Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Kärntner Eissportzentrum
Št. tekme: 4
Datum: 14.09.2019
Čas: 18:45
Gledalcev: 100

Sodnik: WUNTSCHEK Dominik
Linjski sodnik: PÖTSCHER Michael
Linjski sodnik: SAMROCK Markus
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Rotes Kreuz
Zapisnikar: STUMPFEL Johann
Časomerilec: HERZOG Michael

EC KAC (KAC)

2 : 1
( 1:0, 0:1, 1:0 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
01:50
Izključitev
KAC
2 min
#63 CASATI Lukas, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 01:50 - 03:50 ]
04:10
Izključitev
HKO
2 min
#15 TURŠIČ Aleksej, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 04:10 - 06:10 ]
07:33
Izključitev
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:33 - 09:33 ]
15:47
Gol
KAC
1 : 0
#98 DOBNIG Jonas, podaja #16 PIUK Tobias, #27 RAAB Leo
20:00
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

23:18
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:18 - 25:18 ]
30:40
Gol
HKO
1 : 1
#10 SEČEN Nik, podaja #17 PETELINKAR Jan
38:36
Izključitev
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 38:36 - 40:36 ]
38:36
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 38:36 - 40:36 ]

3 / 3

43:53
Izključitev
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:53 - 45:53 ]
53:26
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:26 - 55:26 ]
56:01
Izključitev
KAC
5 min
#14 SABLATTNIG Tobias, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
Izključitev
KAC
20 min
#14 SABLATTNIG Tobias, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
Izključitev
HKO
5 min
#7 KEPIC Alex, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
Izključitev
HKO
20 min
#7 KEPIC Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:01 - 58:01 ]
58:33
Gol (GWG)
KAC
2 : 1
#5 MALLE Michael, podaja #6 KAHLHAMMER Leonardo, #82 ŠIFTAR Anže
59:37
Izključitev
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:37 - 60:00 ]
59:37
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:37 - 60:00 ]
59:37
Izključitev
HKO
2 min
#19 , ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:37 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
KAC
#31 MÜLLER Patrick
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
MAYROBNIG Marco
GK
-
-
#31
MÜLLER Patrick
GK
-
-

#4
BRUCKNER Patrick
P
-
-
#63
CASATI Lukas
P
-
-
#98
DOBNIG Jonas
P
1
-
#6
KAHLHAMMER Leonardo
P
-
1
#18
KROPIUNIG Arno
P
-
-
#29
LAMEREINER Leon
P
-
-
#70
LIPPITSCH Jakob
P
-
-
#5
MALLE Michael
P
1
-
#44
OGERTSCHNIG Joshua
P
-
-
#16
PIUK Tobias (C)
P
-
1
#27
RAAB Leo (A)
P
-
1
#14
SABLATTNIG Tobias
P
-
-
#82
ŠIFTAR Anže
F
-
1
#61
WADEL Marcel
P
-
-
#47
WALDER Patrik
P
-
-
#9
WASCHNIG Lukas
P
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#17
PETELINKAR Jan
F
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
-
-
#10
SEČEN Nik (A)
F
1
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#11
ŽIBERT Jošt
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

15:47
KAC
1 : 0
#98 DOBNIG Jonas, podaja #16 PIUK Tobias, #27 RAAB Leo

2 / 3

30:40
HKO
1 : 1
#10 SEČEN Nik, podaja #17 PETELINKAR Jan

3 / 3

58:33
KAC
2 : 1
#5 MALLE Michael, podaja #6 KAHLHAMMER Leonardo, #82 ŠIFTAR Anže

1 / 3

01:50
KAC
2 min
#63 CASATI Lukas, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 01:50 - 03:50 ]
04:10
HKO
2 min
#15 TURŠIČ Aleksej, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 04:10 - 06:10 ]
07:33
KAC
2 min
#18 KROPIUNIG Arno, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:33 - 09:33 ]
20:00
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

23:18
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:18 - 25:18 ]
38:36
KAC
2 min
#6 KAHLHAMMER Leonardo, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 38:36 - 40:36 ]
38:36
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 38:36 - 40:36 ]

3 / 3

43:53
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:53 - 45:53 ]
53:26
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:26 - 55:26 ]
56:01
KAC
5 min
#14 SABLATTNIG Tobias, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
KAC
20 min
#14 SABLATTNIG Tobias, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
HKO
5 min
#7 KEPIC Alex, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
HKO
20 min
#7 KEPIC Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:01 - 60:00 ]
56:01
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:01 - 58:01 ]
59:37
KAC
2 min
#44 OGERTSCHNIG Joshua, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:37 - 60:00 ]
59:37
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:37 - 60:00 ]
59:37
HKO
2 min
#19 , ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:37 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled