Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 72
Datum: 25.01.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 155

Sodnik: BULOVEC Miha
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: GRANATIR David
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

1 : 4
( 0:2, 0:1, 1:1 )

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
05:44
Gol
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban, podaja #24 ŠTURM Jaka, #11 GRAHUT Nik
06:11
Gol (GWG)
JES
0 : 2
#86 KOČAR Timotej, podaja #26 ANKERST Jaka
09:06
Izključitev
JES
2 min
#84 HEBAR Andrej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:06 - 11:06 ]
19:00
Izključitev
SLJ
5 min
#93 SITAR Nik, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 19:00 - 24:00 ]
19:00
Izključitev
SLJ
20 min
#93 SITAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 19:00 - 60:00 ]

2 / 3

20:16
Izključitev
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:16 - 22:16 ]
22:41
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 22:41 - 24:41 ]
30:49
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:49 - 32:49 ]
35:43
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 35:43 - 37:43 ]
35:43
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:43 - 39:43 ]
35:43
Izključitev
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:43 - 37:43 ]
35:43
Izključitev
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:43 - 39:43 ]
39:03
Gol
JES
0 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #24 ŠTURM Jaka
40:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
40:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

3 / 3

44:41
Izključitev
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:41 - 45:04 ]
45:04
Gol
SLJ
1 : 3
#38 HUMAR Nik, podaja #16 TRUDEN Nik (+1)
47:29
Izključitev
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 47:29 - 49:29 ]
49:33
Izključitev
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:33 - 51:33 ]
53:34
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 53:34 - 55:34 ]
53:34
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 55:34 - 57:23 ]
57:23
Gol
JES
1 : 4
#23 SODJA Urban (+1)
58:35
Izključitev
SLJ
5 min
#46 BATIČ Uroš, FIGHT (IIHF #141, Pretep), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 58:35 - 60:00 ]
58:35
Izključitev
SLJ
20 min
#46 BATIČ Uroš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:35 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
1
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#12
ŠUBIC Matjaž
F
-
-
#16
TRUDEN Nik
F
-
1
#20
VIDIC Domen
F
-
-

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
1
#16
BRUS Miha (C)
F
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
1
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
1
-
#12
MARKIČ Žan
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
-
-
#23
SODJA Urban
D
2
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
2
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
1
-

1 / 3

05:44
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban, podaja #24 ŠTURM Jaka, #11 GRAHUT Nik
06:11
JES
0 : 2
#86 KOČAR Timotej, podaja #26 ANKERST Jaka

2 / 3

39:03
JES
0 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #24 ŠTURM Jaka

3 / 3

45:04
SLJ
1 : 3
#38 HUMAR Nik, podaja #16 TRUDEN Nik (+1)
57:23
JES
1 : 4
#23 SODJA Urban (+1)

1 / 3

09:06
JES
2 min
#84 HEBAR Andrej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:06 - 11:06 ]
19:00
SLJ
5 min
#93 SITAR Nik, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 19:00 - 24:00 ]
19:00
SLJ
20 min
#93 SITAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 19:00 - 60:00 ]

2 / 3

20:16
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:16 - 22:16 ]
22:41
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 22:41 - 24:41 ]
30:49
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:49 - 32:49 ]
35:43
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 35:43 - 37:43 ]
35:43
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:43 - 39:43 ]
35:43
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:43 - 37:43 ]
35:43
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:43 - 39:43 ]

3 / 3

44:41
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:41 - 45:04 ]
47:29
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 47:29 - 49:29 ]
49:33
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:33 - 51:33 ]
53:34
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 53:34 - 55:34 ]
53:34
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 55:34 - 57:23 ]
58:35
SLJ
5 min
#46 BATIČ Uroš, FIGHT (IIHF #141, Pretep), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 58:35 - 60:00 ]
58:35
SLJ
20 min
#46 BATIČ Uroš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:35 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled