Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 91
Datum: 23.12.2019
Čas: 17:00
Gledalcev: /

Sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

8 : 2
( 3:1, 3:1, 2:0 )

EC VSV (VSV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
VSV
#31 LADINIG Jannik
07:08
Izključitev
VSV
2 min
#22 WALDNER Elias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:08 - 08:33 ]
08:33
Gol
MAR
1 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #24 PERČIČ Maks (+1)
14:31
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:31 - 16:31 ]
15:24
Izključitev
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:24 - 17:24 ]
15:24
Izključitev
VSV
10 min
#12 BRUCKNER Patrick, MISC (Disciplinska kazen) [ 17:24 - 27:24 ]
15:54
Gol
MAR
2 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #24 PERČIČ Maks, #26 PERČIČ Matic
18:04
Gol
VSV
2 : 1
#15 AUMEIER Maximilian, podaja #4 WIBMER Flavio
19:41
Gol (GWG)
MAR
3 : 1
#13 POLONIJO Filip, podaja #24 PERČIČ Maks, #26 PERČIČ Matic

2 / 3

21:00
Gol
MAR
4 : 1
#11 FINGUŠT Ian, podaja #26 PERČIČ Matic, #5 PETEK Gal
21:31
Gol
MAR
5 : 1
#10 BODIROGA Luka, podaja #8 LJUBIČ URLEP Žan, #12 ĐORĐEVIĆ Bojan
21:31
Vstop vratarja
VSV
#35 STEFAN Dominik
21:31
Izstop vratarja
VSV
#31 LADINIG Jannik
24:25
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 24:25 - 26:25 ]
26:00
Gol
MAR
6 : 1
#5 PETEK Gal, podaja #10 BODIROGA Luka (-1)
33:40
Izključitev
VSV
2 min
#17 HOBITSCH Samuel, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 33:40 - 35:40 ]
38:52
Gol
VSV
6 : 2
#14 TSCHURNIG Johannes, podaja #26 NEUMANN Johannes, #7 PRODINGER Dominik

3 / 3

41:21
Izključitev
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:21 - 43:21 ]
42:08
Izključitev
MAR
2 min
#26 PERČIČ Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:08 - 44:08 ]
46:02
Izključitev
MAR
2 min
#16 TCHALIOV Nikola, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:02 - 48:02 ]
52:44
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:44 - 54:44 ]
52:44
Izključitev
VSV
2 min
#14 TSCHURNIG Johannes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:44 - 54:44 ]
53:22
Izključitev
MAR
0 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:22 - 53:22 ]
53:22
Izključitev
MAR
0 min
#5 PETEK Gal, PEN-S (Kazenski strel) [ 53:22 - 53:22 ]
53:38
Izključitev
VSV
2 min
#9 LANZINGER Florian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:38 - 55:18 ]
55:18
Gol
MAR
7 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan (+1)
56:28
Gol
MAR
8 : 2
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #24 PERČIČ Maks
57:46
Izključitev
MAR
2 min
#32 PIVEC Luka Maj, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:46 - 59:46 ]
57:46
Izključitev
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:46 - 59:46 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
VSV
#35 STEFAN Dominik

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#10
BODIROGA Luka
F
1
1
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#6
BULJETA Lea
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
3
-
#19
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
1
1
#24
PERČIČ Maks
F
-
4
#26
PERČIČ Matic
C
1
3
#5
PETEK Gal (A)
D
1
1
#32
PIVEC Luka Maj
C
-
-
#13
POLONIJO Filip (A)
F
1
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
2

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#31
LADINIG Jannik
GK
-
-
#35
STEFAN Dominik
GK
-
-

#25
AUERNIG Daniel
P
-
-
#15
AUMEIER Maximilian
P
1
-
#12
BRUCKNER Patrick
P
-
-
#20
FLORIANTSCHITZ Lukas
P
-
-
#17
HOBITSCH Samuel (A)
P
-
-
#9
LANZINGER Florian
P
-
-
#26
NEUMANN Johannes
P
-
1
#21
NINDLER Elias
P
-
-
#6
PAZLAR Grega
F
-
-
#7
PRODINGER Dominik
P
-
1
#5
RUPNIK Alexander
P
-
-
#3
SCHERZER Ian
P
-
-
#16
SCHMIDT Alexander
P
-
-
#14
TSCHURNIG Johannes
P
1
-
#22
WALDNER Elias
P
-
-
#4
WIBMER Flavio
P
-
1
#18
WIDMANN Elias (C)
P
-
-

1 / 3

08:33
MAR
1 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #24 PERČIČ Maks (+1)
15:54
MAR
2 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #24 PERČIČ Maks, #26 PERČIČ Matic
18:04
VSV
2 : 1
#15 AUMEIER Maximilian, podaja #4 WIBMER Flavio
19:41
MAR
3 : 1
#13 POLONIJO Filip, podaja #24 PERČIČ Maks, #26 PERČIČ Matic

2 / 3

21:00
MAR
4 : 1
#11 FINGUŠT Ian, podaja #26 PERČIČ Matic, #5 PETEK Gal
21:31
MAR
5 : 1
#10 BODIROGA Luka, podaja #8 LJUBIČ URLEP Žan, #12 ĐORĐEVIĆ Bojan
26:00
MAR
6 : 1
#5 PETEK Gal, podaja #10 BODIROGA Luka (-1)
38:52
VSV
6 : 2
#14 TSCHURNIG Johannes, podaja #26 NEUMANN Johannes, #7 PRODINGER Dominik

3 / 3

55:18
MAR
7 : 2
#26 PERČIČ Matic, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan (+1)
56:28
MAR
8 : 2
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #24 PERČIČ Maks

1 / 3

07:08
VSV
2 min
#22 WALDNER Elias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:08 - 08:33 ]
14:31
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:31 - 16:31 ]
15:24
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:24 - 17:24 ]
15:24
VSV
10 min
#12 BRUCKNER Patrick, MISC (Disciplinska kazen) [ 17:24 - 27:24 ]

2 / 3

24:25
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 24:25 - 26:25 ]
33:40
VSV
2 min
#17 HOBITSCH Samuel, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 33:40 - 35:40 ]

3 / 3

41:21
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:21 - 43:21 ]
42:08
MAR
2 min
#26 PERČIČ Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:08 - 44:08 ]
46:02
MAR
2 min
#16 TCHALIOV Nikola, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:02 - 48:02 ]
52:44
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:44 - 54:44 ]
52:44
VSV
2 min
#14 TSCHURNIG Johannes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:44 - 54:44 ]
53:22
MAR
0 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:22 - 53:22 ]
53:22
MAR
0 min
#5 PETEK Gal, PEN-S (Kazenski strel) [ 53:22 - 53:22 ]
53:38
VSV
2 min
#9 LANZINGER Florian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:38 - 55:18 ]
57:46
MAR
2 min
#32 PIVEC Luka Maj, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:46 - 59:46 ]
57:46
VSV
2 min
#12 BRUCKNER Patrick, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:46 - 59:46 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled