Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 3
Datum: 12.09.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 161

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POVH Borut
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

4 : 2
( 1:0, 1:1, 2:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
11:55
Izključitev
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:55 - 13:04 ]
13:04
Gol
JES
1 : 0
#88 SODJA Jaka, podaja #8 URUKALO Žiga, #22 SVETINA Erik (+1)
15:26
Izključitev
JES
2 min
#21 KOROŠEC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:26 - 17:26 ]

2 / 3

26:26
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:26 - 28:16 ]
28:16
Gol
JES
2 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #21 KOROŠEC Gašper, #23 SODJA Urban (+1)
28:54
Izključitev
JES
2 min
#88 SODJA Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:54 - 30:54 ]
29:19
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:19 - 31:19 ]
30:19
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:19 - 32:19 ]
32:58
Izključitev
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:58 - 34:58 ]
35:05
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:05 - 37:05 ]
37:40
Gol
SLJ
2 : 1
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, podaja #20 VIDIC Domen, #77 PUŠENJAK Jan
38:23
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:23 - 40:23 ]

3 / 3

45:21
Gol (GWG)
JES
3 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #26 ANKERST Jaka, #21 KOROŠEC Gašper
45:43
Gol
SLJ
3 : 2
#16 TRUDEN Nik, podaja #17 ŠČAP Luka
48:18
Izključitev
SLJ
2 min
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 48:18 - 50:18 ]
50:47
Gol
JES
4 : 2
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša, #31 AVSENIK Urban
55:10
Izključitev
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:10 - 57:10 ]
55:10
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:10 - 57:10 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
1
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
1
#16
BRUS Miha
F
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
1
#47
GLAVIČ Gašper (C)
F
1
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
2
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
1
-
#23
SODJA Urban
D
-
1
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
1
-
#22
SVETINA Erik (A)
F
-
1
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
1
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
1

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#2
IDŽAN Vito
F
-
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
1
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
1
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#16
TRUDEN Nik
F
1
-
#20
VIDIC Domen
F
-
1
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
1
-

1 / 3

13:04
JES
1 : 0
#88 SODJA Jaka, podaja #8 URUKALO Žiga, #22 SVETINA Erik (+1)

2 / 3

28:16
JES
2 : 0
#24 ŠTURM Jaka, podaja #21 KOROŠEC Gašper, #23 SODJA Urban (+1)
37:40
SLJ
2 : 1
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, podaja #20 VIDIC Domen, #77 PUŠENJAK Jan

3 / 3

45:21
JES
3 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #26 ANKERST Jaka, #21 KOROŠEC Gašper
45:43
SLJ
3 : 2
#16 TRUDEN Nik, podaja #17 ŠČAP Luka
50:47
JES
4 : 2
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša, #31 AVSENIK Urban

1 / 3

11:55
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:55 - 13:04 ]
15:26
JES
2 min
#21 KOROŠEC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:26 - 17:26 ]

2 / 3

26:26
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:26 - 28:16 ]
28:54
JES
2 min
#88 SODJA Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:54 - 30:54 ]
29:19
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:19 - 31:19 ]
30:19
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:19 - 32:19 ]
32:58
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:58 - 34:58 ]
35:05
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:05 - 37:05 ]
38:23
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:23 - 40:23 ]

3 / 3

48:18
SLJ
2 min
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 48:18 - 50:18 ]
55:10
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:10 - 57:10 ]
55:10
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:10 - 57:10 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled