Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dom sportova
Št. tekme: 47
Datum: 26.10.2019
Čas: 14:15
Gledalcev: 70

Sodnik: BELIĆ Vanja
Linjski sodnik: GROZAJ Tomislav
Linjski sodnik: SAKOVIĆ Marko
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MORGUŠ Veronika
Zapisnikar: BRCKAN Bruno
Časomerilec: LESKOVEC Marija

Team Zagreb (TZG)

1 : 8
( 0:1, 0:5, 1:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TZG
#51 JANJATOVIĆ LONČAR Teo
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
02:31
Izključitev
TZG
2 min
#69 BUCONJIĆ Robert, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:31 - 04:31 ]
04:45
Izključitev
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 04:45 - 06:45 ]
04:45
Izključitev
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 06:45 - 08:45 ]
04:45
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 04:45 - 06:45 ]
07:00
Izključitev
HKO
2 min
#8 SMOLNIKAR Tit, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 07:00 - 09:00 ]
15:59
Gol
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #17 PETELINKAR Jan

2 / 3

25:56
Gol (GWG)
HKO
0 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #9 ŽEŽELJ Anže
32:20
Gol
HKO
0 : 3
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #10 SEČEN Nik, #16 VAHEN Martin
35:43
Gol
HKO
0 : 4
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #15 TURŠIČ Aleksej, #16 VAHEN Martin
39:08
Gol
HKO
0 : 5
#5 ŠKOF Luka, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #11 ŽIBERT Jošt
39:28
Gol
HKO
0 : 6
#9 ŽEŽELJ Anže
40:00
Vstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar
40:00
Izstop vratarja
TZG
#51 JANJATOVIĆ LONČAR Teo

3 / 3

45:17
Gol
TZG
1 : 6
#66 PEJAKOVIĆ Filip, podaja #68 GRGURIĆ Luka
48:35
Gol
HKO
1 : 7
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #11 ŽIBERT Jošt
52:42
Izključitev
TZG
2 min
#68 GRGURIĆ Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:42 - 54:42 ]
58:17
Gol
HKO
1 : 8
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #22 ŠUBIC Gašper
60:00
Izstop vratarja
TZG
#52 ČAVIĆ Petar
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#52
ČAVIĆ Petar
GK
-
-
#51
JANJATOVIĆ LONČAR Teo
GK
-
-

#55
ALIĆ Tin
D
-
-
#72
BOKŠIĆ Ivan
F
-
-
#69
BUCONJIĆ Robert
P
-
-
#58
ČAVIĆ Patrik
F
-
-
#74
DIGULA Maksim (A)
P
-
-
#53
FILIPOVIĆ Borna
F
-
-
#68
GRGURIĆ Luka (C)
P
-
1
#67
LJUBIČIĆ Niko
F
-
-
#63
LOOSER Karlo
D
-
-
#60
MATIJEVIĆ Filip
P
-
-
#70
MATUŠKO Borna
P
-
-
#66
PEJAKOVIĆ Filip (A)
F
1
-
#62
RADONIĆ Mislav
P
-
-
#54
SLOVINAC Lovro
D
-
-
#59
VUKOJOVAC Dugan Josip
P
-
-
#57
ZAVRŠKI Fran
F
-
-
#73
ZOVKO Hrvoje
F
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
2
-
#17
PETELINKAR Jan
F
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
1
1
#10
SEČEN Nik
F
-
1
#5
ŠKOF Luka
P
1
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
1
1
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
1
#16
VAHEN Martin
F
1
2
#9
ŽEŽELJ Anže
F
2
1
#11
ŽIBERT Jošt
F
-
2
#24
ZUPANIČ Mauro (A)
D
-
-

1 / 3

15:59
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #17 PETELINKAR Jan

2 / 3

25:56
HKO
0 : 2
#16 VAHEN Martin, podaja #9 ŽEŽELJ Anže
32:20
HKO
0 : 3
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #10 SEČEN Nik, #16 VAHEN Martin
35:43
HKO
0 : 4
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #15 TURŠIČ Aleksej, #16 VAHEN Martin
39:08
HKO
0 : 5
#5 ŠKOF Luka, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #11 ŽIBERT Jošt
39:28
HKO
0 : 6
#9 ŽEŽELJ Anže

3 / 3

45:17
TZG
1 : 6
#66 PEJAKOVIĆ Filip, podaja #68 GRGURIĆ Luka
48:35
HKO
1 : 7
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #11 ŽIBERT Jošt
58:17
HKO
1 : 8
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #22 ŠUBIC Gašper

1 / 3

02:31
TZG
2 min
#69 BUCONJIĆ Robert, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:31 - 04:31 ]
04:45
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 04:45 - 06:45 ]
04:45
TZG
2 min
#58 ČAVIĆ Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 06:45 - 08:45 ]
04:45
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 04:45 - 06:45 ]
07:00
HKO
2 min
#8 SMOLNIKAR Tit, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 07:00 - 09:00 ]

2 / 3

3 / 3

52:42
TZG
2 min
#68 GRGURIĆ Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:42 - 54:42 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled