Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 17
Datum: 28.09.2019
Čas: 15:15
Gledalcev: 30

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK Edvin
Zapisnikar: FILIPIČ Barbara
Časomerilec: KASTELIC Boštjan

HK True Celje (HKC)

1 : 10
( 0:4, 1:3, 0:3 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#65 SKALE Nejc
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
02:45
Gol
HDJ
0 : 1
#25 LANGUS Nace
05:07
Gol (GWG)
HDJ
0 : 2
#25 LANGUS Nace, podaja #24 OBLAK Miha, #7 RIJAVEC Aleksander
11:25
Gol
HDJ
0 : 3
#21 KOROŠEC Urban, podaja #25 LANGUS Nace
14:11
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 14:11 - 16:11 ]
16:55
Gol
HDJ
0 : 4
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai

2 / 3

26:20
Gol
HDJ
0 : 5
#25 LANGUS Nace
29:14
Vstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka
29:14
Izstop vratarja
HKC
#65 SKALE Nejc
29:37
Gol
HDJ
0 : 6
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #19 REP Ožbej
32:58
Gol
HKC
1 : 6
#50 ČREPINŠEK Martin, podaja #86 RAMŠAK Luka, #84 MARINŠEK Matevž
38:16
Gol
HDJ
1 : 7
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #25 LANGUS Nace

3 / 3

41:08
Gol
HDJ
1 : 8
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai, #16 BERGELJ Nik
44:52
Gol
HDJ
1 : 9
#8 CRNKIČ Mai, podaja #23 BALOH David
44:55
Izključitev
HDJ
2 min
#16 BERGELJ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:55 - 46:55 ]
51:37
Izključitev
HKC
2 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:37 - 53:37 ]
53:58
Gol
HDJ
1 : 10
#15 SERŠEN Matevž, podaja #16 BERGELJ Nik, #8 CRNKIČ Mai
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#29
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#65
SKALE Nejc
GK
-
-

#26
BERVAR Gašper
D
-
-
#60
CEKUTA Maks Jure
D
-
-
#50
ČREPINŠEK Martin
F
1
-
#81
DOLENC Jakob (A)
F
-
-
#87
FURMAN Leon
P
-
-
#84
MARINŠEK Matevž
F
-
1
#82
PIKL LIPAR Matic
F
-
-
#8
PODERGAJS Gal
F
-
-
#86
RAMŠAK Luka
F
-
1
#17
REBOLJ Nik
F
-
-
#88
STEBLOVNIK Martin (C)
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
2
1
#16
BERGELJ Nik
F
-
2
#8
CRNKIČ Mai (C)
F
1
3
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#12
GASAR Drejc
D
-
-
#5
GAVLJAK Val
D
-
-
#14
GLAVIČ Deja
D
-
-
#18
KALTAK Kian
F
-
-
#21
KOROŠEC Urban (A)
F
1
-
#25
LANGUS Nace
F
3
2
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha
D
-
1
#19
REP Ožbej
D
-
1
#7
RIJAVEC Aleksander (A)
F
2
1
#15
SERŠEN Matevž
D
1
-
#9
ŠMID Gašper
D
-
-

1 / 3

02:45
HDJ
0 : 1
#25 LANGUS Nace
05:07
HDJ
0 : 2
#25 LANGUS Nace, podaja #24 OBLAK Miha, #7 RIJAVEC Aleksander
11:25
HDJ
0 : 3
#21 KOROŠEC Urban, podaja #25 LANGUS Nace
16:55
HDJ
0 : 4
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai

2 / 3

26:20
HDJ
0 : 5
#25 LANGUS Nace
29:37
HDJ
0 : 6
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #19 REP Ožbej
32:58
HKC
1 : 6
#50 ČREPINŠEK Martin, podaja #86 RAMŠAK Luka, #84 MARINŠEK Matevž
38:16
HDJ
1 : 7
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #25 LANGUS Nace

3 / 3

41:08
HDJ
1 : 8
#23 BALOH David, podaja #8 CRNKIČ Mai, #16 BERGELJ Nik
44:52
HDJ
1 : 9
#8 CRNKIČ Mai, podaja #23 BALOH David
53:58
HDJ
1 : 10
#15 SERŠEN Matevž, podaja #16 BERGELJ Nik, #8 CRNKIČ Mai

1 / 3

14:11
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 14:11 - 16:11 ]

2 / 3

3 / 3

44:55
HDJ
2 min
#16 BERGELJ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:55 - 46:55 ]
51:37
HKC
2 min
#50 ČREPINŠEK Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:37 - 53:37 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled