Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 70
Datum: 23.01.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 137

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

7 : 4
( 3:1, 2:0, 2:3 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
03:16
Gol
SLJ
0 : 1
#38 HUMAR Nik, podaja #16 TRUDEN Nik, #15 PRIMAR Jure
03:34
Gol
JES
1 : 1
#9 RAJSAR Patrik, podaja #88 SODJA Jaka, #24 ŠTURM Jaka
10:10
Gol
JES
2 : 1
#16 BRUS Miha, podaja #47 GLAVIČ Gašper
10:48
Izključitev
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:48 - 12:30 ]
12:30
Gol
JES
3 : 1
#22 SVETINA Erik, podaja #2 STOJAN Nejc (+1)

2 / 3

23:38
Izključitev
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:38 - 25:38 ]
27:46
Izključitev
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 27:46 - 29:46 ]
29:05
Izključitev
SLJ
0 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:05 - 29:05 ]
32:07
Gol
JES
4 : 1
#11 GRAHUT Nik, podaja #88 SODJA Jaka
35:23
Gol (GWG)
JES
5 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #16 BRUS Miha, #23 SODJA Urban
40:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
40:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

3 / 3

44:11
Gol
SLJ
5 : 2
#16 TRUDEN Nik
44:49
Gol
SLJ
5 : 3
#25 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 ŠUBIC Matjaž, #93 SITAR Nik
46:17
Gol
SLJ
5 : 4
#13 ILOVAR Nejc, podaja #17 ŠČAP Luka
46:17
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
46:17
Izstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
49:20
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:20 - 51:20 ]
49:20
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:20 - 51:20 ]
51:21
Gol
JES
6 : 4
#9 RAJSAR Patrik, podaja #88 SODJA Jaka
53:28
Gol
JES
7 : 4
#16 BRUS Miha, podaja #47 GLAVIČ Gašper, #23 SODJA Urban
54:55
Izključitev
JES
10 min
#47 GLAVIČ Gašper, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 54:55 - 60:00 ]
54:55
Izključitev
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:55 - 56:55 ]
57:34
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:34 - 59:34 ]
57:49
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 57:49 - 59:49 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
-
#16
BRUS Miha
F
2
1
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
1
2
#11
GRAHUT Nik
D
1
-
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
-
#12
MARKIČ Žan
F
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
2
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
-
3
#23
SODJA Urban
D
-
2
#2
STOJAN Nejc
D
-
1
#24
ŠTURM Jaka
F
-
1
#22
SVETINA Erik
F
1
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
1
-
#13
ILOVAR Nejc
F
1
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
1
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
1
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
1
#93
SITAR Nik
D
-
1
#12
ŠUBIC Matjaž
F
-
1
#16
TRUDEN Nik
F
1
1
#20
VIDIC Domen
F
-
-

1 / 3

03:16
SLJ
0 : 1
#38 HUMAR Nik, podaja #16 TRUDEN Nik, #15 PRIMAR Jure
03:34
JES
1 : 1
#9 RAJSAR Patrik, podaja #88 SODJA Jaka, #24 ŠTURM Jaka
10:10
JES
2 : 1
#16 BRUS Miha, podaja #47 GLAVIČ Gašper
12:30
JES
3 : 1
#22 SVETINA Erik, podaja #2 STOJAN Nejc (+1)

2 / 3

32:07
JES
4 : 1
#11 GRAHUT Nik, podaja #88 SODJA Jaka
35:23
JES
5 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #16 BRUS Miha, #23 SODJA Urban

3 / 3

44:11
SLJ
5 : 2
#16 TRUDEN Nik
44:49
SLJ
5 : 3
#25 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 ŠUBIC Matjaž, #93 SITAR Nik
46:17
SLJ
5 : 4
#13 ILOVAR Nejc, podaja #17 ŠČAP Luka
51:21
JES
6 : 4
#9 RAJSAR Patrik, podaja #88 SODJA Jaka
53:28
JES
7 : 4
#16 BRUS Miha, podaja #47 GLAVIČ Gašper, #23 SODJA Urban

1 / 3

10:48
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:48 - 12:30 ]

2 / 3

23:38
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:38 - 25:38 ]
27:46
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 27:46 - 29:46 ]
29:05
SLJ
0 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:05 - 29:05 ]

3 / 3

49:20
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:20 - 51:20 ]
49:20
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:20 - 51:20 ]
54:55
JES
10 min
#47 GLAVIČ Gašper, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 54:55 - 60:00 ]
54:55
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:55 - 56:55 ]
57:34
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:34 - 59:34 ]
57:49
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 57:49 - 59:49 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled