Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Kärntner Eissportzentrum
Št. tekme: 61
Datum: 22.12.2019
Čas: 12:00
Gledalcev: 80

Sodnik: GOTTHARDT Peter
Sodnik: TIJANIC Zdenko
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROTES KREUZ
Zapisnikar: STUMPFEL Johann
Časomerilec: HERZOG Michael

EC KAC (KAC)

3 : 2
( 1:0, 1:1, 1:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
KAC
#1 LENHARDT Julian
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
02:57
Izključitev
KAC
2 min
#61 WADEL Marcel, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:57 - 04:57 ]
09:28
Izključitev
KAC
2 min
#14 KÖPF Nikolas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:28 - 11:28 ]
15:05
Gol
KAC
1 : 0
#8 KLASSEK Thomas, podaja #16 KERNMAYER Marcus, #61 WADEL Marcel

2 / 3

23:00
Izključitev
KAC
2 min
#14 KÖPF Nikolas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:00 - 25:00 ]
26:06
Gol
KAC
2 : 0
#14 KÖPF Nikolas, podaja #54 TSCHERNITZ Mathias, #62 BATTISTUTTI Mikka
26:51
Gol
HDJ
2 : 1
#13 GLAVIČ Ažbe, podaja #23 STEVIĆ David, #24 CRNKIČ Mai
34:10
Vstop vratarja
KAC
#59 SALZMANN Laurents
34:10
Izstop vratarja
KAC
#1 LENHARDT Julian
37:43
Izključitev
KAC
2 min
#34 SCHARF Nikolas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:43 - 39:43 ]

3 / 3

44:52
Izključitev
HDJ
2 min
#4 JAN Matic, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 44:52 - 46:52 ]
47:58
Gol
HDJ
2 : 2
#9 SERŠEN Matevž, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #24 CRNKIČ Mai
54:33
Gol (GWG)
KAC
3 : 2
#6 DAVID Adam, podaja #18 WASCHNIG David
58:33
Izključitev
HDJ
2 min
#13 GLAVIČ Ažbe, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 58:33 - 60:00 ]
58:33
Izključitev
HDJ
10 min
#13 GLAVIČ Ažbe, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
59:10
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#1
LENHARDT Julian
GK
-
-
#59
SALZMANN Laurents
GK
-
-

#62
BATTISTUTTI Mikka (C)
P
-
1
#6
DAVID Adam
P
1
-
#27
EBNER Felix
P
-
-
#12
GENTILINI Timon
P
-
-
#24
HILLER Egon (A)
P
-
-
#16
KERNMAYER Marcus
P
-
1
#8
KLASSEK Thomas
P
1
-
#14
KÖPF Nikolas
P
1
-
#48
SCHALL Tamina
P
-
-
#34
SCHARF Nikolas
P
-
-
#57
SINTSCHNIG Jakob
P
-
-
#54
TSCHERNITZ Mathias
P
-
1
#28
WADEL Manuel
P
-
-
#61
WADEL Marcel (A)
P
-
1
#18
WASCHNIG David
P
-
1

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#1
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-

#11
BRGLEZ Tevž
D
-
-
#24
CRNKIČ Mai
P
-
2
#10
ČRTALIČ Tadej (A)
D
-
-
#15
GAVLJAK Val
D
-
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
1
1
#4
JAN Matic (C)
D
-
-
#16
POGAČNIK Matevž
D
-
-
#21
POR Erazem
F
-
-
#9
SERŠEN Matevž (A)
D
1
-
#23
STEVIĆ David
F
-
1
#6
ULČAR Vid
D
-
-
#8
VIDIC Anže
F
-
-

1 / 3

15:05
KAC
1 : 0
#8 KLASSEK Thomas, podaja #16 KERNMAYER Marcus, #61 WADEL Marcel

2 / 3

26:06
KAC
2 : 0
#14 KÖPF Nikolas, podaja #54 TSCHERNITZ Mathias, #62 BATTISTUTTI Mikka
26:51
HDJ
2 : 1
#13 GLAVIČ Ažbe, podaja #23 STEVIĆ David, #24 CRNKIČ Mai

3 / 3

47:58
HDJ
2 : 2
#9 SERŠEN Matevž, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #24 CRNKIČ Mai
54:33
KAC
3 : 2
#6 DAVID Adam, podaja #18 WASCHNIG David

1 / 3

02:57
KAC
2 min
#61 WADEL Marcel, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:57 - 04:57 ]
09:28
KAC
2 min
#14 KÖPF Nikolas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:28 - 11:28 ]

2 / 3

23:00
KAC
2 min
#14 KÖPF Nikolas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:00 - 25:00 ]
37:43
KAC
2 min
#34 SCHARF Nikolas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:43 - 39:43 ]

3 / 3

44:52
HDJ
2 min
#4 JAN Matic, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 44:52 - 46:52 ]
58:33
HDJ
2 min
#13 GLAVIČ Ažbe, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 58:33 - 60:00 ]
58:33
HDJ
10 min
#13 GLAVIČ Ažbe, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled