Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 95
Datum: 07.01.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: 65

Sodnik: FAJDIGA Aleš
Linjski sodnik: MRAK Katja
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: ČOP Jaka

HK SŽ Olimpija (HKO)

2 : 4
( 1:1, 0:1, 1:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
10:28
Gol
HKO
1 : 0
#13 JAN Lan Matija
10:46
Gol
HDJ
1 : 1
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #14 LESNIČAR Tjaš
13:51
Izključitev
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 13:51 - 15:51 ]
19:00
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:00 - 21:00 ]
19:19
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:19 - 21:19 ]
19:19
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 21:19 - 23:19 ]

2 / 3

26:27
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:27 - 28:27 ]
36:11
Gol
HDJ
1 : 2
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #14 LESNIČAR Tjaš
36:40
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 36:40 - 38:40 ]
36:40
Izključitev
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:40 - 38:40 ]

3 / 3

41:46
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:46 - 43:46 ]
42:16
Gol (GWG)
HDJ
1 : 3
#11 DOBRAVEC Juš (-1)
46:18
Izključitev
HDJ
2 min
#23 BALOH David, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 46:18 - 48:18 ]
46:47
Izključitev
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 46:47 - 48:47 ]
47:30
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 47:30 - 49:30 ]
50:08
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:08 - 51:30 ]
51:30
Gol
HKO
2 : 3
#10 SEČEN Nik, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #24 ZUPANIČ Mauro (+1)
52:09
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 52:09 - 54:09 ]
53:23
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #8 CRNKIČ Mai [ 53:23 - 55:23 ]
56:20
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 56:20 - 56:50 ]
56:41
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
56:41
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
56:50
Gol
HDJ
2 : 4
#23 BALOH David, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro (+1)
57:21
Izključitev
HKO
10 min
#7 KEPIC Alex, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:21 - 60:00 ]
57:21
Izključitev
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:21 - 60:00 ]
59:30
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:30 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
2 min
#19 MARINKOVIĆ Karlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
1
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#10
SEČEN Nik
F
1
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (A)
P
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
1

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
1
-
#8
CRNKIČ Mai
P
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš (A)
F
1
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#18
KALTAK Kian
F
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
2
1
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
2
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha (C)
D
-
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander (A)
F
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#9
ŠMID Gašper
D
-
-
#4
VIDIC Anže
F
-
-

1 / 3

10:28
HKO
1 : 0
#13 JAN Lan Matija
10:46
HDJ
1 : 1
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #14 LESNIČAR Tjaš

2 / 3

36:11
HDJ
1 : 2
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #14 LESNIČAR Tjaš

3 / 3

42:16
HDJ
1 : 3
#11 DOBRAVEC Juš (-1)
51:30
HKO
2 : 3
#10 SEČEN Nik, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #24 ZUPANIČ Mauro (+1)
56:50
HDJ
2 : 4
#23 BALOH David, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro (+1)

1 / 3

13:51
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 13:51 - 15:51 ]
19:00
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:00 - 21:00 ]
19:19
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:19 - 21:19 ]
19:19
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 21:19 - 23:19 ]

2 / 3

26:27
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:27 - 28:27 ]
36:40
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 36:40 - 38:40 ]
36:40
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:40 - 38:40 ]

3 / 3

41:46
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:46 - 43:46 ]
46:18
HDJ
2 min
#23 BALOH David, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 46:18 - 48:18 ]
46:47
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 46:47 - 48:47 ]
47:30
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 47:30 - 49:30 ]
50:08
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:08 - 51:30 ]
52:09
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 52:09 - 54:09 ]
53:23
HDJ
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #8 CRNKIČ Mai [ 53:23 - 55:23 ]
56:20
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 56:20 - 56:50 ]
56:41
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
56:41
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
57:21
HKO
10 min
#7 KEPIC Alex, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:21 - 60:00 ]
57:21
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:21 - 60:00 ]
59:30
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:30 - 60:00 ]
60:00
HKO
2 min
#19 MARINKOVIĆ Karlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled