Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 11
Datum: 11.09.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 75

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

2 : 4
( 0:2, 0:2, 2:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
04:34
Izključitev
MAR
2 min
#66 PERČIČ Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:34 - 06:34 ]
08:08
Izključitev
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:08 - 09:00 ]
09:00
Gol
SLJ
0 : 1
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #87 TOMAŽIČ Tomi (+1)
10:32
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 10:32 - 12:32 ]
13:59
Gol
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha
17:54
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:54 - 19:54 ]

2 / 3

23:26
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:26 - 25:26 ]
24:21
Izključitev
MAR
2 min
#10 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:21 - 26:21 ]
24:55
Izključitev
MAR
2 min
#24 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:55 - 26:55 ]
27:40
Gol (GWG)
SLJ
0 : 3
#91 IDŽAN Bruno, podaja #71 GORŠIĆ Roko
29:41
Gol
SLJ
0 : 4
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito
37:02
Izključitev
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 37:02 - 39:02 ]

3 / 3

48:10
Gol
MAR
1 : 4
#48 FRIŠ LORBER Tian, podaja #26 PERČIČ Maks
49:28
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:28 - 51:23 ]
51:23
Gol
MAR
2 : 4
#48 FRIŠ LORBER Tian (+1)
58:30
Izključitev
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 58:30 - 60:00 ]
58:30
Izstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
59:43
Vstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#90
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#24
BIZJAK Nejc
D
-
-
#17
BODIROGA Luka
F
-
-
#96
FINGUŠT Ian
F
-
-
#48
FRIŠ LORBER Tian
F
2
-
#87
JANČIČ Matjaž (A)
F
-
-
#55
LAZIĆ Filip
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#26
PERČIČ Maks (A)
F
-
1
#66
PERČIČ Matic
LW
-
-
#10
PETEK Gal (C)
D
-
-
#25
POLONIJO Filip
F
-
-
#29
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#44
VUKADIN Marko
D
-
-
#18
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
-
#96
BERIČIČ Miha (A)
D
-
1
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
1
-
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
-
-
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
1
#91
IDŽAN Bruno
F
1
-
#86
IDŽAN Vito (A)
F
1
1
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#16
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
1
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

1 / 3

09:00
SLJ
0 : 1
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #87 TOMAŽIČ Tomi (+1)
13:59
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha

2 / 3

27:40
SLJ
0 : 3
#91 IDŽAN Bruno, podaja #71 GORŠIĆ Roko
29:41
SLJ
0 : 4
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito

3 / 3

48:10
MAR
1 : 4
#48 FRIŠ LORBER Tian, podaja #26 PERČIČ Maks
51:23
MAR
2 : 4
#48 FRIŠ LORBER Tian (+1)

1 / 3

04:34
MAR
2 min
#66 PERČIČ Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:34 - 06:34 ]
08:08
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:08 - 09:00 ]
10:32
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 10:32 - 12:32 ]
17:54
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:54 - 19:54 ]

2 / 3

23:26
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:26 - 25:26 ]
24:21
MAR
2 min
#10 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:21 - 26:21 ]
24:55
MAR
2 min
#24 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:55 - 26:55 ]
37:02
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 37:02 - 39:02 ]

3 / 3

49:28
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:28 - 51:23 ]
58:30
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 58:30 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled