Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 112
Datum: 14.01.2020
Čas: 18:15
Gledalcev: 33

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: PRODAN Gregor

HK Slavija Junior (SLJ)

2 : 3 *
( 0:1, 0:1, 2:0, 0:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
03:39
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:39 - 05:39 ]
08:48
Gol
HKB
0 : 1
#4 JELOČNIK Emil, podaja #29 MAHKOVEC Marcel

2 / 3

22:45
Gol
HKB
0 : 2
#42 BORSE Jaka
35:50
Izključitev
SLJ
2 min
#86 IDŽAN Vito, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:50 - 37:50 ]

3 / 3

43:04
Gol
SLJ
1 : 2
#86 IDŽAN Vito
45:58
Izključitev
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 45:58 - 47:58 ]
46:34
Izključitev
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:34 - 48:04 ]
48:04
Gol
SLJ
2 : 2
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #20 MANDIĆ Roko, #86 IDŽAN Vito (+1)

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
HKB
2 : 3
#9 KLANČAR Mark (PS)
65:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
65:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#19
BEBEK Ante (A)
F
-
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
1
-
#91
IDŽAN Bruno
F
-
-
#86
IDŽAN Vito (C)
F
1
1
#34
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko (A)
D
-
1
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#77
POGAČAR Luka
P
-
-
#10
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#42
BORSE Jaka
F
1
-
#19
GOLIČIČ Jan
LD
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
1
-
#9
KLANČAR Mark (A)
D
1
-
#24
KURALT Oskar
C
-
-
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
-
1
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#13
SODJA ZALOKAR Gal
RW
-
-
#26
STAN Jakob (C)
F
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-

1 / 3

08:48
HKB
0 : 1
#4 JELOČNIK Emil, podaja #29 MAHKOVEC Marcel

2 / 3

22:45
HKB
0 : 2
#42 BORSE Jaka

3 / 3

43:04
SLJ
1 : 2
#86 IDŽAN Vito
48:04
SLJ
2 : 2
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #20 MANDIĆ Roko, #86 IDŽAN Vito (+1)

Podaljšek

65:00
HKB
2 : 3
#9 KLANČAR Mark (PS)

1 / 3

03:39
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:39 - 05:39 ]

2 / 3

35:50
SLJ
2 min
#86 IDŽAN Vito, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:50 - 37:50 ]

3 / 3

45:58
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 45:58 - 47:58 ]
46:34
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:34 - 48:04 ]

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 1
#17 VILMAN Bor (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)
1 : 1
#19 BEBEK Ante (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
1 : 1
#19 GOLIČIČ Jan (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)
2 : 1
#26 ŠIMUNKOVIĆ Martin (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
2 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)
2 : 1
#5 PEČNIK Jakob (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
2 : 1
#26 STAN Jakob (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)
2 : 1
#10 PREDALIČ Tobi (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
2 : 2
#20 PODREKAR Urban (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)
2 : 2
#20 MANDIĆ Roko (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
2 : 2
#25 ČAVLOVIĆ Niko (SLJ)
#3 JUSTIN Mark (HKB)
2 : 3
#9 KLANČAR Mark (HKB)
#1 KOLIN Luka (SLJ)




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled