Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 27
Datum: 03.10.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 45

Sodnik: ZRNIČ Milan
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PANČUR MATEJA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HKMK Bled (HKB)

7 : 3
( 2:2, 2:1, 3:0 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
05:41
Izključitev
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 05:41 - 06:48 ]
06:48
Gol
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)
08:20
Gol
HKO
0 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #16 VAHEN Martin, #19 MARINKOVIĆ Karlo
17:25
Gol
HKB
1 : 2
#11 ZUPAN Andraž, podaja #20 PODREKAR Urban, #6 SMOLEJ Gal
17:37
Gol
HKB
2 : 2
#11 ZUPAN Andraž, podaja #6 SMOLEJ Gal, #29 MAHKOVEC Marcel

2 / 3

21:09
Gol
HKB
3 : 2
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #32 SLIVNIK Luc
21:53
Gol
HKO
3 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
26:14
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:14 - 28:14 ]
28:54
Gol (GWG)
HKB
4 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #9 KLANČAR Mark
36:26
Izključitev
HKB
2 min
#14 BABENKO Fedor, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 36:26 - 38:26 ]

3 / 3

41:45
Gol
HKB
5 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #6 SMOLEJ Gal
46:11
Izključitev
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:11 - 48:11 ]
52:49
Izključitev
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:49 - 54:49 ]
54:52
Gol
HKB
6 : 3
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
56:49
Gol
HKB
7 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #4 JELOČNIK Emil, #11 ZUPAN Andraž
59:44
Izključitev
HKB
2 min
#14 BABENKO Fedor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 59:44 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#14
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
1
#9
KLANČAR Mark (A)
D
-
1
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
3
1
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
1
2
#20
PODREKAR Urban
D
1
1
#32
SLIVNIK Luc
F
-
1
#6
SMOLEJ Gal
F
-
3
#26
STAN Jakob
F
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
2
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOSHURNIKOV EGOR
P
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo (A)
F
-
2
#17
PETELINKAR Jan
F
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
1
-
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
2
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
1
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#11
ŽIBERT Jošt
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro (A)
D
-
-

1 / 3

06:48
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)
08:20
HKO
0 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #16 VAHEN Martin, #19 MARINKOVIĆ Karlo
17:25
HKB
1 : 2
#11 ZUPAN Andraž, podaja #20 PODREKAR Urban, #6 SMOLEJ Gal
17:37
HKB
2 : 2
#11 ZUPAN Andraž, podaja #6 SMOLEJ Gal, #29 MAHKOVEC Marcel

2 / 3

21:09
HKB
3 : 2
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #32 SLIVNIK Luc
21:53
HKO
3 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
28:54
HKB
4 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #9 KLANČAR Mark

3 / 3

41:45
HKB
5 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #6 SMOLEJ Gal
54:52
HKB
6 : 3
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
56:49
HKB
7 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #4 JELOČNIK Emil, #11 ZUPAN Andraž

1 / 3

05:41
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 05:41 - 06:48 ]

2 / 3

26:14
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:14 - 28:14 ]
36:26
HKB
2 min
#14 BABENKO Fedor, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 36:26 - 38:26 ]

3 / 3

46:11
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:11 - 48:11 ]
52:49
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:49 - 54:49 ]
59:44
HKB
2 min
#14 BABENKO Fedor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 59:44 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled