Razpored tekem - Končnica

Zadnji izidi

#106, 08.03.2020, 14:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

Team Zagreb
#104, 05.03.2020, 17:30, Dom sportova

Team Zagreb

HK Slavija Junior
#103, 05.03.2020, 16:45, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#102, 18.02.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#101, 16.02.2020, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#94, 16.02.2020, 11:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#98, 11.02.2020, 18:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#97, 11.02.2020, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#95, 11.02.2020, 16:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#96, 11.02.2020, 15:35, Sepp Puschnig-Halle

EC KAC

Team Zagreb
#91, 03.02.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#93, 02.02.2020, 17:15, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#92, 02.02.2020, 12:30, Velesajam

Team Zagreb

EC KAC

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#81, 28.01.2020, 18:30, Dvorana Bled

HDD Bled

HK SŽ Olimpija
#87, 27.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Team Zagreb
#25, 27.01.2020, 15:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDD Bled
#89, 26.01.2020, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK TRUE Celje
#86, 26.01.2020, 15:25, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HDK Maribor
#90, 26.01.2020, 13:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDD Bled
#88, 26.01.2020, 11:40, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#31, 22.01.2020, 18:25, Dvorana Bled

HDD Bled

HK Slavija Junior
#69, 21.01.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#84, 19.01.2020, 14:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Slavija Junior
#83, 19.01.2020, 12:50, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HD Hidria Jesenice
#85, 19.01.2020, 12:30, Velesajam

Team Zagreb

EC KAC
#38, 19.01.2020, 11:52, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDK Maribor
#45, 12.01.2020, 14:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#79, 12.01.2020, 14:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#77, 12.01.2020, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDD Bled
#80, 12.01.2020, 13:00, Dom sportova

Team Zagreb

HK TRUE Celje
#76, 12.01.2020, 12:25, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK Triglav
#71, 05.01.2020, 13:00, Dom sportova

Team Zagreb

HDD Bled
#73, 05.01.2020, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

EC KAC
#74, 05.01.2020, 12:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK Slavija Junior
#75, 05.01.2020, 11:25, Dvorana Bled

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#72, 05.01.2020, 11:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#66, 29.12.2019, 16:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK Slavija Junior
#15, 29.12.2019, 13:55, Dvorana Bled

HKMK Bled

Team Zagreb
#11, 29.12.2019, 11:30, Dvorana Bled

HDD Bled

HK TRUE Celje
#56, 28.12.2019, 14:00, Dvorana Bled

HDD Bled

EC KAC
#64, 22.12.2019, 14:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#65, 22.12.2019, 13:00, Dom sportova

Team Zagreb

HK SŽ Olimpija
#61, 22.12.2019, 12:00, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HD Hidria Jesenice
#63, 22.12.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK Slavija Junior
#62, 22.12.2019, 11:40, Dvorana Bled

HDD Bled

HK Triglav
#67, 12.12.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#60, 08.12.2019, 16:10, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK TRUE Celje
#57, 08.12.2019, 14:10, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Team Zagreb
#58, 08.12.2019, 11:45, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#59, 08.12.2019, 09:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#82, 05.12.2019, 18:55, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Triglav
#53, 01.12.2019, 16:15, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#54, 01.12.2019, 14:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

Team Zagreb
#55, 01.12.2019, 13:40, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC KAC
#51, 01.12.2019, 11:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HDD Bled
#52, 01.12.2019, 10:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK TRUE Celje
#48, 24.11.2019, 14:30, Dvorana Bled

HDD Bled

HKMK Bled
#47, 24.11.2019, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#50, 24.11.2019, 12:30, Dom sportova

Team Zagreb

HK Triglav
#46, 24.11.2019, 12:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK SŽ Olimpija
#41, 17.11.2019, 16:25, Dvorana Bled

HDD Bled

HD Hidria Jesenice
#78, 17.11.2019, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HKMK Bled
#43, 17.11.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

Team Zagreb
#44, 17.11.2019, 12:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

EC KAC
#42, 17.11.2019, 11:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#40, 10.11.2019, 14:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#49, 10.11.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HDK Maribor
#39, 03.11.2019, 16:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDD Bled
#36, 03.11.2019, 14:40, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

Team Zagreb
#37, 03.11.2019, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK TRUE Celje
#35, 27.10.2019, 14:30, Dom sportova

Team Zagreb

HD Hidria Jesenice
#34, 27.10.2019, 13:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled
#33, 27.10.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK SŽ Olimpija
#32, 27.10.2019, 11:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

EC KAC
#23, 25.10.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

EC KAC
#24, 23.10.2019, 18:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#27, 20.10.2019, 17:15, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#29, 20.10.2019, 17:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK Triglav
#28, 20.10.2019, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#26, 20.10.2019, 13:25, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HK TRUE Celje
#30, 20.10.2019, -, Dvorana Bled

HDD Bled

Team Zagreb
#22, 13.10.2019, 15:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

Team Zagreb
#21, 13.10.2019, 11:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK TRUE Celje
#16, 06.10.2019, 16:10, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HDD Bled
#20, 06.10.2019, 14:30, Dom sportova

Team Zagreb

HDK Maribor
#19, 06.10.2019, 14:15, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Slavija Junior
#17, 06.10.2019, 13:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#18, 03.10.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HKMK Bled
#14, 29.09.2019, 16:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

EC KAC
#70, 29.09.2019, 14:45, Dom sportova

Team Zagreb

HKMK Bled
#68, 29.09.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HDD Bled
#12, 29.09.2019, 11:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#13, 29.09.2019, 10:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#7, 22.09.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK SŽ Olimpija
#8, 22.09.2019, 12:45, Dvorana Bled

HDD Bled

HDK Maribor
#6, 22.09.2019, 12:30, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HKMK Bled
#9, 22.09.2019, 12:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK Triglav
#10, 22.09.2019, 12:00, Velesajam

Team Zagreb

HK Slavija Junior
#1, 15.09.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

EC KAC
#4, 15.09.2019, 14:15, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

Team Zagreb
#5, 15.09.2019, 13:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HK TRUE Celje
#3, 15.09.2019, 11:45, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDD Bled
#2, 15.09.2019, 11:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled