Kärntner Eissportzentrum
Št. tekme: 98
Datum: 28.12.2019
Čas: 13:40
Gledalcev: 80

Sodnik: MEURERS Christian
Linjski sodnik: KOSTYNSKI Daniel
Linjski sodnik: PUFF Wolfgang
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROTES KREUZ
Zapisnikar: STUMPFEL Johann
Časomerilec: HERZOG Michael

EC KAC (KAC)

0 : 4
( 0:0, 0:2, 0:2 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

2 / 3

20:23
Gol (GWG)
SLJ
0 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #96 BERIČIČ Miha
21:34
Izključitev
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 21:34 - 23:34 ]
25:50
Gol
SLJ
0 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito, #25 ČAVLOVIĆ Niko
32:31
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 32:31 - 34:31 ]

3 / 3

46:11
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:11 - 48:11 ]
49:45
Izključitev
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:45 - 51:45 ]
49:45
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:45 - 50:24 ]
50:24
Gol
SLJ
0 : 3
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha (+2)
52:30
Izključitev
SLJ
2 min
#56 TURŠIČ SEČKAR Maj, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:30 - 54:30 ]
52:57
Izključitev
KAC
2 min
#98 DOBNIG Jonas, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:57 - 54:57 ]
52:57
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:57 - 54:57 ]
52:57
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:57 - 56:57 ]
57:15
Izključitev
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:15 - 58:07 ]
58:07
Gol
SLJ
0 : 4
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante (+1)
59:53
Izključitev
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 59:53 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#63
CASATI Lukas
P
-
-
#98
DOBNIG Jonas
P
-
-
#64
EBNER Felix
P
-
-
#24
HILLER Egon
P
-
-
#8
KLASSEK Thomas
P
-
-
#18
KROPIUNIG Arno
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
-
-
#70
LIPPITSCH Jakob
P
-
-
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
-
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
-
#94
ŠIFTAR Anže
F
-
-
#61
WADEL Marcel (A)
P
-
-
#47
WALDER Patrik (A)
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
1
#96
BERIČIČ Miha (A)
D
-
2
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
-
2
#86
IDŽAN Vito (A)
F
3
1
#17
ILOVAR Aljaž
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#7
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

1 / 3

2 / 3

20:23
SLJ
0 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #96 BERIČIČ Miha
25:50
SLJ
0 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito, #25 ČAVLOVIĆ Niko

3 / 3

50:24
SLJ
0 : 3
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha (+2)
58:07
SLJ
0 : 4
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #19 BEBEK Ante (+1)

1 / 3

2 / 3

21:34
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 21:34 - 23:34 ]
32:31
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 32:31 - 34:31 ]

3 / 3

46:11
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:11 - 48:11 ]
49:45
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:45 - 51:45 ]
49:45
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:45 - 50:24 ]
52:30
SLJ
2 min
#56 TURŠIČ SEČKAR Maj, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:30 - 54:30 ]
52:57
KAC
2 min
#98 DOBNIG Jonas, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:57 - 54:57 ]
52:57
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:57 - 54:57 ]
52:57
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:57 - 56:57 ]
57:15
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:15 - 58:07 ]
59:53
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 59:53 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled