Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 28
Datum: 14.10.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 80

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POVH Borut, BAŠEK Sebastjan
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

1 : 5
( 0:1, 1:1, 0:3 )

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
14:19
Gol
JES
0 : 1
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž

2 / 3

26:52
Gol (GWG)
JES
0 : 2
#88 SODJA Jaka (PS)
26:52
Izključitev
SLJ
0 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:52 - 26:52 ]
26:52
Izključitev
SLJ
0 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, PEN-S (Kazenski strel) [ 26:52 - 26:52 ]
28:03
Gol
SLJ
1 : 2
#16 TRUDEN Nik, podaja #38 HUMAR Nik, #33 SOTLAR Luka
30:58
Izključitev
JES
2 min
#21 KOROŠEC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 30:58 - 32:58 ]
37:55
Izključitev
SLJ
2 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 37:55 - 39:55 ]

3 / 3

42:09
Izključitev
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 SODJA Urban [ 42:09 - 44:09 ]
48:22
Gol
JES
1 : 3
#8 URUKALO Žiga, podaja #26 ANKERST Jaka
53:09
Gol
JES
1 : 4
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #23 SODJA Urban
57:42
Izključitev
SLJ
2 min
#7 POGAČAR Peter, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 57:42 - 59:42 ]
58:15
Gol
JES
1 : 5
#88 SODJA Jaka, podaja #23 SODJA Urban, #22 SVETINA Erik (+1)
59:28
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:28 - 60:00 ]
59:28
Izključitev
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:28 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
1

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
1
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#16
TRUDEN Nik
F
1
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
-
-

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
1
#16
BRUS Miha
F
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
2
-
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
2
-
#23
SODJA Urban
D
-
2
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
-
1
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
1
#8
URUKALO Žiga
D
1
-

1 / 3

14:19
JES
0 : 1
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž

2 / 3

26:52
JES
0 : 2
#88 SODJA Jaka (PS)
28:03
SLJ
1 : 2
#16 TRUDEN Nik, podaja #38 HUMAR Nik, #33 SOTLAR Luka

3 / 3

48:22
JES
1 : 3
#8 URUKALO Žiga, podaja #26 ANKERST Jaka
53:09
JES
1 : 4
#93 DJUMIĆ Mirko, podaja #23 SODJA Urban
58:15
JES
1 : 5
#88 SODJA Jaka, podaja #23 SODJA Urban, #22 SVETINA Erik (+1)

1 / 3

2 / 3

26:52
SLJ
0 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:52 - 26:52 ]
26:52
SLJ
0 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, PEN-S (Kazenski strel) [ 26:52 - 26:52 ]
30:58
JES
2 min
#21 KOROŠEC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 30:58 - 32:58 ]
37:55
SLJ
2 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 37:55 - 39:55 ]

3 / 3

42:09
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 SODJA Urban [ 42:09 - 44:09 ]
57:42
SLJ
2 min
#7 POGAČAR Peter, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 57:42 - 59:42 ]
59:28
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:28 - 60:00 ]
59:28
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:28 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled