Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 57
Datum: 13.01.2020
Čas: 20:00
Gledalcev: 80

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: SUKA Kaltrina

HK SŽ Olimpija (HKO)

11 : 1
( 4:1, 1:0, 6:0 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#90 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
02:42
Gol
MAR
0 : 1
#13 RIBIČ Aljaž, podaja #9 ROBAR Urban
07:09
Gol
HKO
1 : 1
#14 BOHINC Martin, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #2 BURAZIN Tino
14:21
Gol (GWG)
HKO
2 : 1
#23 JAN Lan Matija, podaja #21 SVETE Žiga, #81 RAJSAR Sašo
15:17
Gol
HKO
3 : 1
#15 ŽEŽELJ Gregor
15:54
Gol
HKO
4 : 1
#12 SIMŠIČ Nik

2 / 3

25:27
Gol
HKO
5 : 1
#15 ŽEŽELJ Gregor, podaja #10 SEVER Mark, #21 SVETE Žiga
34:05
Izključitev
MAR
2 min
#28 BIZJAK Jan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 34:05 - 36:05 ]
34:29
Izključitev
HKO
2 min
#81 RAJSAR Sašo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 34:29 - 36:29 ]

3 / 3

40:19
Gol
HKO
6 : 1
#13 CHVATAL Aljaž, podaja #71 BRUS Nejc
40:43
Izključitev
MAR
2 min
#30 GULIČ Timotej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:43 - 42:43 ]
41:15
Gol
HKO
7 : 1
#81 RAJSAR Sašo, podaja #23 JAN Lan Matija, #21 SVETE Žiga
42:02
Gol
HKO
8 : 1
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #14 BOHINC Martin, #4 OGRINC Luka
45:46
Izključitev
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:46 - 47:46 ]
46:13
Gol
HKO
9 : 1
#66 GORŠE Enes, podaja #71 BRUS Nejc (+1)
48:10
Gol
HKO
10 : 1
#68 OREHEK Janez, podaja #71 BRUS Nejc, #66 GORŠE Enes
55:39
Vstop vratarja
MAR
#30 GULIČ Timotej
55:39
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
57:39
Gol
HKO
11 : 1
#44 PLANKO David, podaja #12 SIMŠIČ Nik
58:16
Izključitev
HKO
2 min
#4 OGRINC Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 58:16 - 60:16 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#90 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
MAR
#30 GULIČ Timotej

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#90
KAVČIČ Nal
GK
-
-
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
1
1
#71
BRUS Nejc
D
-
3
#2
BURAZIN Tino
F
-
1
#13
CHVATAL Aljaž
F
1
-
#66
GORŠE Enes
F
1
1
#23
JAN Lan Matija
D
1
1
#4
OGRINC Luka
P
-
1
#68
OREHEK Janez
F
1
-
#44
PLANKO David
D
1
-
#81
RAJSAR Sašo
C
1
1
#10
SEVER Mark
F
-
1
#12
SIMŠIČ Nik
C
2
2
#21
SVETE Žiga
D
-
3
#15
ŽEŽELJ Gregor
F
2
-

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#30
GULIČ Timotej
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#28
BIZJAK Jan
D
-
-
#34
BURGER Alexa
D
-
-
#4
GOVEJŠEK Matic
D
-
-
#21
GREIF Jakob
D
-
-
#66
JURIČ Luka (A)
F
-
-
#91
KOREN Matic
D
-
-
#7
NINKOVIĆ Matija
F
-
-
#13
RIBIČ Aljaž (C)
F
1
-
#9
ROBAR Urban
F
-
1
#11
VINČEC Luka
F
-
-
#93
ZERNKO Rene (A)
D
-
-

1 / 3

02:42
MAR
0 : 1
#13 RIBIČ Aljaž, podaja #9 ROBAR Urban
07:09
HKO
1 : 1
#14 BOHINC Martin, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #2 BURAZIN Tino
14:21
HKO
2 : 1
#23 JAN Lan Matija, podaja #21 SVETE Žiga, #81 RAJSAR Sašo
15:17
HKO
3 : 1
#15 ŽEŽELJ Gregor
15:54
HKO
4 : 1
#12 SIMŠIČ Nik

2 / 3

25:27
HKO
5 : 1
#15 ŽEŽELJ Gregor, podaja #10 SEVER Mark, #21 SVETE Žiga

3 / 3

40:19
HKO
6 : 1
#13 CHVATAL Aljaž, podaja #71 BRUS Nejc
41:15
HKO
7 : 1
#81 RAJSAR Sašo, podaja #23 JAN Lan Matija, #21 SVETE Žiga
42:02
HKO
8 : 1
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #14 BOHINC Martin, #4 OGRINC Luka
46:13
HKO
9 : 1
#66 GORŠE Enes, podaja #71 BRUS Nejc (+1)
48:10
HKO
10 : 1
#68 OREHEK Janez, podaja #71 BRUS Nejc, #66 GORŠE Enes
57:39
HKO
11 : 1
#44 PLANKO David, podaja #12 SIMŠIČ Nik

1 / 3

2 / 3

34:05
MAR
2 min
#28 BIZJAK Jan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 34:05 - 36:05 ]
34:29
HKO
2 min
#81 RAJSAR Sašo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 34:29 - 36:29 ]

3 / 3

40:43
MAR
2 min
#30 GULIČ Timotej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:43 - 42:43 ]
45:46
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:46 - 47:46 ]
58:16
HKO
2 min
#4 OGRINC Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 58:16 - 60:16 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled