Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 6
Datum: 16.09.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 151

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC - SIJAMHODŽIĆ Admir
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

11 : 0
( 3:0, 2:0, 6:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
05:29
Izključitev
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:29 - 07:29 ]
08:52
Gol (GWG)
JES
1 : 0
#88 SODJA Jaka, podaja #84 HEBAR Andrej
15:14
Gol
JES
2 : 0
#8 URUKALO Žiga, podaja #88 SODJA Jaka, #16 BRUS Miha
15:56
Gol
JES
3 : 0
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #24 ŠTURM Jaka

2 / 3

27:19
Izključitev
HKB
2 min
#7 NOVAK Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:19 - 29:19 ]
29:53
Gol
JES
4 : 0
#16 BRUS Miha, podaja #93 DJUMIĆ Mirko
32:23
Gol
JES
5 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #19 SERŠEN Gašper
39:32
Izključitev
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:32 - 41:32 ]

3 / 3

48:11
Izključitev
HKB
2 min
#6 SLIVNIK Luc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 48:11 - 49:03 ]
49:03
Gol
JES
6 : 0
#84 HEBAR Andrej, podaja #93 DJUMIĆ Mirko, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)
52:06
Gol
JES
7 : 0
#23 SODJA Urban, podaja #88 SODJA Jaka
54:48
Gol
JES
8 : 0
#11 GRAHUT Nik, podaja #19 SERŠEN Gašper, #24 ŠTURM Jaka
54:48
Izključitev
HKB
2 min
#15 STAN Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:48 - 56:48 ]
55:06
Gol
JES
9 : 0
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #24 ŠTURM Jaka, #19 SERŠEN Gašper
55:56
Gol
JES
10 : 0
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #84 HEBAR Andrej
59:01
Gol
JES
11 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #93 DJUMIĆ Mirko
59:45
Izključitev
HKB
2 min
#7 NOVAK Aljaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:45 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
60:00
Izstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#16
BRUS Miha
F
1
1
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
2
3
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
1
-
#11
GRAHUT Nik
D
1
-
#84
HEBAR Andrej
F
1
2
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
3
#88
SODJA Jaka (A)
F
1
2
#23
SODJA Urban
D
1
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
2
3
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
1
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
1
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#95
JUSTIN Mark
GK
-
-

#5
ALAGIĆ Amer
P
-
-
#69
BURAZIN Tadej (C)
F
-
-
#16
JELOČNIK Emil
D
-
-
#21
KLANČAR Mark
D
-
-
#79
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
-
#10
MAHKOVEC Marcel
F
-
-
#7
NOVAK Aljaž
D
-
-
#17
PAZLAR Mitja
F
-
-
#39
REKAR Nik
F
-
-
#6
SLIVNIK Luc
F
-
-
#23
SRPČIČ Žan Luka
D
-
-
#15
STAN Luka
F
-
-
#27
TUŠEK Aljoša
D
-
-
#13
VODNJOV Jernej
F
-
-
#22
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

08:52
JES
1 : 0
#88 SODJA Jaka, podaja #84 HEBAR Andrej
15:14
JES
2 : 0
#8 URUKALO Žiga, podaja #88 SODJA Jaka, #16 BRUS Miha
15:56
JES
3 : 0
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #24 ŠTURM Jaka

2 / 3

29:53
JES
4 : 0
#16 BRUS Miha, podaja #93 DJUMIĆ Mirko
32:23
JES
5 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #19 SERŠEN Gašper

3 / 3

49:03
JES
6 : 0
#84 HEBAR Andrej, podaja #93 DJUMIĆ Mirko, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)
52:06
JES
7 : 0
#23 SODJA Urban, podaja #88 SODJA Jaka
54:48
JES
8 : 0
#11 GRAHUT Nik, podaja #19 SERŠEN Gašper, #24 ŠTURM Jaka
55:06
JES
9 : 0
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #24 ŠTURM Jaka, #19 SERŠEN Gašper
55:56
JES
10 : 0
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #84 HEBAR Andrej
59:01
JES
11 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #93 DJUMIĆ Mirko

1 / 3

05:29
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:29 - 07:29 ]

2 / 3

27:19
HKB
2 min
#7 NOVAK Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:19 - 29:19 ]
39:32
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:32 - 41:32 ]

3 / 3

48:11
HKB
2 min
#6 SLIVNIK Luc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 48:11 - 49:03 ]
54:48
HKB
2 min
#15 STAN Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:48 - 56:48 ]
59:45
HKB
2 min
#7 NOVAK Aljaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:45 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled