Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 2
Datum: 10.09.2019
Čas: 19:30
Gledalcev: /

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

0 : 9
( 0:3, 0:3, 0:3 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HKO
#90 KAVČIČ Nal
11:36
Gol (GWG)
HKO
0 : 1
#2 OGRINC Luka, podaja #15 ŽEŽELJ Gregor, #4 MEHLE Žiga
13:04
Gol
HKO
0 : 2
#11 PEŠUT Žiga, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #18 BERNARD Jakob
14:16
Gol
HKO
0 : 3
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #71 BRUS Nejc

2 / 3

21:28
Gol
HKO
0 : 4
#10 , podaja #44 PLANKO David, #71 BRUS Nejc
27:06
Gol
HKO
0 : 5
#71 BRUS Nejc, podaja #44 PLANKO David, #12 SIMŠIČ Nik
35:20
Gol
HKO
0 : 6
#10 , podaja #12 SIMŠIČ Nik, #66 GORŠE Enes
36:03
Izključitev
HKO
2 min
#15 ŽEŽELJ Gregor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 36:03 - 38:03 ]
38:43
Izključitev
MAR
2 min
#4 GOVEJŠEK Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:43 - 40:43 ]

3 / 3

42:04
Gol
HKO
0 : 7
#71 BRUS Nejc, podaja #12 SIMŠIČ Nik
47:23
Gol
HKO
0 : 8
#71 BRUS Nejc, podaja #10 , #12 SIMŠIČ Nik
48:35
Izključitev
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:35 - 50:35 ]
59:06
Gol
HKO
0 : 9
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #10 , #71 BRUS Nejc
60:00
Izstop vratarja
MAR
#31 STOYNOV Ivan
60:00
Izstop vratarja
HKO
#90 KAVČIČ Nal

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#30
GULIČ Timotej
GK
-
-
#31
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#28
BIZJAK Jan (A)
D
-
-
#34
BURGER Alexa
D
-
-
#4
GOVEJŠEK Matic
D
-
-
#77
KADIČ Denis
F
-
-
#94
KELC Tadej (A)
F
-
-
#9
MOJZER Žiga
F
-
-
#13
RIBIČ Aljaž
F
-
-
#7
ROBAR Urban
F
-
-
#15
ŠTEBIH Luka
F
-
-
#11
VINČEC Luka
F
-
-
#93
ZERNKO Rene (C)
D
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#90
KAVČIČ Nal
GK
-
-
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
1
#71
BRUS Nejc
D
3
3
#27
ČEPON Mark
LD
-
-
#66
GORŠE Enes
F
-
1
#97
KEPIC Alex
F
-
-
#9
KUJAVEC Anej
F
-
-
#4
MEHLE Žiga
F
-
1
#2
OGRINC Luka
P
1
-
#68
OREHEK Janez (A)
F
-
-
#11
PEŠUT Žiga (C)
LW
1
-
#44
PLANKO David
D
-
2
#12
SIMŠIČ Nik (A)
C
2
5
#15
ŽEŽELJ Gregor
F
-
1
#23
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

11:36
HKO
0 : 1
#2 OGRINC Luka, podaja #15 ŽEŽELJ Gregor, #4 MEHLE Žiga
13:04
HKO
0 : 2
#11 PEŠUT Žiga, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #18 BERNARD Jakob
14:16
HKO
0 : 3
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #71 BRUS Nejc

2 / 3

21:28
HKO
0 : 4
#10 , podaja #44 PLANKO David, #71 BRUS Nejc
27:06
HKO
0 : 5
#71 BRUS Nejc, podaja #44 PLANKO David, #12 SIMŠIČ Nik
35:20
HKO
0 : 6
#10 , podaja #12 SIMŠIČ Nik, #66 GORŠE Enes

3 / 3

42:04
HKO
0 : 7
#71 BRUS Nejc, podaja #12 SIMŠIČ Nik
47:23
HKO
0 : 8
#71 BRUS Nejc, podaja #10 , #12 SIMŠIČ Nik
59:06
HKO
0 : 9
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #10 , #71 BRUS Nejc

1 / 3

2 / 3

36:03
HKO
2 min
#15 ŽEŽELJ Gregor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 36:03 - 38:03 ]
38:43
MAR
2 min
#4 GOVEJŠEK Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:43 - 40:43 ]

3 / 3

48:35
MAR
2 min
#93 ZERNKO Rene, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:35 - 50:35 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled