Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 115
Datum: 14.01.2020
Čas: 16:30
Gledalcev: /

Sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: ARH Karlo
Časomerilec: ZUPAN Mišo

HK Triglav (TRI)

3 : 4 *
( 1:0, 2:0, 0:3, 0:1 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
00:00
Vstop vratarja
KAC
#2 MAYROBNIG Marco
07:44
Izključitev
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:44 - 09:44 ]
11:10
Gol
TRI
1 : 0
#24 ARH Žiga, podaja #11 JAZBEC Martin, #87 BITEŽNIK Jan
14:42
Izključitev
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 14:42 - 16:42 ]
19:00
Izključitev
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:00 - 21:00 ]

2 / 3

27:55
Gol
TRI
2 : 0
#15 ŠLIBAR Ožbe, podaja #87 BITEŽNIK Jan
29:37
Gol
TRI
3 : 0
#24 ARH Žiga, podaja #11 JAZBEC Martin
34:59
Izključitev
TRI
2 min
#11 JAZBEC Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 34:59 - 36:59 ]

3 / 3

42:24
Izključitev
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 42:24 - 44:24 ]
49:59
Izključitev
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 49:59 - 51:59 ]
50:38
Gol
KAC
3 : 1
#16 PIUK Tobias, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #27 RAAB Leo (-1)
52:29
Gol
KAC
3 : 2
#47 WALDER Patrik
55:49
Izključitev
TRI
2 min
#11 JAZBEC Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 55:49 - 57:34 ]
57:34
Gol
KAC
3 : 3
#8 KLASSEK Thomas, podaja #82 ŠIFTAR Anže (+1)
58:06
Izključitev
KAC
2 min
#82 ŠIFTAR Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 58:06 - 60:06 ]
60:00
Izstop vratarja
TRI
#33 HAFNER Urban
60:00
Izstop vratarja
KAC
#2 MAYROBNIG Marco

Podaljšek

62:53
Gol (GWG)
KAC
3 : 4
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #27 RAAB Leo, #82 ŠIFTAR Anže

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#33
HAFNER Urban
GK
-
-
#20
MARENIĆ Dominik Antun
GK
-
-

#24
ARH Žiga
P
2
-
#18
BERTONCELJ Maj
P
-
-
#87
BITEŽNIK Jan
F
-
2
#30
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
-
-
#11
JAZBEC Martin
F
-
2
#12
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KUHAR Luka
P
-
-
#27
KUHAR Matej
F
-
-
#7
MARN Val
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
D
1
-
#71
VETERNIK Tim
P
-
-
#10
VREČAR Beno
P
-
-
#56
ZORN Luka
P
-
-
#13
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-

#24
HILLER Egon
P
-
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
-
-
#8
KLASSEK Thomas
P
1
-
#18
KROPIUNIG Arno
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
-
-
#70
LIPPITSCH Jakob
P
1
1
#16
PIUK Tobias (C)
P
1
-
#27
RAAB Leo
P
-
2
#82
ŠIFTAR Anže
F
-
2
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik
P
1
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-
#28
WIELTSCHNIG Felix
P
-
-

1 / 3

11:10
TRI
1 : 0
#24 ARH Žiga, podaja #11 JAZBEC Martin, #87 BITEŽNIK Jan

2 / 3

27:55
TRI
2 : 0
#15 ŠLIBAR Ožbe, podaja #87 BITEŽNIK Jan
29:37
TRI
3 : 0
#24 ARH Žiga, podaja #11 JAZBEC Martin

3 / 3

50:38
KAC
3 : 1
#16 PIUK Tobias, podaja #70 LIPPITSCH Jakob, #27 RAAB Leo (-1)
52:29
KAC
3 : 2
#47 WALDER Patrik
57:34
KAC
3 : 3
#8 KLASSEK Thomas, podaja #82 ŠIFTAR Anže (+1)

Podaljšek

62:53
KAC
3 : 4
#70 LIPPITSCH Jakob, podaja #27 RAAB Leo, #82 ŠIFTAR Anže

1 / 3

07:44
KAC
2 min
#29 LAMEREINER Leon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:44 - 09:44 ]
14:42
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 14:42 - 16:42 ]
19:00
KAC
2 min
#70 LIPPITSCH Jakob, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:00 - 21:00 ]

2 / 3

34:59
TRI
2 min
#11 JAZBEC Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 34:59 - 36:59 ]

3 / 3

42:24
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 42:24 - 44:24 ]
49:59
KAC
2 min
#47 WALDER Patrik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 49:59 - 51:59 ]
55:49
TRI
2 min
#11 JAZBEC Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 55:49 - 57:34 ]
58:06
KAC
2 min
#82 ŠIFTAR Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 58:06 - 60:06 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled