Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 61
Datum: 28.01.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: 20

Sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: HRIBAR Matjaž
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: PERRUZZI Milojka
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: ČANČIČ Matija

HK SŽ Olimpija (HKO)

2 : 3
( 1:2, 1:0, 0:1 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
05:03
Izključitev
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 05:03 - 05:44 ]
05:44
Gol
MAR
0 : 1
#24 PERČIČ Maks, podaja #11 FINGUŠT Ian, #13 POLONIJO Filip (+1)
06:37
Izključitev
HKO
2 min
#15 TURŠIČ Aleksej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:37 - 08:37 ]
08:41
Gol
MAR
0 : 2
#10 BODIROGA Luka
15:20
Gol
HKO
1 : 2
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

2 / 3

22:05
Izključitev
MAR
2 min
#10 BODIROGA Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:05 - 23:03 ]
23:03
Gol
HKO
2 : 2
#13 JAN Lan Matija, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #10 SEČEN Nik (+1)
24:42
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:42 - 26:42 ]
30:38
Izključitev
MAR
2 min
#20 BOJOVIČ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:38 - 32:38 ]
36:24
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:24 - 38:24 ]

3 / 3

40:40
Izključitev
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:40 - 42:40 ]
49:39
Izključitev
MAR
2 min
#22 VUKADIN Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:39 - 51:39 ]
49:43
Izključitev
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:43 - 51:43 ]
51:51
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 51:51 - 53:51 ]
53:31
Gol (GWG)
MAR
2 : 3
#10 BODIROGA Luka
56:58
Izključitev
MAR
2 min
#22 VUKADIN Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:58 - 58:58 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
HEBAR Gal
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian (A)
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
1
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
1
#10
SEČEN Nik
F
-
1
#8
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže
F
1
1
#11
ŽIBERT Jošt
F
-
-
#18
ŽIBERT Tevž
F
-
-
#19
ZUPANČIČ Aljaž
D
-
-

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#10
BODIROGA Luka
F
2
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#6
BULJETA Lea
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
1
-
#26
PERČIČ Matic
C
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
1
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

1 / 3

05:44
MAR
0 : 1
#24 PERČIČ Maks, podaja #11 FINGUŠT Ian, #13 POLONIJO Filip (+1)
08:41
MAR
0 : 2
#10 BODIROGA Luka
15:20
HKO
1 : 2
#9 ŽEŽELJ Anže, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

2 / 3

23:03
HKO
2 : 2
#13 JAN Lan Matija, podaja #9 ŽEŽELJ Anže, #10 SEČEN Nik (+1)

3 / 3

53:31
MAR
2 : 3
#10 BODIROGA Luka

1 / 3

05:03
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 05:03 - 05:44 ]
06:37
HKO
2 min
#15 TURŠIČ Aleksej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:37 - 08:37 ]

2 / 3

22:05
MAR
2 min
#10 BODIROGA Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:05 - 23:03 ]
24:42
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:42 - 26:42 ]
30:38
MAR
2 min
#20 BOJOVIČ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:38 - 32:38 ]
36:24
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:24 - 38:24 ]

3 / 3

40:40
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:40 - 42:40 ]
49:39
MAR
2 min
#22 VUKADIN Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:39 - 51:39 ]
49:43
HKO
2 min
#9 ŽEŽELJ Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 49:43 - 51:43 ]
51:51
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 51:51 - 53:51 ]
56:58
MAR
2 min
#22 VUKADIN Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:58 - 58:58 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled