Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 48
Datum: 22.11.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 105

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: Lorenčič Vladimir
Časomerilec: Karmel Srečko

HDK Maribor (MAR)

2 : 4
( 1:0, 0:3, 1:1 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan
03:39
Izključitev
HKC
2 min
#3 PODREKAR Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:39 - 05:39 ]
14:48
Gol
MAR
1 : 0
#11 VINČEC Luka, podaja #13 RIBIČ Aljaž

2 / 3

25:47
Izključitev
MAR
2 min
#66 JURIČ Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:47 - 27:47 ]
26:25
Izključitev
HKC
2 min
#68 NEMEČEK Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:25 - 28:25 ]
27:09
Gol
HKC
1 : 1
#38 ZUPANC Jure, podaja #81 FLAJS Jan, #88 FLAJS Žan
28:06
Gol
HKC
1 : 2
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #3 PODREKAR Gaber (-1)
31:12
Gol (GWG)
HKC
1 : 3
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc, #81 FLAJS Jan
37:31
Izključitev
MAR
2 min
#13 RIBIČ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:31 - 39:31 ]

3 / 3

44:04
Izključitev
HKC
2 min
#79 VOH Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:04 - 46:04 ]
47:32
Izključitev
MAR
2 min
#77 KADIČ Denis, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:32 - 49:32 ]
52:50
Gol
MAR
2 : 3
#93 ZERNKO Rene, podaja #91 KOREN Matic
58:06
Izključitev
HKC
2 min
#38 ZUPANC Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 58:06 - 60:00 ]
58:06
Izstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
58:14
Gol
HKC
2 : 4
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc (EN)
58:14
Vstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
59:38
Izključitev
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:38 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#30
GULIČ Timotej
GK
-
-
#31
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#28
BIZJAK Jan
D
-
-
#4
GOVEJŠEK Matic
D
-
-
#21
GREIF Jakob
D
-
-
#66
JURIČ Luka (A)
F
-
-
#77
KADIČ Denis
F
-
-
#94
KELC Tadej
F
-
-
#91
KOREN Matic
D
-
1
#34
PEJOVIĆ Nemanja
D
-
-
#24
PETELIN Luka
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
-
-
#13
RIBIČ Aljaž (C)
F
-
1
#9
ROBAR Urban
F
-
-
#15
ŠTEBIH Luka
F
-
-
#11
VINČEC Luka
F
1
-
#93
ZERNKO Rene (A)
D
1
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#30
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#29
VASIĆ Bojan
GK
-
-

#11
ČURĆIĆ Sergej
P
-
-
#81
FLAJS Jan
F
-
2
#88
FLAJS Žan
F
-
1
#14
GROŠELJ Sebastjan
F
-
-
#27
JERAM Filip
F
-
-
#12
JERAM Urh
F
-
-
#10
KASTELIC Nejc (A)
F
-
2
#22
KLAVŽAR Rok
D
-
-
#91
KOLAR Rok
D
-
-
#8
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#68
NEMEČEK Niko
F
-
-
#7
OGRIZEK Aljaž (C)
F
3
-
#3
PODREKAR Gaber
D
-
1
#63
SREBOT Timej
D
-
-
#79
VOH Nejc
D
-
-
#38
ZUPANC Jure (A)
D
1
-

1 / 3

14:48
MAR
1 : 0
#11 VINČEC Luka, podaja #13 RIBIČ Aljaž

2 / 3

27:09
HKC
1 : 1
#38 ZUPANC Jure, podaja #81 FLAJS Jan, #88 FLAJS Žan
28:06
HKC
1 : 2
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #3 PODREKAR Gaber (-1)
31:12
HKC
1 : 3
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc, #81 FLAJS Jan

3 / 3

52:50
MAR
2 : 3
#93 ZERNKO Rene, podaja #91 KOREN Matic
58:14
HKC
2 : 4
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc (EN)

1 / 3

03:39
HKC
2 min
#3 PODREKAR Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:39 - 05:39 ]

2 / 3

25:47
MAR
2 min
#66 JURIČ Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:47 - 27:47 ]
26:25
HKC
2 min
#68 NEMEČEK Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:25 - 28:25 ]
37:31
MAR
2 min
#13 RIBIČ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:31 - 39:31 ]

3 / 3

44:04
HKC
2 min
#79 VOH Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:04 - 46:04 ]
47:32
MAR
2 min
#77 KADIČ Denis, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:32 - 49:32 ]
58:06
HKC
2 min
#38 ZUPANC Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 58:06 - 60:00 ]
59:38
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:38 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled