Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 102
Datum: 18.02.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 75

Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: CONFIDENTI Ines
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

4 : 3 *
( 0:1, 1:1, 2:1, 1:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
00:00
Vstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
06:20
Gol
HKB
0 : 1
#24 KURALT Oskar, podaja #13 SODJA ZALOKAR Gal
12:51
Izključitev
MAR
2 min
#2 ILIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:51 - 14:51 ]

2 / 3

32:56
Gol
HKB
0 : 2
#20 PODREKAR Urban
33:15
Izključitev
MAR
2 min
#12 VUKADIN Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 33:15 - 35:15 ]
39:29
Gol
MAR
1 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #2 ILIČ Nik, #15 PERČIČ Matic

3 / 3

41:45
Gol
MAR
2 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #97 BODIROGA Luka, #34 FRIŠ LORBER Tian
47:45
Izključitev
HKB
2 min
#39 TITOV Savva, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:45 - 49:45 ]
59:25
Gol
HKB
2 : 3
#24 KURALT Oskar, podaja #20 PODREKAR Urban
59:37
Izstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
59:59
Gol
MAR
3 : 3
#2 ILIČ Nik, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #97 BODIROGA Luka
59:59
Vstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar

Podaljšek

62:46
Izključitev
HKB
2 min
#13 SODJA ZALOKAR Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 62:46 - 63:29 ]
63:29
Gol (GWG)
MAR
4 : 3
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian (+1)
63:29
Izključitev
MAR
20 min
#34 FRIŠ LORBER Tian, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 63:29 - 63:29 ]
63:29
Izstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
63:29
Izstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#24
POPOVIČ Miha
GK
-
-
#1
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-

#97
BODIROGA Luka
F
2
2
#30
ČERIČ Jan (A)
F
-
-
#21
FREŠER Rok (C)
D
-
-
#34
FRIŠ LORBER Tian (A)
C
-
3
#6
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
-
#11
HVALEC Filip
F
-
-
#2
ILIČ Nik
D
1
1
#87
KROFL Anže
D
-
-
#18
LESNIK Jon
RD
1
-
#15
PERČIČ Matic
C
-
1
#13
VUJAKLIJA Aljoša
D
-
-
#12
VUKADIN Marko
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#30
KUDER Gal
GK
-
-
#31
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#36
BERC Maks (A)
RW
-
-
#25
FILIPIČ DŽAFIČ Timotej
RD
-
-
#19
GOLIČIČ Jan (C)
LD
-
-
#24
KURALT Oskar (A)
C
2
-
#37
OŠTIR Luka
F
-
-
#20
PODREKAR Urban
D
1
1
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#13
SODJA ZALOKAR Gal
RW
-
1
#18
SVETE MIČIČ Mark
F
-
-
#39
TITOV Savva
LW
-
-
#21
ZUGWITZ Nik
D
-
-
#22
ZUPAN Jakob
F
-
-

1 / 3

06:20
HKB
0 : 1
#24 KURALT Oskar, podaja #13 SODJA ZALOKAR Gal

2 / 3

32:56
HKB
0 : 2
#20 PODREKAR Urban
39:29
MAR
1 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #2 ILIČ Nik, #15 PERČIČ Matic

3 / 3

41:45
MAR
2 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #97 BODIROGA Luka, #34 FRIŠ LORBER Tian
59:25
HKB
2 : 3
#24 KURALT Oskar, podaja #20 PODREKAR Urban
59:59
MAR
3 : 3
#2 ILIČ Nik, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #97 BODIROGA Luka

Podaljšek

63:29
MAR
4 : 3
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian (+1)

1 / 3

12:51
MAR
2 min
#2 ILIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:51 - 14:51 ]

2 / 3

33:15
MAR
2 min
#12 VUKADIN Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 33:15 - 35:15 ]

3 / 3

47:45
HKB
2 min
#39 TITOV Savva, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:45 - 49:45 ]

Podaljšek

62:46
HKB
2 min
#13 SODJA ZALOKAR Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 62:46 - 63:29 ]
63:29
MAR
20 min
#34 FRIŠ LORBER Tian, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 63:29 - 63:29 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled