Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 62
Datum: 20.01.2020
Čas: 18:15
Gledalcev: 105

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC-KULAGA,POLH
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

HKMK Bled (HKB)

1 : 4
( 0:2, 0:2, 1:0 )

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 JUSTIN Mark
00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
01:51
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 01:51 - 03:51 ]
04:25
Gol
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban, podaja #24 ŠTURM Jaka
08:44
Izključitev
JES
2 min
#6 ŠIROVNIK Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:44 - 10:44 ]
13:51
Izključitev
HKB
2 min
#22 ZUPAN Andraž, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 13:51 - 15:51 ]
17:19
Gol (GWG)
JES
0 : 2
#12 MARKIČ Žan, podaja #8 URUKALO Žiga

2 / 3

25:49
Gol
JES
0 : 3
#97 PRIMOŽIČ Žan, podaja #12 MARKIČ Žan
27:04
Izključitev
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 27:04 - 29:04 ]
28:34
Izključitev
HKB
2 min
#13 VODNJOV Jernej, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:34 - 30:34 ]
33:50
Gol
JES
0 : 4
#22 SVETINA Erik, podaja #12 MARKIČ Žan

3 / 3

45:14
Izključitev
HKB
2 min
#15 STAN Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:14 - 47:14 ]
46:55
Gol
HKB
1 : 4
#69 BURAZIN Tadej, podaja #9 PANČUR Nejc (-1)
48:53
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:53 - 50:53 ]
60:00
Izstop vratarja
HKB
#1 JUSTIN Mark
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
JUSTIN Mark
GK
-
-
#95
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#69
BURAZIN Tadej (C)
F
1
-
#44
JAKOPIČ Rok
F
-
-
#79
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
-
#12
MAŠIČ Nejc
F
-
-
#7
NOVAK Aljaž (A)
D
-
-
#9
PANČUR Nejc
F
-
1
#17
PAZLAR Mitja
F
-
-
#51
PODREKAR Urban
D
-
-
#39
REKAR Nik
F
-
-
#6
SLIVNIK Luc
F
-
-
#23
SRPČIČ Žan Luka
D
-
-
#29
STAN Jakob
F
-
-
#15
STAN Luka
F
-
-
#13
VODNJOV Jernej (A)
F
-
-
#22
ZUPAN Andraž
F
-
-

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
-
#16
BRUS Miha (C)
F
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
-
#12
MARKIČ Žan
F
1
2
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
1
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#88
SODJA Jaka
F
-
-
#23
SODJA Urban
D
1
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
1
#22
SVETINA Erik
F
1
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
1

1 / 3

04:25
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban, podaja #24 ŠTURM Jaka
17:19
JES
0 : 2
#12 MARKIČ Žan, podaja #8 URUKALO Žiga

2 / 3

25:49
JES
0 : 3
#97 PRIMOŽIČ Žan, podaja #12 MARKIČ Žan
33:50
JES
0 : 4
#22 SVETINA Erik, podaja #12 MARKIČ Žan

3 / 3

46:55
HKB
1 : 4
#69 BURAZIN Tadej, podaja #9 PANČUR Nejc (-1)

1 / 3

01:51
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 01:51 - 03:51 ]
08:44
JES
2 min
#6 ŠIROVNIK Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:44 - 10:44 ]
13:51
HKB
2 min
#22 ZUPAN Andraž, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 13:51 - 15:51 ]

2 / 3

27:04
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 27:04 - 29:04 ]
28:34
HKB
2 min
#13 VODNJOV Jernej, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:34 - 30:34 ]

3 / 3

45:14
HKB
2 min
#15 STAN Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:14 - 47:14 ]
48:53
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:53 - 50:53 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled