Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 21
Datum: 01.10.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 72

Sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

0 : 8
( 0:3, 0:3, 0:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
05:07
Gol (GWG)
HKO
0 : 1
#19 MARINKOVIĆ Karlo
06:06
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 06:06 - 06:56 ]
06:56
Gol
HKO
0 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #11 ŽIBERT Jošt (+1)
15:33
Gol
HKO
0 : 3
#21 HEBAR Tian, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #16 VAHEN Martin

2 / 3

28:36
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:36 - 30:36 ]
30:51
Gol
HKO
0 : 4
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #17 PETELINKAR Jan
31:14
Gol
HKO
0 : 5
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo
32:32
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOSHURNIKOV EGOR, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:32 - 34:32 ]
34:28
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:28 - 36:28 ]
35:57
Izključitev
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:57 - 37:28 ]
37:28
Gol
HKO
0 : 6
#8 SMOLNIKAR Tit, podaja #10 SEČEN Nik (+1)

3 / 3

41:56
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:56 - 43:15 ]
43:15
Gol
HKO
0 : 7
#7 KEPIC Alex, podaja #22 ŠUBIC Gašper, #6 ČERENJAK Luka (+1)
43:15
Vstop vratarja
MAR
#31 MATIĆ Dimitrije
43:15
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
44:29
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:29 - 46:29 ]
49:42
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #23 FRIŠ LORBER Tian [ 49:42 - 51:42 ]
49:42
Izključitev
MAR
10 min
#13 POLONIJO Filip, MISC (Disciplinska kazen) [ 51:42 - 60:00 ]
49:56
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:56 - 51:56 ]
53:54
Izključitev
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:54 - 55:54 ]
53:54
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOSHURNIKOV EGOR, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:54 - 55:54 ]
55:12
Gol
HKO
0 : 8
#11 ŽIBERT Jošt, podaja #16 VAHEN Martin
57:32
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 57:32 - 59:32 ]
57:32
Izključitev
HKO
2 min
#19 MARINKOVIĆ Karlo, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 57:32 - 59:32 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#31 MATIĆ Dimitrije
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#10
BODIROGA Luka
F
-
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
-
#23
FRIŠ LORBER Tian
F
-
-
#19
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
-
#14
LAZIĆ Filip
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
-
#25
PERČIČ Matic
LW
-
-
#5
PETEK Gal (A)
D
-
-
#32
PIVEC Luka Maj
LD
-
-
#13
POLONIJO Filip (A)
F
-
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
1
#21
HEBAR Tian
D
1
-
#13
JAN Lan Matija (A)
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
1
-
#5
KOSHURNIKOV EGOR
P
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
1
#17
PETELINKAR Jan
F
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
-
2
#10
SEČEN Nik
F
1
1
#8
SMOLNIKAR Tit
D
1
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
-
1
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
1
2
#9
ŽEŽELJ Anže
F
1
1
#11
ŽIBERT Jošt
F
1
1
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

05:07
HKO
0 : 1
#19 MARINKOVIĆ Karlo
06:56
HKO
0 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #11 ŽIBERT Jošt (+1)
15:33
HKO
0 : 3
#21 HEBAR Tian, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #16 VAHEN Martin

2 / 3

30:51
HKO
0 : 4
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #17 PETELINKAR Jan
31:14
HKO
0 : 5
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo
37:28
HKO
0 : 6
#8 SMOLNIKAR Tit, podaja #10 SEČEN Nik (+1)

3 / 3

43:15
HKO
0 : 7
#7 KEPIC Alex, podaja #22 ŠUBIC Gašper, #6 ČERENJAK Luka (+1)
55:12
HKO
0 : 8
#11 ŽIBERT Jošt, podaja #16 VAHEN Martin

1 / 3

06:06
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 06:06 - 06:56 ]

2 / 3

28:36
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:36 - 30:36 ]
32:32
HKO
2 min
#5 KOSHURNIKOV EGOR, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:32 - 34:32 ]
34:28
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:28 - 36:28 ]
35:57
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:57 - 37:28 ]

3 / 3

41:56
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:56 - 43:15 ]
44:29
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:29 - 46:29 ]
49:42
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #23 FRIŠ LORBER Tian [ 49:42 - 51:42 ]
49:42
MAR
10 min
#13 POLONIJO Filip, MISC (Disciplinska kazen) [ 51:42 - 60:00 ]
49:56
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:56 - 51:56 ]
53:54
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:54 - 55:54 ]
53:54
HKO
2 min
#5 KOSHURNIKOV EGOR, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:54 - 55:54 ]
57:32
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 57:32 - 59:32 ]
57:32
HKO
2 min
#19 MARINKOVIĆ Karlo, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 57:32 - 59:32 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled