Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 24
Datum: 08.10.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 90

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BAŠEK Sebastjan
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

1 : 6
( 1:1, 0:1, 0:4 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:00
Vstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
03:01
Gol
SLJ
1 : 0
#99 PRETNAR Luka, podaja #77 PUŠENJAK Jan, #5 SKERLEP Gašper
13:01
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 13:01 - 15:01 ]
15:44
Gol
HKO
1 : 1
#66 GORŠE Enes, podaja #18 BERNARD Jakob

2 / 3

28:53
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:53 - 30:53 ]
34:13
Izključitev
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:13 - 36:13 ]
38:07
Gol (GWG)
HKO
1 : 2
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #17 LOGAR Miha, #21 SVETE Žiga

3 / 3

43:15
Gol
HKO
1 : 3
#91 JEZOVŠEK Žan, podaja #9 KUJAVEC Anej
45:35
Izključitev
HKO
2 min
#9 KUJAVEC Anej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 45:35 - 47:35 ]
46:58
Gol
HKO
1 : 4
#81 RAJSAR Sašo, podaja #71 BRUS Nejc (-1)
47:48
Gol
HKO
1 : 5
#9 KUJAVEC Anej, podaja #91 JEZOVŠEK Žan, #71 BRUS Nejc
55:39
Izključitev
HKO
2 min
#13 CHVATAL Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:39 - 57:39 ]
56:00
Gol
HKO
1 : 6
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo (-1)
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
60:00
Izstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#2
IDŽAN Vito
F
-
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
1
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
1
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
1
#16
TRUDEN Nik
F
-
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
1
#14
BOHINC Martin (A)
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
2
#27
ČEPON Mark
LD
-
-
#13
CHVATAL Aljaž
F
-
-
#66
GORŠE Enes
F
1
-
#91
JEZOVŠEK Žan
F
1
1
#9
KUJAVEC Anej
F
1
1
#17
LOGAR Miha
D
-
1
#68
OREHEK Janez
F
-
-
#81
RAJSAR Sašo
C
1
1
#10
SEVER Mark
F
-
-
#12
SIMŠIČ Nik (A)
C
2
-
#21
SVETE Žiga (C)
D
-
1
#7
ZORKO Luka
D
-
-

1 / 3

03:01
SLJ
1 : 0
#99 PRETNAR Luka, podaja #77 PUŠENJAK Jan, #5 SKERLEP Gašper
15:44
HKO
1 : 1
#66 GORŠE Enes, podaja #18 BERNARD Jakob

2 / 3

38:07
HKO
1 : 2
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #17 LOGAR Miha, #21 SVETE Žiga

3 / 3

43:15
HKO
1 : 3
#91 JEZOVŠEK Žan, podaja #9 KUJAVEC Anej
46:58
HKO
1 : 4
#81 RAJSAR Sašo, podaja #71 BRUS Nejc (-1)
47:48
HKO
1 : 5
#9 KUJAVEC Anej, podaja #91 JEZOVŠEK Žan, #71 BRUS Nejc
56:00
HKO
1 : 6
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo (-1)

1 / 3

13:01
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 13:01 - 15:01 ]

2 / 3

28:53
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:53 - 30:53 ]
34:13
SLJ
2 min
#20 VIDIC Domen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:13 - 36:13 ]

3 / 3

45:35
HKO
2 min
#9 KUJAVEC Anej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 45:35 - 47:35 ]
55:39
HKO
2 min
#13 CHVATAL Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:39 - 57:39 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled