Razpored tekem - Končnica

Zadnji izidi

#71, 25.01.2020, 19:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#72, 25.01.2020, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDD SIJ Acroni Jesenice
#69, 23.01.2020, 19:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#70, 23.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Slavija Junior
#67, 21.01.2020, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#63, 20.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#64, 20.01.2020, 18:20, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK Triglav
#62, 20.01.2020, 18:15, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDD SIJ Acroni Jesenice
#61, 20.01.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#57, 13.01.2020, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#58, 13.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HKMK Bled
#59, 13.01.2020, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#60, 13.01.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK TRUE Celje

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#50, 08.01.2020, 18:10, Dvorana Celje

HK True Celje

HK Triglav
#54, 06.01.2020, 18:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#55, 23.12.2019, -, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK True Celje
#53, 20.12.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK SŽ Olimpija
#26, 07.12.2019, 14:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDK Maribor
#56, 03.12.2019, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Slavija Junior
#29, 02.12.2019, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HKMK Bled
#18, 01.12.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HDD SIJ Acroni Jesenice
#52, 27.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#51, 25.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDD SIJ Acroni Jesenice
#48, 22.11.2019, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK True Celje
#49, 20.11.2019, 19:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#45, 19.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Triglav
#47, 18.11.2019, 18:45, Dvorana Bled

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#44, 16.11.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK Triglav
#46, 08.11.2019, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#43, 02.11.2019, 19:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#42, 30.10.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK True Celje
#41, 28.10.2019, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#40, 28.10.2019, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDD SIJ Acroni Jesenice
#38, 26.10.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HK Slavija Junior
#39, 26.10.2019, 17:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDD SIJ Acroni Jesenice
#37, 23.10.2019, 18:15, Dvorana Celje

HK True Celje

HDK Maribor
#36, 23.10.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled
#35, 22.10.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK SŽ Olimpija
#34, 21.10.2019, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Slavija Junior
#33, 21.10.2019, -, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HDK Maribor
#32, 19.10.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#31, 16.10.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK True Celje
#30, 14.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#28, 14.10.2019, 18:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDD SIJ Acroni Jesenice
#27, 12.10.2019, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK Slavija Junior
#25, 09.10.2019, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK True Celje
#24, 08.10.2019, 18:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#22, 07.10.2019, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#23, 07.10.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#21, 07.10.2019, 18:25, Dvorana Celje

HK True Celje

HDD SIJ Acroni Jesenice
#20, 05.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#19, 02.10.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#17, 30.09.2019, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#16, 28.09.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#15, 25.09.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Triglav
#14, 25.09.2019, 18:30, Dvorana Celje

HK True Celje

HKMK Bled
#10, 23.09.2019, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK True Celje
#12, 23.09.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#11, 23.09.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDD SIJ Acroni Jesenice
#13, 23.09.2019, 18:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#9, 21.09.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HD Hidria Jesenice
#1, 18.09.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HD Hidria Jesenice
#8, 18.09.2019, 18:15, Dvorana Celje

HK True Celje

HK SŽ Olimpija
#7, 16.09.2019, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#6, 16.09.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HKMK Bled
#5, 14.09.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK True Celje
#3, 12.09.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Slavija Junior
#4, 12.09.2019, 17:45, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#2, 10.09.2019, 19:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled