Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 41
Datum: 19.10.2019
Čas: 12:45
Gledalcev: 60

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KRAMBERGER Alen
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

7 : 11
( 2:2, 2:5, 3:4 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
05:49
Gol
MAR
1 : 0
#13 POLONIJO Filip, podaja #11 FINGUŠT Ian, #5 PETEK Gal
12:20
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 12:20 - 12:31 ]
12:31
Gol
HKB
1 : 1
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #11 ZUPAN Andraž, #26 STAN Jakob (+1)
16:26
Gol
HKB
1 : 2
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #20 PODREKAR Urban
17:41
Gol
MAR
2 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #5 PETEK Gal, #24 PERČIČ Maks
18:25
Izključitev
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 18:25 - 20:25 ]
20:00
Vstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka
20:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark

2 / 3

21:11
Gol
MAR
3 : 2
#8 LJUBIČ URLEP Žan
23:16
Gol
MAR
4 : 2
#24 PERČIČ Maks
26:51
Gol
HKB
4 : 3
#26 STAN Jakob, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #11 ZUPAN Andraž
27:21
Gol
HKB
4 : 4
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #16 VILMAN Jan
30:10
Izključitev
HKB
2 min
#8 BOHINC Rožle, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:10 - 32:10 ]
32:13
Gol
HKB
4 : 5
#14 BABENKO Fedor
32:13
Vstop vratarja
MAR
#30 MATIĆ Dimitrije
32:13
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
32:58
Gol
HKB
4 : 6
#6 SMOLEJ Gal, podaja #20 PODREKAR Urban
34:26
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 34:26 - 36:26 ]
35:40
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:40 - 37:40 ]
38:19
Gol
HKB
4 : 7
#26 STAN Jakob, podaja #29 MAHKOVEC Marcel
40:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
40:00
Izstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka

3 / 3

45:26
Gol (GWG)
HKB
4 : 8
#29 MAHKOVEC Marcel
46:23
Gol
HKB
4 : 9
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #26 STAN Jakob
52:58
Gol
MAR
5 : 9
#24 PERČIČ Maks (PS)
52:58
Izključitev
HKB
0 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:58 - 52:58 ]
52:58
Izključitev
HKB
0 min
#20 PODREKAR Urban, PEN-S (Kazenski strel) [ 52:58 - 52:58 ]
53:25
Izključitev
HKB
2 min
#6 SMOLEJ Gal, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:25 - 55:25 ]
53:25
Izključitev
HKB
10 min
#6 SMOLEJ Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 55:25 - 60:00 ]
54:33
Izključitev
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 54:33 - 56:13 ]
56:13
Gol
MAR
6 : 9
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, podaja #10 BODIROGA Luka, #19 JANČIČ Matjaž (+1)
56:55
Izstop vratarja
MAR
#30 MATIĆ Dimitrije
57:39
Gol
MAR
7 : 9
#24 PERČIČ Maks, podaja #27 PERČIČ Matic, #11 FINGUŠT Ian
57:39
Vstop vratarja
MAR
#30 MATIĆ Dimitrije
57:47
Gol
HKB
7 : 10
#28 KORZHYLETSKYI Danylo
58:06
Izključitev
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:06 - 58:54 ]
58:54
Gol
HKB
7 : 11
#9 KLANČAR Mark, podaja #20 PODREKAR Urban (+1)
60:00
Izstop vratarja
MAR
#30 MATIĆ Dimitrije
60:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#30
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#10
BODIROGA Luka
F
-
1
#11
FINGUŠT Ian
F
-
2
#19
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
1
#14
LAZIĆ Filip
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
1
-
#24
PERČIČ Maks
F
3
1
#27
PERČIČ Matic
LW
-
1
#5
PETEK Gal
D
-
2
#32
PIVEC Luka Maj
LD
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
2
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#44
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
1
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#31
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#14
BABENKO Fedor
D
1
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark
D
1
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
5
-
#29
MAHKOVEC Marcel
F
1
2
#20
PODREKAR Urban
D
-
3
#6
SMOLEJ Gal
F
1
-
#26
STAN Jakob
F
2
2
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
1
#11
ZUPAN Andraž
F
-
2

1 / 3

05:49
MAR
1 : 0
#13 POLONIJO Filip, podaja #11 FINGUŠT Ian, #5 PETEK Gal
12:31
HKB
1 : 1
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #11 ZUPAN Andraž, #26 STAN Jakob (+1)
16:26
HKB
1 : 2
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #20 PODREKAR Urban
17:41
MAR
2 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #5 PETEK Gal, #24 PERČIČ Maks

2 / 3

21:11
MAR
3 : 2
#8 LJUBIČ URLEP Žan
23:16
MAR
4 : 2
#24 PERČIČ Maks
26:51
HKB
4 : 3
#26 STAN Jakob, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #11 ZUPAN Andraž
27:21
HKB
4 : 4
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #16 VILMAN Jan
32:13
HKB
4 : 5
#14 BABENKO Fedor
32:58
HKB
4 : 6
#6 SMOLEJ Gal, podaja #20 PODREKAR Urban
38:19
HKB
4 : 7
#26 STAN Jakob, podaja #29 MAHKOVEC Marcel

3 / 3

45:26
HKB
4 : 8
#29 MAHKOVEC Marcel
46:23
HKB
4 : 9
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #26 STAN Jakob
52:58
MAR
5 : 9
#24 PERČIČ Maks (PS)
56:13
MAR
6 : 9
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, podaja #10 BODIROGA Luka, #19 JANČIČ Matjaž (+1)
57:39
MAR
7 : 9
#24 PERČIČ Maks, podaja #27 PERČIČ Matic, #11 FINGUŠT Ian
57:47
HKB
7 : 10
#28 KORZHYLETSKYI Danylo
58:54
HKB
7 : 11
#9 KLANČAR Mark, podaja #20 PODREKAR Urban (+1)

1 / 3

12:20
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 12:20 - 12:31 ]
18:25
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 18:25 - 20:25 ]

2 / 3

30:10
HKB
2 min
#8 BOHINC Rožle, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:10 - 32:10 ]
34:26
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 34:26 - 36:26 ]
35:40
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:40 - 37:40 ]

3 / 3

52:58
HKB
0 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:58 - 52:58 ]
52:58
HKB
0 min
#20 PODREKAR Urban, PEN-S (Kazenski strel) [ 52:58 - 52:58 ]
53:25
HKB
2 min
#6 SMOLEJ Gal, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:25 - 55:25 ]
53:25
HKB
10 min
#6 SMOLEJ Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 55:25 - 60:00 ]
54:33
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 54:33 - 56:13 ]
58:06
MAR
2 min
#8 LJUBIČ URLEP Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:06 - 58:54 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled