Najboljši short-handed strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija4581301
2OGRIZEK AljažHK True Celje220201
3JEZOVŠEK ŽanHK SŽ Olimpija363930
4PLANKO DavidHK SŽ Olimpija436900
5BRUS NejcHK SŽ Olimpija444800
6DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice224600
7ANKERST JakaHDD SIJ Acroni Jesenice224600
8ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice333610
9SVETE ŽigaHK SŽ Olimpija306600
10OREHEK JanezHK SŽ Olimpija424600
11SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice332510
12GORŠE EnesHK SŽ Olimpija423500
13ČEPON MarkHK SŽ Olimpija405500
14KOROŠEC GašperHDD SIJ Acroni Jesenice313400
15TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice313400
16CHVATAL AljažHK SŽ Olimpija322400
17HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice322420
18TRUDEN NikHK Slavija Junior221300
19RAJSAR SašoHK SŽ Olimpija230300
20ŠČAP LukaHK Slavija Junior203300
21KRANJC AlešHK SŽ Olimpija203300
22ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija212300
23KOREN GalHK SŽ Olimpija203300
24URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice321300
25SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice303300
26CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice303300
27SODJA UrbanHDD SIJ Acroni Jesenice321300
28PEŠUT ŽigaHK SŽ Olimpija330310
29BOHINC MartinHK SŽ Olimpija211200
30ILOVAR NejcHK Slavija Junior220210
31REKAR NikHKMK Bled202200
32KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled211200
33NOVAK AljažHKMK Bled202200
34TAVŽELJ AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice211210
35GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice320200
36BRUS MihaHDD SIJ Acroni Jesenice311200
37KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija411200
38BERNARD JakobHK SŽ Olimpija402200
39KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice101100
40MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice101100
41RAJSAR PatrikHD Hidria Jesenice101100
42HADŽIČ AlenHD Hidria Jesenice110110
43MARKIČ ŽanHD Hidria Jesenice110110
44PRIMOŽIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice101100
45KASTELIC NejcHK True Celje201100
46ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija201100
47OGRINC LukaHK SŽ Olimpija210100
48MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija201100
49ŽNIDARŠIČ LukaHK Slavija Junior210100
50VIDIC DomenHK Slavija Junior201100
51HUMAR NikHK Slavija Junior201100
52PUŠENJAK JanHK Slavija Junior201100
53KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior201100
54SLIVNIK LucHKMK Bled210100
55ALAGIĆ AmerHKMK Bled210100
56TUŠEK AljošaHKMK Bled201100
57BURAZIN TadejHKMK Bled210100
58SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice301100
59GRAHUT NikHDD SIJ Acroni Jesenice310100




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled