Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dom sportova
Št. tekme: 108
Datum: 11.01.2020
Čas: 13:00
Gledalcev: 44

Sodnik: METZINGER Filip
Linjski sodnik: KNEZ Rony
Linjski sodnik: POLAŠEK Krešimir
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Crneković Ivan
Zapisnikar: Sabolić Luka
Časomerilec: Sertić Žarko

Team Zagreb (TZG)

5 : 3
( 2:0, 1:2, 2:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
03:15
Gol
TZG
1 : 0
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, podaja #54 SLOVINAC Lovro
19:05
Gol
TZG
2 : 0
#68 GRGURIĆ Luka, podaja #75 POLOVIĆ Janko
19:29
Izključitev
TZG
2 min
#66 PEJAKOVIĆ Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:29 - 21:29 ]

2 / 3

20:42
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 20:42 - 22:42 ]
24:36
Gol
HKO
2 : 1
#11 ŽIBERT Tevž
26:08
Izključitev
TZG
2 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 26:08 - 26:59 ]
26:59
Gol
HKO
2 : 2
#21 HEBAR Tian, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (+1)
30:02
Gol
TZG
3 : 2
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex

3 / 3

41:13
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 41:13 - 43:13 ]
46:33
Gol (GWG)
TZG
4 : 2
#57 ZAVRŠKI Fran, podaja #54 SLOVINAC Lovro
50:50
Gol
TZG
5 : 2
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, podaja #68 GRGURIĆ Luka, #63 LOOSER Karlo
54:11
Izključitev
TZG
2 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:11 - 56:11 ]
54:11
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 54:11 - 56:11 ]
55:04
Gol
HKO
5 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
60:00
Izključitev
TZG
5 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
TZG
20 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#52
ČAVIĆ Petar
GK
-
-

#55
ALIĆ Tin (A)
D
-
-
#72
BOKŠIĆ Ivan
F
-
-
#58
ČAVIĆ Patrik
F
-
-
#64
ČEAK Bruno
F
-
-
#56
DIMITRIJEVIĆ Alex
D
3
-
#68
GRGURIĆ Luka (C)
P
1
1
#63
LOOSER Karlo
D
-
1
#60
MATIJEVIĆ Filip
P
-
-
#70
MATUŠKO Borna
P
-
-
#66
PEJAKOVIĆ Filip (A)
F
-
-
#75
POLOVIĆ Janko
F
-
1
#62
RADONIĆ Mislav
P
-
-
#54
SLOVINAC Lovro
D
-
2
#59
VUKOJOVAC Dugan Josip
P
-
-
#57
ZAVRŠKI Fran
F
1
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
1
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
PETELINKAR Jan
F
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
1
1
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (A)
P
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#11
ŽIBERT Tevž
F
1
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

03:15
TZG
1 : 0
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, podaja #54 SLOVINAC Lovro
19:05
TZG
2 : 0
#68 GRGURIĆ Luka, podaja #75 POLOVIĆ Janko

2 / 3

24:36
HKO
2 : 1
#11 ŽIBERT Tevž
26:59
HKO
2 : 2
#21 HEBAR Tian, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (+1)
30:02
TZG
3 : 2
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex

3 / 3

46:33
TZG
4 : 2
#57 ZAVRŠKI Fran, podaja #54 SLOVINAC Lovro
50:50
TZG
5 : 2
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, podaja #68 GRGURIĆ Luka, #63 LOOSER Karlo
55:04
HKO
5 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

1 / 3

19:29
TZG
2 min
#66 PEJAKOVIĆ Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:29 - 21:29 ]

2 / 3

20:42
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 20:42 - 22:42 ]
26:08
TZG
2 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 26:08 - 26:59 ]

3 / 3

41:13
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 41:13 - 43:13 ]
54:11
TZG
2 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:11 - 56:11 ]
54:11
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 54:11 - 56:11 ]
60:00
TZG
5 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
TZG
20 min
#56 DIMITRIJEVIĆ Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled