Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice406600
2URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice204400
3BRUS NejcHK SŽ Olimpija304400
4TRUDEN NikHK Slavija Junior523500
5BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice313410
6SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice413400
7ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior513410
8SITAR NikHK Slavija Junior513400
9TADIĆ MarkoHK TRUE Celje203300
10SVETE ŽigaHK SŽ Olimpija303300
11SODJA UrbanHDD SIJ Acroni Jesenice432510
12ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija222400
13SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija322400
14GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice422400
15ZUPAN ŽanHK Triglav422400
16ZORKO LukaHK SŽ Olimpija212300
17BOHINC MartinHK SŽ Olimpija212300
18MARKIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice312300
19RAJSAR SašoHK SŽ Olimpija312300
20STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice412300
21GRAHUT NikHDD SIJ Acroni Jesenice412300
22HOČEVAR NejcHK Triglav412300
23MOREL MihaHK Triglav412300
24AHAČIČ MihaHK Triglav412300
25PRIMAR JureHK Slavija Junior512310
26CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice202200
27LOGAR MihaHK SŽ Olimpija202200
28MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija202200
29KOREN GalHK SŽ Olimpija202200
30KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice302200
31LAMPIČ JanHK Triglav402200
32BATIČ UrošHK Slavija Junior502200
33ŠČAP LukaHK Slavija Junior502200
34ČAMPA AndražHK Slavija Junior502200
35KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior502200
36JEZOVŠEK ŽanHK SŽ Olimpija251610
37SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice341520
38BRUS MihaHDD SIJ Acroni Jesenice431400
39POTOČNIK KrištofHK Triglav431400
40KASTELIC NejcHK TRUE Celje221310
41TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice321300
42GORŠE EnesHK SŽ Olimpija321310
43JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija111200
44CHVATAL AljažHK SŽ Olimpija211200
45PRIMOŽIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice311200
46KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice311210
47PLANKO DavidHK SŽ Olimpija311200
48PRETNAR LukaHK Slavija Junior411200
49TERLIKAR AnžeHK Triglav411200
50POTOČNIK MihaelHK Triglav411200
51VIDIC DomenHK Slavija Junior511200
52BURAZIN TinoHK SŽ Olimpija101100
53OGRINC LukaHK SŽ Olimpija101100
54ROBAR UrbanHDK Maribor101100
55GROŠELJ SebastjanHK TRUE Celje201100
56PODREKAR GaberHK TRUE Celje201100
57SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice201100
58STAN JakobHKMK Bled201100
59PANČUR NejcHKMK Bled201100
60FLAJS ŽanHK TRUE Celje201100
61ANKERST JakaHDD SIJ Acroni Jesenice301100
62PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice301100
63HADŽIČ AlenHD Hidria Jesenice301100
64SEVER MarkHK SŽ Olimpija301100
65PAVC PeterHK Triglav401100
66ŠTENKLER MaticHK Triglav401100
67BAN UrbanHK Triglav401100
68PUŠENJAK JanHK Slavija Junior501100
69RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice330300
70PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior430300
71HUMAR NikHK Slavija Junior530310
72ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija120200
73PAVLOVIČ JanHK Triglav220200
74OGRIZEK AljažHK TRUE Celje220201
75JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice320200
76ILOVAR NejcHK Slavija Junior520210
77RIBIČ AljažHDK Maribor110100
78NOVAK AljažHKMK Bled210110
79BURAZIN TadejHKMK Bled210101
80PEŠUT ŽigaHK SŽ Olimpija210100
81VILFAN NaceHK TRUE Celje210100
82BALOH DavidHD Hidria Jesenice310100
83ZOR MaticHD Hidria Jesenice310100
84SVETINA RokHD Hidria Jesenice310100
85OREHEK JanezHK SŽ Olimpija310100
86KOČAR TimotejHDD SIJ Acroni Jesenice410100
87BAN MatevžHK Triglav410101



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1AHAČIČ MihaHK Triglav142182000
2SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija1410162612
3TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice126162210
4HOČEVAR NejcHK Triglav138142200
5SVETE ŽigaHK SŽ Olimpija122141600
6BRUS NejcHK SŽ Olimpija145131800
7KOREN GalHK SŽ Olimpija105121700
8ČEPON MarkHK SŽ Olimpija114121600
9TERLIKAR AnžeHK Triglav149101930
10DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice107101700
11ANKERST JakaHDD SIJ Acroni Jesenice94101400
12ŠČAP LukaHK Slavija Junior142101200
13JEZOVŠEK ŽanHK SŽ Olimpija121492350
14ZUPAN ŽanHK Triglav141392210
15SODJA UrbanHDD SIJ Acroni Jesenice121292110
16SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice12991840
17PLANKO DavidHK SŽ Olimpija12491300
18KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled12491300
19KASTELIC NejcHK True Celje11391200
20VINČEC LukaHDK Maribor12391200
21GRAHUT NikHDD SIJ Acroni Jesenice12191000
22TRUDEN NikHK Slavija Junior141282002
23RAJSAR PatrikHD Hidria Jesenice14581300
24GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice12481200
25LAMPIČ JanHK Triglav13281010
26STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice1218900
27RAJSAR SašoHK SŽ Olimpija11871511
28ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija10671300
29ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice10571210
30KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija14571210
31OREHEK JanezHK SŽ Olimpija14471101
32STAN JakobHKMK Bled1227900
33CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice1117800
34GORŠE EnesHK SŽ Olimpija13661200
35BAN MatevžHK Triglav14661220
36FLAJS JanHK True Celje13561110
37SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice11461000
38BRUS MihaHDD SIJ Acroni Jesenice12461010
39KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior1436900
40SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1126800
41FLAJS ŽanHK True Celje1326810
42MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija416700
43OGRIZEK AljažHK True Celje131451914
44MAHKOVEC MarcelHKMK Bled141051520
45PRIMOŽIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice8751220
46URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice10651100
47VODNJOV JernejHKMK Bled12551000
48POTOČNIK MihaelHK Triglav14551001
49LOGAR MihaHK SŽ Olimpija925700
50PRETNAR LukaHK Slavija Junior1425710
51KADIČ DenisHDK Maribor915600
52NOVAK AljažHKMK Bled1315600
53VIDIC DomenHK Slavija Junior1415600
54SEVER MarkHK SŽ Olimpija1205500
55HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice101141530
56CHVATAL AljažHK SŽ Olimpija131041410
57RIBIČ AljažHDK Maribor1054911
58SLIVNIK LucHKMK Bled1354910
59TAVŽELJ AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice1144820
60ZERNKO ReneHDK Maribor1244810
61ZORKO LukaHK SŽ Olimpija634710
62GROŠELJ SebastjanHK True Celje1234700
63NEMEČEK NikoHK True Celje1234710
64PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice1334700
65MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice1334700
66KOROŠEC GašperHDD SIJ Acroni Jesenice824600
67JURIČ LukaHDK Maribor1024600
68BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice1324610
69BOHINC MartinHK SŽ Olimpija914500
70KRANJC AlešHK SŽ Olimpija404400
71PODREKAR GaberHK True Celje1204400
72HUMAR NikHK Slavija Junior11831120
73ŠTENKLER MaticHK Triglav14731000
74PEŠUT ŽigaHK SŽ Olimpija1163910
75MOREL MihaHK Triglav1443700
76ILOVAR NejcHK Slavija Junior1233610
77STAN LukaHKMK Bled1333610
78KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice1433610
79LOGAR LukaHK Triglav323510
80BAN UrbanHK Triglav823500
81REKAR NikHKMK Bled1223500
82JERAM UrhHK True Celje1323500
83KRAJNIK DejanHDK Maribor513400
84VOH NejcHK True Celje913400
85PAZLAR MitjaHKMK Bled1113400
86BERNARD JakobHK SŽ Olimpija1113400
87JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice1213400
88LAPORNIK LovroHK Slavija Junior1313400
89HADŽIČ AlenHD Hidria Jesenice1413410
90ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija303300
91MIKLAVČIČ UrbanHK Slavija Junior1203300
92PAVLOVIČ JanHK Triglav1303300
93LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice1303300
94FINŽGAR MatjažHD Hidria Jesenice1403300
95BURAZIN TadejHKMK Bled1142600
96PETELIN LukaHDK Maribor332500
97ULAMEC LukaHK SŽ Olimpija422400
98JAKOPIČ RokHKMK Bled622410
99SKERLEP GašperHK Slavija Junior922400
100ZOR MaticHD Hidria Jesenice1322400
101ZUPAN AndražHKMK Bled1322400
102JERAM FilipHK True Celje1322400
103MUBI RokHK Triglav712300
104KOBAL MarcelHD Hidria Jesenice1012310
105POKLUKAR BASTARDA ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice1012300
106KOREN MaticHDK Maribor1212300
107ŽNIDARŠIČ LukaHK Slavija Junior1212300
108ZUPANC JureHK True Celje1212300
109ROBAR UrbanHDK Maribor1312300
110PUŠENJAK JanHK Slavija Junior1412300
111VILFAN NaceHK True Celje302200
112SRPČIČ Žan LukaHKMK Bled802200
113BIZJAK JanHDK Maribor1002200
114KLANČAR MarkHKMK Bled1002200
115GOVEJŠEK MaticHDK Maribor1002200
116KLAVŽAR RokHK True Celje1102200
117KREMENOVIČ ĐorđeHK Triglav1302200
118SITAR NikHK Slavija Junior1441500
119KELC TadejHDK Maribor831400
120MRAVLJE LOMBAR NikHK Triglav411200
121POTOČNIK KrištofHK Triglav411200
122BALOH DavidHD Hidria Jesenice511200
123JELAR JureHK Triglav611200
124TUŠEK AljošaHKMK Bled811200
125PANČUR NejcHKMK Bled911200
126KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1211200
127ČEPON KristjanHK SŽ Olimpija101100
128JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija101100
129ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior201100
130MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija201100
131MAŠIČ NejcHKMK Bled301100
132IDŽAN VitoHK Slavija Junior501100
133PAVC PeterHK Triglav601100
134JANEŽIČ OžbejHK Triglav1001100
135ŠTEBIH LukaHDK Maribor1101100
136BATIČ UrošHK Slavija Junior1101100
137POTOČAR RokHD Hidria Jesenice1201100
138ŠKOF JanHD Hidria Jesenice1401100
139ALAGIĆ AmerHKMK Bled820200
140FARTEK FilipHD Hidria Jesenice1020200
141ČAMPA AndražHK Slavija Junior1420200
142RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice110100
143LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor210100
144OGRINC LukaHK SŽ Olimpija310100
145ŽAGAR GalHK Triglav410100
146IVANOVIĆ FilipHD Hidria Jesenice510100
147GREIF JakobHDK Maribor910100
148POGAČNIK TjašHK True Celje910100
149ŠABANOVIĆ ZemirHD Hidria Jesenice1110100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled