Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 40
Datum: 10.11.2019
Čas: 14:30
Gledalcev: 75

Linjski sodnik: LEBEN Jan
Linjski sodnik: PAHOR Tilen
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

3 : 5
( 0:3, 1:1, 2:1 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LALIČ Alex
00:00
Vstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
06:41
Gol
HKB
0 : 1
#20 PODREKAR Urban
09:36
Izključitev
HKB
2 min
#24 KURALT Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:36 - 11:36 ]
14:30
Gol
HKB
0 : 2
#13 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #25 FILIPIČ DŽAFIČ Timotej, #39 TITOV Savva
17:58
Gol
HKB
0 : 3
#13 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #39 TITOV Savva

2 / 3

31:36
Vstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka
31:36
Izstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
35:41
Gol (GWG)
HKB
0 : 4
#20 PODREKAR Urban, podaja #18 SVETE MIČIČ Mark, #6 SMOLEJ Gal
36:43
Gol
SLJ
1 : 4
#12 KLEMENČIČ Svit, podaja #11 GRAČAN Jure

3 / 3

40:55
Gol
SLJ
2 : 4
#13 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #7 JANEŽIČ Miran
55:57
Gol
SLJ
3 : 4
#13 ŠPARI LEBEN Žan
56:18
Gol
HKB
3 : 5
#22 ZUPAN Jakob, podaja #6 SMOLEJ Gal, #20 PODREKAR Urban
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 LALIČ Alex
60:00
Izstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BABNIK Mark
GK
-
-
#2
LALIČ Alex
GK
-
-

#89
BABNIK Val (A)
P
-
-
#9
BIZJAK Bor
P
-
-
#66
BOLE Nik
F
-
-
#10
BOLTE Ažbe
D
-
-
#33
BRUNČEK Kristjan
F
-
-
#81
GOLOB Nejc
F
-
-
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
-
#11
GRAČAN Jure
P
-
1
#7
JANEŽIČ Miran
P
-
1
#12
KLEMENČIČ Svit
P
1
-
#14
KVARTUH Jan
D
-
-
#23
MARC Aljaž
P
-
-
#10
MASLE Črt
D
-
-
#88
PETROVIČ Nik Christian
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
2
-
#20
ŠPENDAL Luka (C)
F
-
-
#19
STELE Žiga
P
-
-
#46
ŠUŠTAR Nik
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj (A)
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#30
KUDER Gal
GK
-
-
#31
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#36
BERC Maks
RW
-
-
#25
FILIPIČ DŽAFIČ Timotej
RD
-
1
#19
GOLIČIČ Jan (C)
LD
-
-
#23
GOMBOC Nik
LW
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
-
#24
KURALT Oskar (A)
C
-
-
#37
OŠTIR Luka
F
-
-
#20
PODREKAR Urban
D
2
1
#38
ROZMAN Jaka
C
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
2
#13
SODJA ZALOKAR Gal (A)
RW
2
-
#18
SVETE MIČIČ Mark
F
-
1
#39
TITOV Savva
LW
-
2
#21
ZUGWITZ Nik
D
-
-
#22
ZUPAN Jakob
F
1
-

1 / 3

06:41
HKB
0 : 1
#20 PODREKAR Urban
14:30
HKB
0 : 2
#13 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #25 FILIPIČ DŽAFIČ Timotej, #39 TITOV Savva
17:58
HKB
0 : 3
#13 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #39 TITOV Savva

2 / 3

35:41
HKB
0 : 4
#20 PODREKAR Urban, podaja #18 SVETE MIČIČ Mark, #6 SMOLEJ Gal
36:43
SLJ
1 : 4
#12 KLEMENČIČ Svit, podaja #11 GRAČAN Jure

3 / 3

40:55
SLJ
2 : 4
#13 ŠPARI LEBEN Žan, podaja #7 JANEŽIČ Miran
55:57
SLJ
3 : 4
#13 ŠPARI LEBEN Žan
56:18
HKB
3 : 5
#22 ZUPAN Jakob, podaja #6 SMOLEJ Gal, #20 PODREKAR Urban

1 / 3

09:36
HKB
2 min
#24 KURALT Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:36 - 11:36 ]

2 / 3

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled