Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 1
Datum: 18.09.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 171

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

8 : 2
( 3:1, 2:1, 3:0 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
13:00
Gol
JES
1 : 0
#21 KOROŠEC Gašper, podaja #93 DJUMIĆ Mirko
14:44
Gol
JES
2 : 0
#26 ANKERST Jaka, podaja #21 KOROŠEC Gašper
15:45
Gol (GWG)
JES
3 : 0
#88 SODJA Jaka
17:10
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 17:10 - 17:14 ]
17:14
Gol
HDJ
3 : 1
#7 HADŽIČ Alen, podaja #8 KRMELJ Miha (+1)

2 / 3

25:31
Izključitev
JES
2 min
#84 HEBAR Andrej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:31 - 27:31 ]
26:22
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 26:22 - 28:22 ]
30:33
Izključitev
HDJ
2 min
#12 MARKIČ Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:33 - 31:07 ]
31:07
Gol
JES
4 : 1
#84 HEBAR Andrej, podaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž, #26 ANKERST Jaka (+1)
31:54
Izključitev
JES
2 min
#10 POKLUKAR BASTARDA Žan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 31:54 - 33:18 ]
33:18
Gol
HDJ
4 : 2
#12 MARKIČ Žan, podaja #14 MAŠIČ Bine, #9 RAJSAR Patrik (+1)
37:00
Gol
JES
5 : 2
#23 SODJA Urban, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša, #98 TOMAŽEVIČ Blaž
38:34
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 38:34 - 40:34 ]

3 / 3

41:25
Izključitev
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:25 - 43:25 ]
42:49
Izključitev
HDJ
2 min
#13 KOČAR Timotej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:49 - 43:57 ]
43:57
Gol
JES
6 : 2
#4 TAVŽELJ Andrej, podaja #26 ANKERST Jaka, #98 TOMAŽEVIČ Blaž (+1)
49:34
Izključitev
JES
2 min
#4 TAVŽELJ Andrej, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 49:34 - 51:34 ]
52:13
Izključitev
JES
2 min
#23 SODJA Urban, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:13 - 54:13 ]
55:16
Gol
JES
7 : 2
#26 ANKERST Jaka, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša
55:57
Gol
JES
8 : 2
#8 URUKALO Žiga, podaja #97 PRIMOŽIČ Žan, #26 ANKERST Jaka
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
2
3
#16
BRUS Miha
F
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
2
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
1
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
1
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
1
1
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
1
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
1
-
#23
SODJA Urban
D
1
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
1
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
3
#8
URUKALO Žiga
D
1
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
-
#5
BRUN RAUH Lan (C)
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
F
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#24
FINŽGAR Matjaž
D
-
-
#7
HADŽIČ Alen
D
1
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#13
KOČAR Timotej
F
-
-
#8
KRMELJ Miha
F
-
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#12
MARKIČ Žan
F
1
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
1
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#21
POTOČAR Rok
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
1
#17
ŠABANOVIĆ Zemir
D
-
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-

1 / 3

13:00
JES
1 : 0
#21 KOROŠEC Gašper, podaja #93 DJUMIĆ Mirko
14:44
JES
2 : 0
#26 ANKERST Jaka, podaja #21 KOROŠEC Gašper
15:45
JES
3 : 0
#88 SODJA Jaka
17:14
HDJ
3 : 1
#7 HADŽIČ Alen, podaja #8 KRMELJ Miha (+1)

2 / 3

31:07
JES
4 : 1
#84 HEBAR Andrej, podaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž, #26 ANKERST Jaka (+1)
33:18
HDJ
4 : 2
#12 MARKIČ Žan, podaja #14 MAŠIČ Bine, #9 RAJSAR Patrik (+1)
37:00
JES
5 : 2
#23 SODJA Urban, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša, #98 TOMAŽEVIČ Blaž

3 / 3

43:57
JES
6 : 2
#4 TAVŽELJ Andrej, podaja #26 ANKERST Jaka, #98 TOMAŽEVIČ Blaž (+1)
55:16
JES
7 : 2
#26 ANKERST Jaka, podaja #13 CRNOVIČ Aljoša
55:57
JES
8 : 2
#8 URUKALO Žiga, podaja #97 PRIMOŽIČ Žan, #26 ANKERST Jaka

1 / 3

17:10
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 17:10 - 17:14 ]

2 / 3

25:31
JES
2 min
#84 HEBAR Andrej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:31 - 27:31 ]
26:22
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 26:22 - 28:22 ]
30:33
HDJ
2 min
#12 MARKIČ Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:33 - 31:07 ]
31:54
JES
2 min
#10 POKLUKAR BASTARDA Žan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 31:54 - 33:18 ]
38:34
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 38:34 - 40:34 ]

3 / 3

41:25
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:25 - 43:25 ]
42:49
HDJ
2 min
#13 KOČAR Timotej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:49 - 43:57 ]
49:34
JES
2 min
#4 TAVŽELJ Andrej, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 49:34 - 51:34 ]
52:13
JES
2 min
#23 SODJA Urban, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 52:13 - 54:13 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled